Weird Al Yankovic - Do I Creep You Out?

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:4 392

Další videoklip od parodujícího zpěváka Weird Al Yankovice, tentokrát o úchylovi. Grafické zpracování je jeden z originálů skupiny JibJab. Bystřejší z vás si možná všimnou pokusů o rýmy. Ti co ne, nevěšte hlavu, hledají se těžko.

Přepis titulků

WEIRD AL MÁŠ MĚ ZA ÚCHYLA? - MÁME ZAVŘENO - RAČTE DÁL, OTVÍRÁME Je zcela zřejmé, že nepoznáš mě napohled. Sotva jsme se potkali, ale na tohle vem klidně jed. Nikdy víc tě nikdo nebude milovat jako já. Rád osahávám místo, na kterém seděla jsi ty. Občas i slintám, ale obvykle zírám jak nalitý. Můj miláčku, nechal jsem si žvýkačku, kterou jsi hodila do smetí.

Ty jsi ta, o které sním, ale jediná věc mě zajímá. Zda máš mě za úchyla? Pokaždé, když ti jdu rukou potřást, chci si tvé prsty do pusy narvat. Máš mě za úchyla? Volám každou noc a zavěsím. Vyřežu si tvé jméno do nohy. Do nohy!

Příště se radši zeptám, než pot z tvé blůzy očuchám. A máš mě... Máš mě za úchyla? Od soudu zákaz přiblížení má, ale jediná věc ho zajímá... Jediná věc! Máš mě za úchyla? Teď přesně vím, kde bydlíš. Pronásleduju tě z práce až k domu. Máš mě za úchyla? Máš mě za úchyla?

LYNWOODSKÉ STÁTNÍ NÁPRAVNÉ ZAŘÍZENÍ NOC TALENTŮ Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nefunkční

183

Odpovědět

zvlast na Ala dosti slabe

185

Odpovědět

Prosím vás dávejte sem víc videí od JibJabu.Viděl jsem některý v angličtině.Je to děsná sranda

180

Odpovědět

Rozhodně překládejte další Weirdovy písničky, hlavně Like a Nirvana, Fat, Like a Surgeon a další... nejlépe všechny :D

190

Odpovědět

huste, Weird Ala mam za takeho poloboha parodii, preto Vase stranky mam este radsej kvoli prekladom jeho parodii, proste ste cool a uz Vam to nikdy odo mna neodpadne. Pařbě zdar!

190

Odpovědět

Pěknéé :-D

190

Odpovědět

Jo jde to diky

180

Odpovědět

Už by to mělo jít. Omlouvám se.

180

Odpovědět

Videjko i nechce nacist.

180

Odpovědět

kde je video?

180