Jezdila Esme Young na motorce nahoře bez?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:3 733

Jezdila Esme Young na motorce po okolí nahoře bez? V Davidově týmu je kromě Esme ještě Geoff Norcott. V Leeho týmu jsou Tom Allen a Vicki Pepperdine.

Poznámky:

Heartbeat je britský kriminální seriál

Přepis titulků

Jedno moc hezké odpoledne jsem strávila tak, že jsem jezdila na motorce nahoře bez. Leeho tým. No tak počkat! Kam jsi na té motorce jela? To je poslední, na co by mě napadlo se ptát. Zajímají nás úplně jiné věci. To ano. - S kým jsi byla?

- S kamarádem. Byla jsi před ním, nebo za ním? Prosím? Jak se jmenoval, Esme? Jmenoval se Phil. - Phil? - A Phil byl tvůj co? - Můj přítel. - Přítel. Kdy to tak bylo? - Plus minus. - Před desítkami let. - Před kolika desítkami let?

- Ale ne, to ji nenuť říkat. Tak ve kterém století? V minulém! - To je horší otázka? - Mnohem. - Mně tyhle věci nejdou. - Je to hrozný sprosťák. Co měl na sobě on? - Nevzpomínám si. - Zeptám se jinak. Trčelo mu něco? No, ruce.

Proč ses vlastně rozhodla jet nahoře… Protože jsi byla bezstarostná? Opalovala jsem se. - Fakt? Aha. - Jen v gaťkách. - Jen v gaťkách? - Ne, okolo hrudi jsem měla omotanou šálu. A tu sis pak na motorce sundala? To je nebezpečné. Mohla se zamotat do kol. Když jsem říkal, jestli Philovi něco trčelo, tak to se mu mohlo zamotat do kol. Phila neznám, ale tohle je působivé.

Neměla ses s ním rozcházet. Takže ses opalovala a on navrhl: - „Pojďme se projet.“ - Jo. Naskočila jsi na motorku s improvizovanou podprsenkou. Při rozjezdu tě zahalovala. Za jak dlouho ses rozhodla si tu šálu sundat a kam jsi ji dala? No, my jsme jeli strašlivě rychle. - Takže ta šála mi sjela k pasu. - A ty ses ho asi držela. - Takže sis ji nemohla upravit.

- Přesně. - Jak dlouho to trvalo? - Asi 45 minut. Hodinu. Pětačtyřicet minut?! Kde se to vlastně stalo? - V Surrey. - Aha! - Surrey já znám. Kde tam? - V Bug Hill. - Říká ti to něco? - Jo. Fajn. Jednou jsem tam viděl motorkářku nahoře bez… Svým způsobem ale nebyly úplně odhalené…

- Jak velké proboha jsou? - Já nevím! To musel být hodně větrný den. - To od tebe není hezké. - Dělal jsi to taky! - Ne, to neměly být… - Dělal jsi tohle! Já jsem se snažil… Nevěděl jsem, jak dlouhá byla ta šála. O těchhle věcech já nic nevím. Co myslíš, Vicky?

Podle mě je to pravda. Podle mě to byla mladá divoška. Hotová epizoda seriálu Heartbeat. Že jo? - Dám na tým a řeknu pravdu. - Moje intuice má jasno. Takže říkáte, že je to pravda. Esme, byla to pravda, nebo lež? Byla to… pravda!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář