Oskaři 2016Robot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:5 073

Na Oscarové vlně se vezou i Robot Chicken a ukáží nám nejlepší role letos nominovaných herců... Poznámka: - a/s/l znamená age, sex, location (věk, pohlaví, lokalita) - Parcheesi je společenská hra, něco jako naše Člověče, nezlob se - Sudafed je lék obsahující pseudoefedrin - "Bea Arthur's dick" byl vtípek komika Jeffreyho Rosse na známou herečku ze sitcomu Goldem Girls

Přepis titulků

- JE CHLADNO - ALE TY JSI ŽHAVÝ - :) :) :) TITANIK TO SCHYTAL - LOLZ a/s/l? - 25, muž, v mrazivém oceánu - ROFLMAO - HNED SE VRÁTÍM Bruci, co jsme přijeli do Florencie, vysadáváme v kavárnách a čekáme, jestli se tu Alfred náhodou neobjeví. Koukni, Seleno, vím, že chodí do kavárny, ale prostě nevím do které, jasný? Nemůžeš mu poslat mailem, že jsi naživu?

Tohle je moje pátý kafe, za chvíli se z toho poseru! Nemohla bys aspoň jednou být v klidu? Tohle bude epický moment! Ó, bože! Bože, bože, buď ticho, je tady! Tvař se, že jsi v pohodě. To je všechno? Á, říkala jsem ti to! - Bože, Seleno! - Není to Bruce Wayne? - Je naživu! - Zkurvysyn! Tebe se těžko hledá, Jasone. Koukněte co dělám, kvůli blbýmu seznamu!

Člověče, nezlob se! Je mi líto, profesore Brumbále. Ta kletba je čtvrtého stádia. Máte 6 měsíců života. Dívejte se na to z lepší stránky. Jste vzdělaný kouzelník, určitě jste toho v životě hodně dokázal. - Učím na střední. - Nechám vás se vyplakat. Pleškus drsňousus. Harry Potter a Profesor, ze kterého se stal zloduch Budeme dělat lektvar, který vám vydělá peníze na boj s Voldemortem, na dobu, až tu nebudu.

Vlčí mor, žabník, dvacet balíčků Sudafedu? To je hodně temná magie. - Tví rodiče by to chtěli, Harry. - Udělám to! Výborně, slečno Grangerová, váš mix je z 99 % čistý. A pan Weasley? - Bože, Ron, jediný mamlas z naší trojice. - Klídek, Hermiono. Netrénovaní studenti míchající potenciálně smrtící látky jsou v Bradavicích běžná věc. Vidíš? Je v poho-ó můj Bože! Děti, copak jste se nic nenaučily ze svých skoro smrtelných dobrodružství?

Kouzla všechno vyléčí! Pak se těžko myslí na následky, ale Ron bude jako nový! Radši ne, Harry. Profesor Snape říkal, že by se vašich lektvarů nedotkl ani klackem. Rychle, použijem kouzelný slůvka, co nás Brumbál naučil: "První ochutnávka zdarma!" Třído, jak víte z učebnic, hydře se teplota měří v konečníku. Nějací dobrovolníci? Děti? No tak! Hagrid prozradí naši tajnou operaci, profesore! Věděl jsem, že zaměstnání přerostlého mongoloida se mi jednou vymstí.

- Jdu na to. - Sem doma, Tesáku. Pocem! - Tesáku! - Dokázal jsem to! A teď můžu... Zasáhla mě střepina. To je tedy ironie, po tak složitě plánovaném kšeftu... Micku. Nic nevidím. Musíš mi otevřít oko. Řízni mě, Micku, řízni. - Mám jen jedno oko, Micku. - Poslechni, chlapče, to neřeš! Tak jo. Jdem na to. Dobrá práce! Máš ho! Doraž ho! Rocky, na co jste myslel, když...

- Rocky! - Adrian! Áááá, nevím jak vyjádřit své pocity! Hlupáci. Noc patří Batmanovi. Teď pocítíte strach, vy... Počkat, co... Bože! Moje záda křuply jak balíček špaget! Jak jste mi jen tak mohl zlomit páteř? Hanba! Hanba vám, pane! Tudutu tu, to je Bane! Sakra! Fialový gatě nerostou na stromech! Mají je jen v jednom obchodě, který je až dole ve městě, což mě teda pěkně...

aaargh! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší byla titulková scéna:D

40

Odpovědět

hlavně vždycky jebněte titulky přes jméno nominovaného.

57

Odpovědět

Ten mix Harry Pottera a Breaking Bad nemá chybu :D
Jen bych rád upozornil na:
0:37 říká Florencie, ne Florida, proto taky ten italský přízvuk chlápka vedle Bruce a v 0:44 "along the Arno" (řeka ve Florencii)
2:02 Parcheesi, asi něco jako naše Člověče, nezlob se

50

Odpovědět

Díky moc, opraveno. Asi jsem si během překladu dala moc Sudafedu, že jsem tolik věcí nerozuměla. :D

30

Odpovědět

+hAnkomas fan page na FB ? Neco nekde kde te potkat? :)

10

Odpovědět

skoda ze neni prelozeny i to na konci na pohrbu Robina..
jinak fine :)

40

Odpovědět

V náhledu je že video trvá 6 minut, ale ve skutečnosti má 5:59. Přiznejte se, co jste udělali s tou vteřinou?!

310

Odpovědět

Když se Hulk zmenšil ve vědce, měl roztrhané kalhoty. Jak to, že pak byly zase vcelku, když se zase zvětšil na Hulka?
Ostatní části videa smysl dávaly, takže jsem spokojen.

78

Odpovědět

Unikla mi pointa všech částí. A to jsem poznal titanik i Harryho Pottera.

1017

Odpovědět

Tak si pozri este Breaking Bad

291

Odpovědět

"Tudutů, that´s Bane" =D

281

Odpovědět

a/s/l - age, sex, location

120

Odpovědět

S tím L to dává větší smysl, díky. :-)

60

Odpovědět

12+. Yes, kdekoli :D

202