Čtyřhodinové koupele Grega JameseWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:6 257
Užívá si Greg James netradiční koupele? Je v týmu Davida a jeho manželky Victorie Coren, u Leeho jsou Clare Balding a Asim Chaudhry.

Přepis titulků

Když se chci zrelaxovat, není nic lepšího než strávit čtyři hodiny… Kam to směřuje? Když se chci zrelaxovat, není nic lepšího než strávit čtyři hodiny v něčem, čemu říkám, speciální koupel. Bože. Nemám slov. Tým Leeho. Fajn, co je speciální koupel?

Při speciální koupeli… jsou ztlumená světla. - Jo. - Hoří svíčka. - Jo. - Ve vaně jsou bublinky, sůl nebo obojí. Občas sleduju i Would I Lie To You? ve vaně. - Sleduješ nás ve vaně? - Jo. Páni. Ty nás vidíš ve vaně?

Ne, ne. On nesleduje nás ve vaně… ale sleduje nás ve vaně. Nevěděl jsem, že někdo ví, že se koupeme spolu. Takže… Trochu mě štve, že se na tohle teď nedívám ve vaně, protože jsem zvyklý sedět s vámi ve vaně. Ale v budoucnu by ses na to mohl kouknout ve vaně. - Časem.

- Takže v tu chvíli nás sleduješ… Je to jako obzvlášť nudné pokračování Návratu do budoucnosti. To říkáš ty, Robe, ale pro mě… je tohle ta nejerotičtější konverzace, které jsem kdy byla svědkem. Jo, ale ty jsi vdaná za Davida. Speciální koupel zahrnuje svíčky, tlumené světlo, iPad. Ještě něco? Jen tam tak sedím a někdy si dám sklenku vína. Ta se může vznášet na hladině, když… - To mám zmáklý.

- Pořád mluvíme o víně? - Jo. - Jak se může sklenka vína vznášet ve vaně? - Vybalancuješ ji… - Jak? Prostou fyzikou. Při správném množství vína se vznáší. Stopka musí fungovat jako takový kýl. - Přesně… - Jo. - Tys už to někdy zkoušel. - Jo. A někdy si tam… rád vezmu i sýr.

Sýr? - A ten se vznáší na čem? - No… jsem rád, že se ptáš. Jsem rád, že se ptáš, protože jsem známý tím, že dokážu vyrobit… loďku z alobalu. Na které se ten sýr tak nějak vznáší. Krouží kolem mě, jak tam tak sedím, s krekry v držáku na mýdlo. - Jsi velmi vysoký.

- Jo. Takže máš hodně velkou vanu? - Ne, jen tam tak sedím… - Jo, čtyři hodiny! Co myslíte? Čtyři hodiny jsou extrém. Ale sám tam dokážu strávit… dvě. - Nevím. - Čtyři hodiny jsou moc. - Jo, čtyři hodiny jsou moc. Tipuju lež. - Lež. - Říkáte lež. Dobře, Gregu, pravda, nebo lež? Je to…

pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejvíc to stejně zase zabil Lee hláškou: ,,Ale ty jsi vdaná za Davida." :-D to krásně ukazuje jak dobrý vztah mezi sebou Lee, David a Victoria mají :-)

130

Odpovědět

Jednou jsem usnul ve vaně a byl tam asi 5 hodin :) Pak jsem si připustil teplou vodu a ještě pobyl :)

101

Odpovědět

Tak to moc dobře víš, jak se cítí zapomenutý pytlík čaje :D

30