Jel Henry Blofeld na dovolenou s nesprávnou dívkou?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
25. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:6 263

Jel komentátor kriketu Henry Blofeld na dovolenou s někým jiným, než chtěl? David má v týmu ještě Kerry Howard, Leeho tým tvoří Richard Coles a Clive Myrie.

Poznámka: Geoffrey Boycott je hráč kriketu.

Přepis titulků

Henry. Po záměně v telefonu… jsem omylem jel na dovolenou s nesprávnou dívkou. - Leeho tým. - Bylo to nedávno? Ne nedávno, ale ne zas tak dávno, takže je to trochu trapné. - Jasně. - Bylo to na začátku roku 1979. Rok 1979. Ne zas tak dávno, jasně.

Ty jo, jsem rád, že se to nestalo dávno, to bychom mluvili o roce 1640. Komu sis myslel, že voláš? - Do toho ti nic není. - Dobře. Chodili jste tenkrát spolu? Byla to tvoje přítelkyně? Byla… Byla to dáma, kterou jsem potkal v Sydney. Při jaké příležitosti jste se potkali? Pokud strávíš v zemi, jako je Austrálie, skoro pět měsíců života, je pravděpodobné, že ti nějaká dáma zkříží cestu.

Uvědomil sis někdy během toho hovoru, že mluvíš s nesprávnou ženou? - Ne. - Vůbec ne? Musím přiznat, že jsem jí volal uprostřed noci a měl jsem v sobě náprstek či dva vína, takže nějaké hlasy jsem neřešil. A volals jí proto, abys ji pozval na dovolenou? Byl jsem o dost konkrétnější. Zeptal jsem se, zda se mnou chce za 10 dní jet na tři až čtyři dny do Monte Carla.

Teda, já bych řekla ano. - Znal jsi tu ženu, co ten telefon zvedla? - Ano. - Kdo to byl, zase někdo… - To nehodlám řešit s někým, koho neznám. Jasně. Takže abychom si to ujasnili, rozdával sis to s oběma dvěma. To je otázka, nebo prohlášení? - Prohlášení. Je nám to jasný. - Takže to můžu ignorovat. Ano! Máš na tu druhou ženu číslo, zavoláš jí, žena číslo dvě to zvedne, jak dlouho s ní mluvíš a myslíš si, že mluvíš s ženou číslo jedna?

Asi sedm, osm minut. Takže když jsi položil telefon, věřil jsi tomu, že na dovolenou pojedeš s ženou číslo jedna, je to tak? - Zlepšuješ se. - Jo. Kdy jsi pak znovu mluvil s ženou číslo dvě? Za 10 dní jsem přijel na Heathrow.

Znáte to, jdete se tam s někým setkat. Určitě všichni pochopíte, o čem mluvím. Lidi se už hrnou, čekáte tam věky, na tabuli píšou, že letadlo přistálo. Čekáte, čekáte, nikdo nepřišel. Žádná vysoká, vnadná blondýnka, nic takového. A pak jsem spatřil takovou jednu… baculku, ale nemyslím to nelichotivě.

Asi to řeknu jinak. Brunetku. Vycházela ven… Nechci říct baculka, chci říct brunetka. To už nesmyješ. Vycházela ven a mně najednou přišlo, že je mi povědomá. Vzhlédla a podívala se na mě a poznala mě. Řekl jsem jí: „Zlatíčko, co tu proboha děláš?“ To snad ne.

„Co tu děláš ty? Má tu být Geoffrey Boycott.“ Řekl jsem: „Zlatíčko, co tu proboha děláš?“ A ona na to: „Nepamatuješ si, žes mi volal a pozval mě na víkend do Monte Carla?“ - To ne. - A víte, co je hrozné? - Proboha. - Nepamatoval jsem si, jak se jmenuje. Takže jsem… pospíchal k ní a vzal její zavazadlo.

Ne abych byl altruistický a pomohl jí, ale abych si na cedulce přečetl jméno. Boží. Jak se ti vlastně ten víkend líbil? Bylo to zajímavé. Nenazval bych to úplně Velkou cenou, měli jsme pár nevynucených zastávek v boxech. - Co myslíš, Lee?

- Doufám, že je to pravda. Monte Carlo, to zní jako on. Jo, koukni na to sako, ten dělá v kasinu. - Tak co tipneme? - Podle mě je to pravda. Podle mě lže, ale chci, aby to byla pravda. Tipujeme pravdu. Tipujete pravdu. Henry, je to pravda, nebo lež? Už to nevydržím! Byla to…

pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda, Henry jel na dovolenou s nesprávnou dívkou.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když se tak dívám na ta zobrazení, tak to vypadá, že sem každý chodí hlavně na WILTY. A to je v pořádku.

50

Odpovědět

Vždyť na letence musí být jméno a pokud letenku zakoupil na špatné jméno tak nejspíš nemohli odletět, když se slečna číslo 2 jmenovala totalně jinak, ne?

01

Odpovědět

Jsi si jistý, že letenky na jméno platily už v roce 1979?

80

Odpovědět

!SPOILER! No tak tohle bylo dokonalé, úplně jsem to celé viděl. Nepochyboval jsem, že to není pravda, podle toho, jak to líčil. Ale nakonec jsem si říkal, že kdyby to byla lež, byl by to asi nejlepší herec na světě a trochu jsem v to doufal.

80

Odpovědět

Tenhle ten člověk je bůh

120