Poslední přání nemocného MateaAlternatino

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:4 361
V dnešním dílu Alternatino se nadace Poslední přání pokusí splnit sen těžce nemocného chlapce. To, co si malý Mateo přeje, ale všem vyrazí dech.

Přepis titulků

Nadace Poslední přání Mateovo přání Když Mateovi Cruzovi ve věku dvou let diagnostikovali vzácnou krevní chorobu, doktoři tvrdili, že se nedožije pěti let. Sfoukni svíčky, kámo. Přesto tu jako zázrakem Mateo je i o šest let později. To jsou plíce! Když jsme uslyšeli Mateův úžasný příběh, věděli jsme, že chceme splnit jeho největší přání.

A on hned věděl, co to je. Nemusel se ani zamyslet. Mé přání je nesetkat se s Macklemorem. Rodina a přátelé byli Mateovým snem dojati. Co mám říct? Kluk nemůže Macklemora vystát. A není to jen jeho hudba. Mateo by řekl, že nesnáší, co z toho chlapa vyzařuje.

Nemám rád jeho písničky a asi by se mi nelíbil jako člověk. Nechci ho nikdy potkat. Dobře, šampióne. Uvidíme, co se dá dělat. Nic neslibuju. Když jsme přání slyšeli, nevěděli jsme, zda to půjde. Macklemore působí jako fajn chlap.

A překvapivě právě nemocné děti by ho mohly zajímat. Doufali a modlili jsme, že když uvidí, jak málo jeho hudba pro našeho syna znamená, že to pochopí. NIKDY SEM NECHOĎ, MACKLEMORE. To jsem já, tady táta, tady máma a Macklemore tu není. Nikdy nezapomenu na tu noc v nemocnici. Mateovi bylo asi pět.

Koukali jsme na telku a on: "Tati, kdo to je?" "To je Macklemore a Ryan Lewis. Mají písničku Thrift Shop." A on řekl jenom: "Ne, ne, ne!" Vypadalo to, že mu bude zle. Tedy hůř, než mu bylo. To je skvělé! Bylo tak inspirující vidět, jak se celé město spojilo, aby pomohli přání uskutečnit.

Když to začalo, řekla jsem mu: "Víš, že tě nikdo nenutí setkat se s Macklemorem? Teď není ani v kurzu." A on mi řekl, že chce mít jistotu. Řekli jsme mu, že může mít cokoli, co chce. Jestli chce žít měsíc v Disneylandu, může se to splnit. Stejně by nejspíš Macklemora nepotkal. A on mi řekl: "A co když bude Macklemore v Disneylandu?"

To mě vůbec nenapadlo. Catherine se po měsících konečně podaří spojit s Macklemorovými manažery. Jo, nejezděte sem a žádná překvapení. To je všechno. Díky moc. Nepřijede. Dobře, kamaráde, je načase sundat si šátek. Není tady!

Fakt tu není! Macklemore nikdy nepřijde. Teď ani později. Nikdy. Tenkrát mi došlo, co jiné děti dělají špatně, když si přejí prázdniny nebo lístky na rugby. Když si přejete nepotkat Macklemora, každý den, kdy ho nepotkáte, je dar. NADACE POSLEDNÍ PŘÁNÍ Pro mě to bylo obzvlášť náročné, protože mám Macklemora docela ráda.

Promiň, myslela jsem, že spíš. Nechte mě umřít! Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Just let me die... :D

10

Odpovědět

#Mackleless

20

Odpovědět

Ja se musim priznat. Ale neni to pro mne lehke, tak me prosim nesudte. Je mi kolem 25 let, pracuji a odvadim dane.
Ale umiram. Kazdy den zestarnu o jeden den a kazdym dnem jsem bliz a bliz smrti. Uz mi nezbejva moc casu.
Doktori mi davaji jeste tak 30-60 let zivota. Pokud budu dodrzovat zdravy zivotni styl, tak nejvyse 70let.

Takze mam taky jedno, takove skromne a nenarocne prani : Muze si mi Emma Watson sednout na oblicej? Prosiiiim.

Udelate jednoho umirajiciho muze velice stastnym....

358

Odpovědět

zivot prinasa aj taketo smutne pribehy

233

Odpovědět

Hele a nechceš si to rozmyslet? Když mi posledně Emma Watson seděla na obličeji, tak nic moc. A když byla nahatá, nebo pak i dělala různé věci, moc se to nevylepšilo. Opravdu nechceš, aby ti seděla třeba Mila Kunis? To byla jinačí jízda! Chci jen tvé dobro, chlape...

82

Odpovědět

+LoverboyDekuji vsem za obrovskou podporu. Hodne to pro mne znamena. Jsem uplne dojaty z teto podpory.

Mila Kunis tez zni fajn. Proc ne obe?

71

Odpovědět

Ja by som si želal nikdy nevidieť toto video.

129

Odpovědět

Jen želej

00