Všemocná bitevní staniceRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:650
Počet zobrazení:8 655

Jak to vypadalo na druhé Hvězdě smrti těsně před jejím dokončením se dnes dozvíme díky Robot Chicken...

Přepis titulků

Jak vidíš, můj mladý učedníku, tví přátelé... Tví přátelé selhali. A nyní... A nyní budeš svědkem palebné síly této... Této všemocné bitevní stanice... ale no ták! Ty jsi teda plný Síly, což? Co to máš, latté? Vyzkoušej oříškové macchiato, změní ti to život. Každopádně... - Tony, že?

- Ray. Ray, promiň, spletl jsem se. A kdo je teda Tony? Každopádně, nechci rušit, vím, že toho máte moc. Já jen, jestli by nešlo tuhle část dokončit... později. Něco tady řeším. Koukejte, pane Saltine, já vám taky neříkám, jak máte zastrašovat toho slepýho kluka, takže se běžte zase hezky točit na židli a nechte mě dělat mou práci. Jasně, v pohodě, dík za pokec.

Bude to asi ještě chvíli trvat. Říkal jsem jim, ať toho nechají, ale je tam novej předák, chtějí vyšší platy, a tak... Takže, kde jsem skončil? Budeš svědkem palebné síly... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako v paneláku :D

351

Odpovědět

Njn, Tony si do toho nechal kecat při práci na první Hvězdě smrti a taky to podle toho dopadlo... Kdyby tam už od začátku byl Ray, tak by to celé dopadlo jinak.

2932

Odpovědět

legendární :D stejně nejlepší kousky jsou na Star Wars

972