Meryl Streep a Carey Mulligan porovnávají recenzeThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:7 181
Asi každý slavný člověk se občas kouká, co o něm píší kritici. Meryl Streep a Carey Mulligan se dnes svěří, jaké prapodivné recenze o sobě našly. Ve druhém videu Carey popisuje jeden z mála zážitků z doby covidové.

Přepis titulků

Carey, tys za svou kariéru zažila docela zvláštní recenze. - Jak že tě to někdo popsal? - Aha, to nebyla recenze, já se snažím je nečíst. Pak se občas trošku opiju - a řeknu si, že se mrknu. - „Jen si vygooglím své jméno…“ Stává se to. To nebyla recenze, ale točila jsem Sufražetku, byla neděle a práce začínala pomalu, tak jsem si otevřela noviny a někdo tam o mně psal.

Bez nějakého důvodu, jen tak, ale popsal mě slovy „lidská kukla“. Trochu mě to ranilo, ale hlavně mě to zmátlo. Nejspíš mysleli, že jsem prostě nudná, ale… - To to znamená? - Já nevím. Podle mě mysleli hřejivá, ale nahánějící strach. To bude ono. - Je to pozitivní.

- Hned se cítím líp. - Ale při jednom představení… - To je pravda, první divadelní show, bylo mi 19, hrála jsem v Royal Court. Byla to hra od Kevina Elyota, velmi vážné drama. Ale asi čtyři recenze… Mám docela velké ruce a nohy, takové chlapské. Teď na ně koukáte. - Ale nejsou velké. - Nevím, ale v porovnání… - No, já je mám úplně obrovské. - Taky jsi vysoká. - Podívejte!

- Ne, jsou malé. No jo, pravda, jsou fakt zrůdný. Asi ve čtyřech recenzích zmiňovali, jak mám velké ruce. A jo, takhle vypadají velké. Ano, asi jsem s nimi hodně hrála. Meryl, tys nikdy nedostala špatné recenze, že ne? - Jistěže ano. - Jak špatné? Vzpomínám si, o jednom filmu Woodyho Allena psali, že je to nejlepší výkon podaný kšticí vlasů.

Mám prostě skvělé vlasy. Máme tady tvou fotku a musím uznat, že jsou to skvělé vlasy. - Vidíte, opravdu úžasné. - Zastínily tě tvé vlastní vlasy. No jo, používala jsem je jako záclonu. Jednou byly na jedné straně, pak na druhé. Hrály zásadní roli.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Carey je hrozne milá žena! Na tej pohovke sedia skvelé herečky a príjemné herečky :)

50