Jak Netflix udržuje svou nabídku seriálůAlternatino

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:7 492

Nabídka seriálů a filmů na Netflixu je taková, až jeden může zapochybovat, odkud se všechny berou. Dnešní video od Alternatino nabízí náhled do zákulisí největší streamovací služby.

Poznámky:
Frasier je sitcom o americkém psychiatrovi z 90. let. Českému publiku může být známý z Primy Cool. Hlavní představitel Alternatino, Arturo Castro, ho označil za svůj oblíbený seriál.
Santa Clarita Diet je na rozdíl od ostatních jmenovaných titulů skutečný originální seriál Netflixu. Drew Barrymore v něm účinkuje v roli realitní makléřky, která se změní na zombie.

Přepis titulků

Tak něco vyber. Nemůžu se rozhodnout. Tolik možností... Kdo se na to dívá? Co takhle "Převrhni mé akvárium"? - Bože, radši ne. - Jo, zní to hrozně. Co třeba "Nejmenší koláčky Británie"? To zní... fajn, ne? Jasně, zkus to.

- Pojedeme živák. - Co je to, šéfe? Někdo klikl na ty pos*ané koláčky. - Proč by to někdo dělal? - Nevím. Ale neexistuje to, takže to musíme zfušovat. Co že jdeme dělat? První den? Tak se drž. Většina seriálů na Netflixu je falešná.

Chytlavé názvy a hezká pozadí mají působit, že máme všechny seriály na světě. Vyplňují místo mezi seriály jako Stranger Things a Frasier. Když někdo klikne na falešný titul jako "Nejmenší koláčky Británie", "Klecoví křečci" nebo "Santa Clarita Diet", musíme něco rychle spíchnout. Pohněte, nemůžeme to načítat věčně. - Leno?

- Co? - Běž pro koláč! - Koláč? - Běž pro něj! - Kam? - Do koláčové skříně. - Nejmenší, co najdeš. - Jdu pro něj! Šéfe, mám koláč. Super, polož ho sem. - Jsme připravení na vypravěče. - Perfektní. Promiň, jsi Britka?

Nebo koláč? Ne? Tak padej ze záběru. Dobře. Všichni ztichnou. Jedeme živák za tři, dva, jedna! Koláče mají různé tvary a velikosti. Ale v tomhle seriálu jsou všechny malé. Přidejte se k nám a poznejte nejmenší koláče Británie. To je ono?

Vypadá to jako pěkná pruda. Myslela jsem, že to bude spíš soutěž. Žádná soutěž. Je to jen... tohle. Díkybohu. - Vypnuli to. - Skvělá práce. Šéfe, tohle musíš vidět. Je to ten samý pár. Přejíždí po "Velkých špičatých domech".

Váhají mezi tím a "Krevetím zaklínačem". Co těm lidem ku*va je? Proč se nemůžou koukat na Stranger Things nebo Frasiera jako všichni? Musíme se připravit na obě varianty. Martinezová, najdi záběry největších špičatých domů. Jacksonová, brnkni chlápkovi s krevetovou lodí. Co když to nestihneme? Pustíme něco jiného a budem dělat, že to je chyba.

Skutečný seriál, třeba Frasiera. Krize zažehnána. Vybrali si Černé zrcadlo. Díkybohu. To bylo těsné. - Ale ne... - Co? Nějaký chlap z Minnesoty klikl na "Santa Clarita Diet". Sežeňte mi Drew Barrymore. Proč tak šílí? Je tam dole už dvě sezóny.

Víte co? Pusťte jim Frasiera. Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fraisera na Netflixu samozřejmě najdete. Ale jako spoustu jiných seriálů ne ve všech regionech. Takže třeba u nás ne ale v USA rozhodně ano.

20

Odpovědět

Díky za upozornění, popisek byl náležitě upraven :)

30

Odpovědět

Shrimp Witcher..Jo, to si nechám líbit. Špičatý domy, britský koláče a zombie makléřku brew darrymore si nechte.

02

Odpovědět

Něco mi říká, že Alternatino je fanoušek Frasiera… ale asi je to jen pocit.

44

Odpovědět

VereDog

11