Je Eamonn Tomův parťák, falešný puštík od Vicky, nebo Leeho správce safari?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:4 383

Dnešní tajemný host je Eamonn. Ke kterému ze tří soutěžících patří? S Leem jsou v týmu Tom Allen a Vicki Pepperdine. V Davidově týmu jsou Geoff Norcott a Esme Young.

Poznámky: Když Geoff mluví o tom, jestli Eamonn Toma fotil, odkazuje na toto video o složce lichotivých fotek, které má Tom (možná) přichystané pro policii pro případ, že by se ztratil. A když Lee říká Esme: „Že to říkáš zrovna ty,“ odkazuje tím na toto video, kde Esme popisuje, jak (možná) jezdila na motorce nahoře bez.

Přepis titulků

Přivítejte dnešního hosta, Eamonna. Tome, jak se znáš s Eamonnem? Tohle je Eamonn. A po propařené noci se mnou nemohl dva dny chodit. Takže Tomův párty parťák. - Vicki, odkud znáš Eamonna? - Tohle je můj soused Eamonn. Asi měsíc jsme si oba mysleli, že komunikujeme se sovou, ale ve skutečnosti jsme na sebe vzájemně houkali.

Aha, neopeřený kamarád od Vicki. A konečně Lee, jak se znáš s Eamonnem? Tohle je Eamonn. Chytil mě, jak lezu z kufru svého auta poté, co jsem se propašoval do jeho safari parku. Kde chcete začít? - Tome? - Ano? Co se Eamonnovi stalo, že pak nemohl dva dny chodit?

Do toho ti nic není! Měl jsem vystoupení. - Pak jsme šli pařit. - Popiš ten večer. Šli jsme do nočního klubu. A opili jsme se. Omlouvám se. A mě z toho klubu vyhodili, když jsem se snažil opřít o lanovou zábranu.

A spadl jsem na zem. Počkat, Tome, byl jsi po vystoupení, kde jsi zářil, byl jsi střízlivý, byl jsi svým úžasným duhovým já. Bavil jsi desítky lidí. A pak… Pak jsi šel pařit s kamarádem Eamonnem. Smějícím se Eamonnem.

Co dělá on? - Je to fotograf. - Fotograf! Fotil ty tvoje fotky pro policii? Fotky… Takže jsi spadl, vyhazovači řekli: „Počkat, někdo tady pil!“ Ano. - A pak tě vyhodili. - Jo. Doufám, že to řekli přesně tímhle hlasem. Pak mě Eamonn, protože je to kamarád, vzal ke mně na hotel.

Ale nepamatoval jsem si, ve kterém pokoji jsem. Takže mě musel strčit do výtahu a pak chodil patro po patru a zkoušel, jestli ten klíč funguje. Takže tam chodil ode dveří ke dveřím. Když obcházel ty dveře, nechtěl mě nechat ve výtahu, kdyby se výtah zavřel, já odjel a on už mě pak nikdy neviděl. Takže mě posadil na práh výtahu. Takže dveře se neustále otevíraly a zavíraly o moji hlavu.

Kolik pater zkontroloval? Nebyl to obří hotel, měl možná šest pater. Šest? A šestkrát tě ty dveře třískaly do hlavy? Na každém patře několikrát. Pak si uvědomil, že nemám pokoj na hlavní budově, ale v přístavbě, kde žádný výtah nebyl, takže mě musel do pokoje dotáhnout.

A z toho všeho tahání pak nemohl chodit? Odrovnal si záda a nemohl pak chodit. Překvapuje mě, že ty jsi pak mohl chodit. No jo, jsem prostě hrozně odolný. - Koho se chcete ptát dál? - Vicki. Připomeň nám, co jsi říkala. Tohle je můj soused Eamonn. Oba jsme si mysleli, že komunikujeme se sovou, ale jen jsme na sebe houkali.

Tak ukaž! Že to říkáš zrovna ty! Slyšela jsem něco jako… To je duch! A já, protože se o sovy zajímám, jsem udělala… - Co to je? - Myš. Ne, to je odpověď puštíka obecného.

Opravdu? A tebe napadlo, že toho puštíka musíš přivítat. Jo. Aby mu nebylo smutno. Tak jsem mu chtěla ukázat, že tam má kamaráda. Uvědomuješ si, že to je vlastně grooming? Protože ty nejsi sova. Předstíráš, že jsi sova. Pod falešnou záminkou. - Takový catfishing. - Spíš asi owlfishing. Tak co se stalo pak?

Teď jsme o několik večerů později. Šla jsem ke dveřím a napadlo mě: „Je tu ještě pořád ta sova?“ Tak jsem udělala… - Počkat, to je odpověď. - Proč jsi nehoukla? Protože tenhle zvuk je volání a to houkání je odpověď. Počkat, tak proč jsi reagovala na houkání? Ta sova už zjevně mluvila s někým jiným! Konečně je v okolí sova a ty je přerušíš!

Jak jsi zjistila, že on není sova? Podívej se na něj! Bylo by super, kdyby teď začal točit hlavou. Na konci naší ulice je taková večerka, obchůdek. Byla jsem tam a Eamonn si kupoval nedělní výtisk novin. A k těm novinám byla zdarma brožura o přírodě. A v té brožuře dělali dotazník na téma: Lov sov.

Byl to seznam míst, kde někdo viděl sovy… Něco ti řeknu. Tohle udělám roky. Kopeš si hrob. Tu brožuru jsi zmiňovat nemusela. - Takže lov sov? - Ano. Řekla jsem: „Taky tu máme sovu.“ A on: „Jo, slyšel jsem ji.“ Já: „Podle mě je to puštík. Včera večer jsem ho slyšela.“ A on na to: „Já taky…“ A pak nám pomalu došlo, co jsme to vlastně dělali…

- Chápu. - Houkali. Zní to jak scénář romantické komedie s Meg Ryan. Co Lee? Připomeneš nám své tvrzení? Tohle je Eamonn. Chytil mě, jak lezu z kufru auta poté, co jsem se propašoval do jeho safari parku. - Kdy to bylo?

- Před 13 lety. - Kolik jsi chtěl ušetřit? - No… Myslím, že vstupenka pro dospělého stála 35 liber. - Jasně. - Ale já nechtěl platit, protože jsem na tom safari už jednou byl. A nekoupil jsem si permanentku. Z toho jsem byl naštvaný. Byl jsem naštvaný, pohádal jsem se s manželkou, která mi odmítla tu permanentku koupit. A nakonec jsem řekl: „Vklouznu tam v kufru.“ Na zadním sedadle bylo dítě.

Tomu se do kufru nechtělo. - Jak ti v tom kufru bylo? - Podobně příjemně jako teď. Lee, jak jsi zjistil… Plán byl, že tě doveze dovnitř. Ano. Řekl jsem ženě: „Až tam budeme, zastav někde stranou.“ A ona zastavila. Ale zastavila proto… Já myslel, abych si vylezl, ale ne.

Bylo to proto, že tam opice přecházely cestu. Zastavila, aby mohly přejít. Já myslel, že můžu vylézt. V kufru byla pojistka. Tak jsem zatáhl, vylezl… - Sám jsi vylezl z kufru? - Je tam pojistka. - Není! Opravdu? - Bezpečnostní pojistka. Od roku 2013. - Můžu se na něco zeptat? - Všechno kufry musí mít pojistku. Ale před 13 lety nebyl rok 2013. Přesně, naštěstí jsem měl nejnovější model.

Prototyp. První auto na trhu, které mělo v kufru pojistku. - Takže… - Nevzpomínáte si na ty reklamu? „Nebaví vás otvírat kufr zvenčí? Tomu už je konec díky nejnovější vnitřní pojistce Škoda 6.4.“ Ne, Eamonn, který na tom safari pracoval, - Co tam dělal? - Správce parku. - Měl za úkol… - Jaké měl vybavení? Měl všechno!

Velkou síťku. A safari klobouk? Velkou síťku. Měl pušku, takový pás kolem hrudi se spoustou šipek. Pak měl ještě bundu z toho safari. Tágo na biliár, tenisovou raketu, banjo. - Všiml si, jak vylízáš z kufru. - Jo. Co zatím dělaly ty opice? Prostě pokračovaly… Začaly tím, že z cesty odstranily mrtvou zebru, co tam byla.

Proto přecházely. A pak… Mrtvá zebra, to je matoucí. Všichni pak po té zebře chodí. - Tvá žena musela být poplašená. - To si ji pleteš s autem. Vylezl jsem z auta, chaos, on přišel: „Co to děláte? Do auta!“ A pak na opice udělal něco… Něčím zamával a ony zdrhly. Udělal něco jako…

A ony zdrhly. Zní to, jako bys nám přeříkával, co se stane v Jumanji. - Opice zmizely. - Jo. Měl protiopičí tyč. Pamatuješ si, jak ta tyč vypadala? Hodně zářila. Tak nějak… Bylo to dlouhé světlo. - Jako ze Star Wars. - Světelný meč. Jako světelný meč.

Tohle není práce pro síťku nebo foukačku, ale pro světelný meč. Takže začal dělat tohle. Podle mě to začalo jako lež, ale jak se do toho Lee ponořil, začíná tomu věřit. - Co pak? - Pak mě seřval. Nejdřív šup do auta. Bezpečnost především. - Vlezl tam s tebou? - Pak mě začal kárat přes okýnko. Chtěl jsem to okýnko otevřít, ale on na to: „Zavřít!“ A pak: „Co tu sakra děl…“ „Já vás neslyším!“ „Okýnko!“ „Neslyším!“ „Okýnko!“ „Říkám, že neslyším!“ „Neotvírejte to okýnko!“ Nakonec mu přišlo snazší nastoupit.

Takže se tam nacpal s tou vší výbavou, co měl? A miminem v sedačce vzadu? Protáhl se kolem mimina a sedl si mezi.

Mimimo, já… Ne, mimino… Ty jsi byl taky vzadu? Jo, zpanikařil jsem. Prý: „Okamžitě si nastupte!“ Tak jsem vlezl, kam jsem mohl. Přelezl jsem přes dítě, on pak taky. Zavřeli jsme. Vepředu je žena, vzadu ty, Eamonn, dítě, síťka, světelný meč a foukačka. Správně. - V pohodě? - Úplně z té vzpomínky pláče. Vzpomínka mu vehnala slzy do očí.

Jak to celé skončí, Lee? Koukl na mě a řekl: „Proč sem s tou vší výbavou lezu? Co jste za idiota, že jste v kufru… Chcete se vyhnout placení?“ A já: „No…“ Přestaňte se smát! Řekl jsem… Aspoň si pusu zakryjte vousy. A má žena řekla: „Takhle s ním nemluv!“ „Proč se sem vkrádáte?“ A já pak řekl to, co teď vám. A on tomu taky nevěřil!

Pokáral mě, vynadal mi: „Riskujete svůj život. Nebudete mi věřit, ale před týdnem tu týpek vylezl z kufru auta. A bohužel předtím použil nový šampon s banánovou vůní. Opice ho odtáhly do lesa a pak už ho nikdo nikdy neviděl.“ Myslím, že jsem o tom četl v novinách. V pohodě, už se můžeš uvolnit. Potřebujeme odpověď. Otázka pro Davida a jeho tým: Je Eamonn Tomův párty parťák, neopeřený přítel Vicki, nebo možná Leeho správce parku?

U Leeho nechápu, proč se snažil na to safari dostat jako novinář, co jde do válečné zóny, když to bylo blbé safari. Hele, zrovna jsme měli malé dítě a neměli jsme moc peněz. Většinu peněz jsem utratil za nové auto, které mělo v kufru bezpečnostní pojistku. Máme tu tři příběhy.

Jeden je nemožný. Dva jsou nepravděpodobné, ale možné. A u toho bych zůstal. Tak co? Musíte se rozhodnout. - Tom. - Takže podle tebe Tom. - Ne, podle mě Vicki. - Vicki. Protože jste rozdělení, tak já hlasuju pro Toma. Takže Tom.

Eamonne, odhalte prosím svou identitu. Jsem Eamonn a pomáhal jsem Tomovi do hotelu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, Eamonn je Tomův párty parťák. Díky, Eamonne.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, fakt k smíchu?

02

Odpovědět

Jak jsem viděl délku videa, začal jsem se těšit a stálo to za to :D.
Děkuji za překlad.

190

Odpovědět

Leeho příběhy mě vždy odrovnaj :D Děkuji za překlad

230