Absolutní zuřivostEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:4 818

Dnes se vrátíme ke klasické a zaručeně zábavné sestavě virálních videí. Uvidíme nindža kočku, pořádně naštvaného dědečka a také nás čeká ochutnávka z japonského seriálu s tradičně podivným hrdinou.

Přepis titulků

Koukněte na tohle video, ve kterým se tlusťoch válí v másle. Popravdě žádný takový video nemám, jen tohle stupidní s kočkou. Tohle konkrétní video "Nindža kočka" není tak zlé. Mělo 100 000 zhlédnutí za 2 týdny. Zajímá mě ale, proč je ta kočka pořád v tomhle tajném módu. To se jako schovává před Vietnamci? NEJEZTE MĚ! Všechno to plížení mi připomíná "Čelisti", ale tady v tom případě by to asi bylo "Pacičky".

Nevím, jestli je to nějaká hra, nebo je vzteklá. Asi chce spíš všem vyškrábat oči kvůli té sedačce, která vypadá jako moje zasr*ná havajská košile. Taky bych byl vzteklej. Co kdybyste to ale nevěděli? Tady si s ní hrajou, ale co kdybyste tam po dlouhém dni seděli a najednou... Všechna čest té dámě. Je to skvělé video. Sice kočičí, ale tentokrát to projde. Podívejte.

Všichni máme zkur*ený rodiny. Vy pocházíte z rodiny alkoholiků a já z rodiny malých lidí s gigantickými penisy. To se stává. Tenhle týpek se rozhodl schovat svému dědovi nebo tátovi oříškové sušenky. Takže je schová a jeho dědu chytne absolutní amok. To mě vůbec nezajímá. Kde jsou kur*a ty sušenky? Utratil jsem za ně svůj poslední dolar, vy zamr*anci! - O čem to mluvíš?

- Já je koupil. Jsou moje! Zatraceně. Chci ty zasr*ný sušen... Nas*r si! Vsadím se, žes je vzala ty, ty zku*vená svině! Vím, že si říkáte, proč tady Santu Clause chytl absolutní amok. Zajímavé ale je, že ten týpek má na svém kanálu těchhle videí spousty. Celý ten kanál je věnovaný provokování toho starouše. Jmenuje se to "Show Naštvanýho dědy". A proto si myslím, že je to video fake.

Je to větší fake než Ježíš jedoucí na dinosaurovi. Všimněte si, že vůbec nebere v úvahu kameru. První věc, co takhle vzteklí lidé říkají, je: "Strč si tu kameru do prd*le!" Alespoň já to tak říkám. Netvrdím, že to je předem připravené, ale trochu to přehrávají. Jen si poslechněte tenhle úžasný dialog. Ty zatracenej lháři! Ty zkur*ená svině!

- Máma říkala, že jsou za mikrovlnkou. - Táhni do prd*le! Ani Aaron Sorkin by nenapsal takhle silný dialog. Doufám, že to je fake, protože ke své manželce se chová jako kret*n. Být to můj manžel, tak se s ním okamžitě rozvedu. Pitomý oříškový sušenky. Tyhle sušenky jsou možná důvodem, proč jsou rozvedení i vaši rodiče. Jen si dělám legraci, lidi.

Ten rozvod je vaše chyba. Jsem fakt hroznej čůr*k. Mám vás rád, lidi. Na tohle se musíte psychicky připravit, protože to bude opravdu síla. Tohle video je čtyři roky staré a má 1,1 milionu zhlédnutí. Co vím, tak by se mělo jednat o promo k nějakému japonskému seriálu. Objevila se jednoho rána. Stačil jeden pohled a srdce mi udělalo buchy-buch. Té noci se mi o ní zdálo. Co na světě to může být?

Inochi! Inochi! Jsi naživu. Jasně, to vypadá jako úplně normální japonský seriál s touhle věcí v hlavní roli, která vypadá jako kdyby E.T. ošuk*l Tuponě z Rošťáků. Abych z toho měl ještě větší noční můru, tak mu dali ranní erekci. Víte, Japonci, ten zmutovaný Charlie Brown byl docela strašidelný i před tou erekcí. Víte, kdo vypadá pěkně úchylně, když mu stojí? Všichni. Na tohle nejsem zvědavej. Hlavně u tohohle hnusu vypadajícího jako Stewie Griffin v zasr*ný pubertě.

Nechtějte, abych s ním sympatizoval, když ho dáte do milostnýho příběhu. Když uvidíte něco takhle odpornýho, tak s tím nesoucítíte, ale upálíte to. Klidně mi říkejte, že jsem necitlivý a buďte naštvaní. Já ale nechci, aby mě pronásledovala tahle ztopořená úchylnost. Ani nevím, jestli budu moct jíst sushi při pomyšlení, že Japonci vymysleli tuhle... Vytáhnu na tebe vysavač. Stupidní kočičí videa se rozlezly po celým internetu. Vidíte to tlačítko "Odběr"?

Jestli na něj nekliknete, tak vás bude tady pan Potracený plod honit po baráku s tou divnou erekcí. Ale víte, co má vždycky divnou erekci? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Proč slepice přešla ulici?" Ták proč přešla slepice ulici? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Slibuju, že příště bude tlusťoch válející se v másle. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. K čemu jsou banány? Na Peanut Butter Jelly Time. Pro potěšení. Mlátí se s nima manželky.

Aby si republikáni mysleli, že vědí něco o kreacionismu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nas*rte si, vy zmr*i!

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten naštvanej dědek už reagoval na tohle video.
http://www.youtube.com/watch?v=3NLZw0V5hRE&feature=related

180

Odpovědět

K Inochimu dám komentář, co se v Equal three už několikrát objevil: Je špatně, že se mi u toho postavil pták?

190

Odpovědět

Nope.: Nemyslis tu na zaciatku? :D

180

Odpovědět

2 Nope.: Ale ona tebe pravděpodobně ne :D

180

Odpovědět

:D :D inochi inochi

182

Odpovědět

Jo konečně Inochi, jsem byl zvědavej co se tady o něm bude psát. ale stejně Vagina bubbles from hell jsou divnější.

181

Odpovědět

Good díl...:D

181

Odpovědět

Tu kočku na konci bych šu*** :D

1810

Odpovědět

Nevím, jestli mám na konci dřív sledovat obličej nebo kozy tý sexy baby :D

180

Odpovědět

Inóčka inóčka

181

Odpovědět

Proč kuře přešlo ulici? Nikdy nebylo na vaší straně...

181

Odpovědět

KuKo: je tady na webu... jmenuje se "Kelký vozičky"

180

Odpovědět

Je to FAKE!

1823

Odpovědět

Otázka:
Protože ji honila nindža kočka.

181

Odpovědět

Neviete poradit meno pesnicky na konci? dakujem.

182

Další