Když neumíš tancovat na hispánské pártyAlternatino

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:245
Počet zobrazení:7 573

Jít na hispánskou párty, když neumíš tancovat, nezní jako nejlepší nápad. Když jsi navíc k tomu ještě Hispánec, tak to zní jako trapas. Jenže když tvoje holka zbožňuje salsu, tak zatneš zuby a jdeš. Tento díl Alternatino ukazuje, že se z toho nakonec může vyloupnout příjemné překvapení.

Poznámky:
Martha's Vineyard – luxusní ostrovní resort při pobřeží Massachusetts
Latinx/Latinos – obecné označení pro Latinoameričany, ve videu je použito "Hispánec", protože se to dá do titulku vměstnat o poznání snáze než Američan hispánského či latinskoamerického původu.

Přepis titulků

Rande Část třetí - To je boží! - Taky mám tyhle věci rád. - Nepřipomíná ti to Guatemalu? - Rozhodně. Skočím nám pro něco k pití. Můžu vidět vinný lístek? Díky. Tamhle je moje žena. Vypadá to, že se dobře baví.

Jo, zbožnuje to tady. Počkat, jsi Hispánec. Měl bys být tam a tancovat se svejma. Máš pravdu, chlape. - Díky, bělochu. - Za málo. Hej, kámo! To je moje holka. Sorry, kámo.

Nevypadal jsi moc žhavej do tance. Tohle místo mi nesedí, ale ona miluje Hispánce. Chápu. Všichni jsme si tím prošli. Popadni mě za košili. To je satén? Je to tak příjemný. Ale je v tom teplo. Přál bych si mít na sobě něco prodyšnějšího. Dej mi facku! - Určitě? - Pojď. Máš tak hebké ruce!

- Já vím, že to je pod naši úroveň. - Já vím. Jsem zubař... z Martha's Vineyard! - O tom se často neslyší. - Já vím. Moc nás není. Hodně štěstí. Zvládl jsi to. - Najdi mě na Facebooku. - Jasný. Mrzí mě to s tím chlápkem. - Jsi v pohodě?

- Jo. Pojďme. Můj kámoš. Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když tak lehce začala tančit s prvním jiným chlapem, tak mu stejně dlouho nevydrží...

100

Odpovědět

A v Narcos hraje takovýho hajzla :)

140

Odpovědět

Nemá chybu, pošlete další!

To jeho "prohlédnutí" na baru mě poslalo do kolen :D

402