Má Tom Allen složku lichotivých fotek pro policii?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 919
Má Tom Allen složku svých fotek pro případ, že se ztratí? V Leeho týmu je kromě Toma ještě Vicki Pepperdine. V Davidově týmu jsou Geoff Norcott a Esme Young.

Přepis titulků

Mám na svém notebooku složku, ve které jsou lichotivé fotky mé osoby, které má moje rodina dát policii, kdybych se někdy ztratil. Davidův tým. Kolik jich tam tak máš? Jsem docela vybíravý, takže aktuálně jich tam bude tak 55 až 60. Policie bude mít z čeho vybírat.

Chtěl jsem jim dát na výběr. Jak tě to napadlo, Tome? Kdykoliv jsem koukal na Crimewatch nebo na zprávy, říkal jsem si, že bych fakt nechtěl vypadat jako někteří tam ukazovaní lidé. - Kvůli kvalitě těch fotografií? - Ano. - A co ty zločiny? - Ty jsou mi šumák. Jaké pózy na těch fotkách zaujímáš? Je dobré se usmívat.

Lidi tě pak spíš budou chtít najít. Ukaž nám to. Podívej se do sedmičky a ukaž nám první pózu. Takhle nějak… Bože. Proč by tě někdo chtěl unášet? Jak se ta složka jmenuje? Na tvém notebooku? Jmenuje se „Fotky pro případ nouze“. To může mít i jiný význam. Žena je pryč, kouknu se na fotky pro případ nouze.

Fotky pro případ nouze, když vypadne wifi. Budu to muset udělat postaru! Hraješ si s filtry a podobnými věcmi? Třeba s mizícím filtrem… - Abych vypadal, že mám zaječí uši? - Jo. Nebo takový ten sépiový filtr, jako bys zmizel před stovkami let. Co myslíš, Jeffe? Snad z tohohle segmentu za pár let nebude mrazit.

Některé fotky, co vidíš ve zprávách, jsou strašné, lidi tam vypadají takhle… - To přece nechci. - Kdyby tě unesli, měl bys jiné starosti. Kdybys byl někde ve sklepě připoutaný k radiátoru. Neříkal by sis: „Snad nepoužijou fotky z Malagy 1997.“ Na co jich má 53? Asi chce dát autorům toho pořadu na výběr. Kolik různých obleků sis přinesl na dnešní natáčení, Tome? Tři obleky a pět košil.

- Je to pravda. Jasná. - No jo. Já ani jeden, tohle bylo v popelnici. - Říkáš pravda? - Jo. - A ty ne? - Ne. Nemilé, musím totiž myslet. Můj instinkt mi říká, že je to lež. Tak jo. Tome, byla to lež, nebo jsi říkal pravdu? Mohu vám říct, že to byla…

lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Je to lež, Tom nemá složku lichotivých fotek pro případ, že se ztratí.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože z toho plešounka bych prasknul :D

12

Odpovědět

to je hezke ze jsi nasel idol co te nalezite vzrusuje - ted uz jen dohledat jmeno a muzes se kochat jeho dalsima fotkama a videama, mozna kdyz mu napises se i setkate!

64