Japonská tvářEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:5 310

Když jde v Equals Three o Japonsko, tak to vždy stojí za to...a dnešní díl rozhodně není výjimkou. Jedná se o předvánoční díl z minulého roku, takže si nemyslete, že by Ray zaspal svátky. A co tedy uvidíme? Podivnou automobilovou nehodu, podivného Santu Clause a podivný zážitek z japonské toalety. Tak zase v pondělí od 20:00.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Osobně jsem docela dobrý řidič, ale parkování mi občas moc nejde. Jako téhle buchtě. Takové odbočení je rozhodně proti předpisům a měla by dostat pokutu. To video mělo 200 000 zhlédnutí během pěti dnů a docela by mě zajímalo, co se tam pokazilo.

Když totiž omylem sešlápnete plyn namísto brzdy, mohli byste si toho všimnout dříve, než narazíte na obrubník, nebo do budovy, nebo do odpadkového koše, nebo do auta, nebo do dalšího auta, nebo do dalšího auta! A je tu ještě jedna podivnost, kterou mi autor videa nevysvětlil. Všimněte si, že je ta nahrávka pořízena natočením monitoru bezpečnostní kamery. Nemyslím tím, že je to video nahrané. Nikdo nezpůsobí škodu na autech za tisíce dolarů, aby potom řekl: "Kámo, tohle video bude tak virální, že z nás budou internetový hvězdy."

Protože to vám je v reálném životě k ho*nu. To mi věřte. Vánoční čas se nám kvapem blíží a Santa Claus je taky přece jenom člověk. A podle tohoto kamerového záznamu to vypadá, že je to pěknej ožrala. Vrhnul ses na ten vaječňák trochu brzo, Santo. A bude to ještě lepší nebo horší.

Záleží na vašem úhlu pohledu. No ták, lidi. Nesmějte se Santovi. On za to nemůže. Vždyť se podívejte, jak se zakousl do toho nárazníku. Nezapomeňte, že si dělá seznam, jestli jste zlobili. Blbý je, že je asi naškrábaný na barovém ubrousku. Tohle video je skvělé. Bylo na CNN i u Jaye Lena.

Kouká někdo z vás na Jaye Lena? Já taky ne, ale podívejte se, jak Santa přiklopýtá k výtahu, aby se tam vychcal. Přestože to je srandovní, budu to muset prohlásit za žert. To odstrčení a následný pád vypadají trochu nahraně. Promiň, Santo, ale musím to prohlásit za fake. Ale když si představíte, že jdete se svojí přítelkyní nakupovat do obchoďáku, pak odcházíte a když vylezete z výtahu, stojí tam Santa a kouká mu penis.

Chci říct, kdo něco takového zažije? Mně se to stává každé Vánoce. Ó, Japonsko. Ty a tvoje nesmysly. Pokaždé když komentuji produkt nebo reklamu z Japonska, tak jsou ty kraviny horší a horší.

Tenhle kousek se jmenuje: "Zážitek z japonské toalety." Je to stejně skvělé, jako to zní. Podle tohoto virálního videa stačí jít na veřejný záchod, kde mají na stěnách tyhle úchylné tváře. Takže si sednete, začnete vykonávat svoji potřebu a teď nekecám, ty úchylné tváře začnou jódlovat a přibližovat se k vám. Ano, tohle opravdu existuje.

Ale obrovská úchylná tvář, která se k vám přibližuje na záchodě? Z toho by se jeden posr*l strachy. Doslova. Proč tyhle věci existují? Kdo chce ty ksichty vidět, když jde na záchod? Kdo to vynalezl? R. Kelly? Pracuje ta úchylná tvář pro letištní ochranku a tohle je jejich nový druh kontroly? Upřímně, za určitých okolností bych uvítal něčí tvář v mém rozkroku.

Ale tohle není ten případ. Kdybych byl v restauraci, tak bych se raději vychcal pod stůl, než jít na záchod a tam strkat svůj ocas k tomuhle ksichtu. V životě jsem se tak nebál se vysr*t. A ještě jedna věc. Když děláte takovou tvář, udělejte ji alespoň atraktivní. Tenhle hnusnej bastard má pihu velkou jako zas*aná kobliha. Kdyby to byla tvář Jessicy Alby, která se ke mně blíží na záchodě, možná bych si to rozmyslel.

Ale víte, co mi také okukuje na záchodě můj ocas? Bože, to je divný. Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: "Moje otázka dne zní: Co byste udělali?" Pěkně jednoduché. Co byste udělali?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak prolomíte trapné ticho? Vlepím facku nejbližší osobě. Gestem Trapná želva.

Černým humorem...potom vytáhnu dětský plod a začnu ho jíst. Prohodím vlasy. Tlustým tučňákem... dokáže dobře prolomit ledy. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz STÁLE NETUŠÍM, K ČEMU TA VĚC JE.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čo by som urobila?....Raya
nicku si nevšímajte, som baba :D

201

Odpovědět

Nechci tady nikoho přeceňovat, ale z koncovky u slovesa nám to asi došlo. ;) :P

30

Odpovědět

ja bych se strach p****l jako ostatni

190

Odpovědět

raye wiliama jonsona

190

Odpovědět

Ty Japonské ksichty jsou určitě lepší než projímadlo :D. Člověk se pose*e strachem....

200

Odpovědět

ticho bych prolomil tka že si prdnu :D

190

Odpovědět

Ty tváře na WC jsou prej kvůli vysokému počtu lidí v Japonsku či co, tak aby se na záchod nedělaly fronty :D

200

Odpovědět

vlepím facku nejbližší osobě :DDDD

200

Odpovědět

dyt je to jasny k cemu je ta tvar :D jakmile se zacne priblizovat POSERETE se strachy, chapete? od toho prece dete na zachod :D

190

Odpovědět

super dil jenom ta pisnicka na konci je trochu divna :D

190

Odpovědět

třeba mají v puse kameru

200

Odpovědět

Mně to připadalo jako hajzlíky z nějakýho pokračování SAW :D

190

Odpovědět

K čemu to je tvl ale vipadá to jako kdyby byl na záchodě japonskej paroubek v podobě obří karikatury :-)

191

Odpovědět

Tak tohle už je vážně moc... :D takové ksichty... a co teprve tohle: http://www.youtube.com/watch?v=Y8mBdhUjmPg&feature=related

190

Odpovědět

Ach, ti Japonci :D

"I whip my hair back and forh." :D

190

Odpovědět

Tak tohle je opravdu dost dobrý díl, ti Japonci jsou fakt úplně praštění... A hůř zaparkovat auto už asi nejde. :D

190

Další