Táta a syn poprvé o sexuAlternatino

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:9 633

Spousta dospívajících zažila ten (ne)slavný moment, kdy si je rodič vzal stranou, aby jim vysvětlil, jak se věci mají mezi dospělými. Rozhovor se obvykle uzavřel diskrétním předáním prezervativu a smířeným "buď opatrný/á". Americký pořad Alternatino v tomhle skeči servíruje svou představu, jak takový "iniciační" rozhovor vypadá dnes.

Poznámky:
gender – Pro srozumitelnost byly termíny "agender" a "intergender" přeloženy ve významu "bezpohlavní" a "mezipohlavní", i když kdokoli znalý gender studies by řekl, že to je zavádějící. Více o tom zde.
FTX – Doslova "female to X", jedná se o chirurgickou změnu pohlaví, kdy daná osoba není již žena, ale zároveň se neidentifikuje ani jako muž.
genderfluidní – osoba neztotožňující se s žádným genderem
homecoming – americká tradice, kdy se většinou v září nebo v říjnu vracejí absolventi do školy (na středí nebo na vysokou) a při té příležitosti se pořádá nějaká akce (nejčastěji zápas amerického fotbalu nebo ples)

Přepis titulků

Počkej chvilku, kamaráde. Tati, za deset minut mám vyzvednout Emily. Musím jít. Emily může chvíli počkat, ne? Máš přeci chvíli na pokec s taťkou. Sedni si. Víš, synu, už nejsi dítě. Tati, chodím na rodinnou výchovu. Tyhle věci znám. Ale na rodince vás nenaučí všechno, pane všeználku.

Tak poslouchej, když kluci a holky povyrostou, začnou se o sebe navzájem zajímat. A nebinární, bezpohlavní nebo mezipohlavní lidi, FTX, genderfluidní lidé... - Co? - Nejsou jen kluci a holky, tati. Jo, a nejsou to holky. Jsou to ženy. Jo, jasně. Chtěl jsem říct... - Sex je velmi důležité rozhodnutí.

- Jak definuješ sex? - Sex je různý pro různé lidi. - Řekl bych, když penis zajíždí do vagíny. A co dva muži nebo dvě ženy nebo víc lidí? - Víc? - Jak definuješ sex s více partnery naráz nebo když někdo projde rekonstrukcí pohlaví nebo je intersexuál? - Já mluvím o normálním, hetero... - Normálním? No tak, tati... Dobře. Dovol mi se zeptat. Synu, přitahují tě ženy? Ano, ale jsem mladý. - Je Emily žena?

- Biologicky ano. Dobrá, přitahují tě ženy, Emily je žena, takže pokud s ní budeš mít sex... Já s ní nebudu jen tak mít sex. Musíme se rozhodnout společně. Školní ples není důvod ignorovat svolení. Neříkám, abys ignoroval její svolení! To jsem neřekl. Ty a Emily se shodnete na tom mít sex. - Vaginální? - Vaginální! - Jenom my dva? - Kolik lidí tam chceš? Jen vy dva. - A hraju tradiční mužskou roli?

- Běž na školní sraz! Myslel jsem, že to chceš probrat. - Už nikdy nic probírat nechci. - Takže můžu jít? ­Prosím, jen si běž. Díky. Nezapomeň kytku na klopu. Hej, tati, jak vypadám? Jsi fešák. - To je genderově zabarvené! - Vypadni z mého domu! Dobře se bav. Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je jen muž a žena. Není nic jinýho ať si chce tvrdit kdo chce co chce.

53

Odpovědět

A muž a dvě ženy?

50

Odpovědět

+Me2dTo je samozřejmě zcela nechutné, nepřirozené a na pornhub to Dzeremy sleduje jen proto aby věděl jak se tomu vyhnout!!!

20

Odpovědět

Ať si říká kdo chce co chce, pro náš druh je normál samec+samice ve vztahu který je schopen produkovat další generace. Všichni ostatní jsou jen odchylky, kteří se sami vyřadí z genomu lidstva neschopností nebo neochotou se rozmnožovat. To je biologický fakt. Dnes je vcelku tolerujeme a příjmáme a já taky. Ať si dělá kdo chce co chce když s tím všichni souhlasí. Ale netvařme se že je to normální.

173

Odpovědět

Co muž a žena kdy v tom vztahu je někdo neplodny, to je podle té vaší logiky taky out...

43

Odpovědět

Otec: Synu, je třeba si promluvit o sexu jako dospělí.
Syn: Ok, táto. A co chceš konkrétně vědět?

101

Odpovědět

Odpovědět

Zda sa, ze by tam mohlo byt par casti zabavnych, to je fakt. :)
The Truth About Border Crossers - Alternatino

11

Odpovědět

To první mám v plánu přeložit. Cross borders mě zase tak moc nechytli, ale možná se na ně dostane.

00

Odpovědět

Asi sem vydlák nebo co ale já znám jenom dvě pohlaví a myslim že cokoli navíc je jen módní trend.

2710

Odpovědět

celá společnost je víceméně módní trend.

322

Odpovědět

+12345Nejste vidlák. Jako vidlák byste přišel s vidlemi do styku tak časato, že byste snad i věděl, s jakým "i" se píšou. :-D

81

Odpovědět

+RonjaA ako konkrétne práca s vidlami rozširuje gramatické vedomosti?

31

Odpovědět

Parádní video, o tom jak je dneska všechno složitější.

102

Odpovědět

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to vtipné, nebo smutné.
Každopádně to krásně vystihuje dobu ve které žijeme.

502

Odpovědět

Get out of my house or I will punch you in the face ... have fun

221

Odpovědět

Nepřipomíná vám ten otec Davida z třetí série Narcos ?

121

Odpovědět

To bude tím, že to je on ;-)

281

Odpovědět

Svět se zbláznil

393

Odpovědět

Prdlajs..takový byl vždycky.

88

Odpovědět

+WarcraftNope.. opravdu se zbláznil. On totiž Zaph vymazal dějiny starověkého Řecka.. vlastně veškeré dějiny lidstva, možná i současnosti.. Ne to by nešlo, je to už moc absurdní, je to zkrátka tupec co nemá páru o skutečném světě mimo ten, ve kterém vyrůstal, pravda je hold pro některé jedince nepříjemná..

33