Medvědí bitkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:4 232

Ray si dnes pro vás připravil chlápka, který nikdy neprohraje, kanadské čarodějnictví a potyčku mezi maskotem a fanouškem. Otázka dne tentokrát padla na Lady Gagu.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Vždyť víte, jako obvykle. Prostě mrd*m zamrd*ný mrd*ý mrd*y. Ale kdo tohle nedělá? Víte ale, co většina lidí nedělá? Nehraje tak dobře, jako tenhle chlápek. Ten týpek je tak dobrej, že se uchází o místo v týmu Spojených států. Je tak dobrej, že i když to posere, stejně vyhraje.

Má to skoro 600 000 zhlédnutí během jednoho týdne a neříkejte, že to nezbožňujete? Ten týpek je tak dobrej, že shodí i soupeřovi kuželky se slovy: "Nezahrávejte si se mnou. Shodim tady každou kuželku, zmr*i." Hádám, že se mu tam zachytil prst, a proto mu ta koule takhle vyklouzla. A borec to dokonce ještě oslavuje, jako kdyby to takhle chtěl udělat. "Dobře já!" No nevím, ale rozhodně je z toho povedené video.

Abych byl upřímný, tak hraju bowling stejně, ale jsem ožralej jako kráva. Vždy jsem rád, když můžu okomentovat nový typ videa. A včera jste mi jedno takové poslali. Na YouTube bylo nahrané asi před rokem, ale virálním se stalo až před několika dny s 1,3 miliony zhlédnutí. Jéžiš! Ta ženská ve videu to všechno vysvětlí docela dobře.

Co děláš, Sam? V rychlovarné konvici jsem uvařila vodu. Teď ji naleju sem a potom vyhodím do vzduchu, kde se vypaří. Připraveni? To je úžasný. Kdyby bylo tepleji, tak to šplouchne do sněhu, ale... To je docela dobrý, ne? Myslím, že to natáčeli v Severozápadní Kanadě, poblíž místa, kde žijou sobi, ale nejsou tam zase žádní Francouzi.

Ani nevím, proč se ptám, ale viděli jste ten moderní druh čarodějnictví? Nemůžu uvěřit, že to jde provést. Musí tam být opravdu zima, aby to šlo provést. Takhle chladně se k vám nebude chovat ani prostitutka. Je tam taková zima, že si musíte ohřát věci v ledničce.

Je tam taková zima, že vám hasiči doporučí, abyste si zapálili barák. Je tam taková zima, že... Vždyť víte. Prostě kure*ská zima! Přesto tímhle trikem přidělává ještě víc sněhu. A to, co teď nepochybně potřebují, je více sněhu. Je to zajímavé. Vždycky jsem přemýšlel, čím se v Kanadě baví. Tohle poslední video by mělo být tím hlavním, ale není. Mně přišlo opravdu vtipné, ale na mě se vyser*e. Zatím má 400 000 zhlédnutí a bylo na Attack of the Show a také asi na ESPN.

Jde o tenhle zápas z NBA. Všimněte si maskota Utah Jazz, Jazzbeara který se dostal do potyčky s fanouškem Cleveland Cavaliers. Fake! Cleveland Cavaliers nemají fanoušky. Uklidni se, trolle. Dlouho tě nebylo slyšet, trolle. Nas*r si. Tak to potom jo.

Každopádně si myslím, že ho chce ochranka odvést, ale maskot ho začne urážet. Je to vtipný, protože mu prdel zmaloval obrovský plyšový méďa. Většinou nekomentuji videa, na kterých se lidé perou, ale... 1) Vlastně se ani neprali. Ten jeden jen dostal na prdel. 2) Kdybych měl tohle video posoudit, řeknu, že to je fake. Myslím, že to Utah Jazz nahráli, aby nabudili publikum. Tenhle chlápek se vytrhl ochrance až příliš snadno.

A týpek ve dvacetikilovém kostýmu si ho jednoduše podal. Nevím. Tohle se prostě jen tak nestává. Dokonce ještě udělá pózu jeřába, jako kdyby byl Karate Kid. Jo, tohle bude rozhodně fake. Nevím, jestli v tom jede i ten kameraman, ale odvedl opravdu dobrou práci, když to natočil na svůj iPhone. Jen říkám, pane Kameramane, že jste byl ve správnou dobu na správném místě a já jsem podezřívavý.

Možná je to zatracená konspirace a jede v tom celý stadion. Když o tom tak přemýšlím, tipuju, že ten medvěd pomáhal s nafingováním přistání na Měsíci. Vsadím se, že v tom jede i celá Kanada. Ale víte, kdo v tom asi nejede? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ti se ptají: - "Jak je, fórum? Naše otázka dne zní: Co opravdu schovává Lady Gaga ve svých kalhotkách?"

Dobře. Pět nahých kluků se ptá na otázku dne. Fakt bomba. Co tedy Lady Gaga opravdu schovává v kalhotkách? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Jaká je vaše příchuť? To je osobní. Megaborůvková. Zeptejte se toho zombíka, který mě kousnul. Mentolka bez končetin. Lítost a ostuda. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lady Gaga je celá jak tajemná komnata. Akorát k smíchu :D

180

Odpovědět

Pls date sem My name is Boxxy??? (super dil jako vzdy)

180

Odpovědět

mexicky pristehovalce

180

Odpovědět

Paráda :) =3 mam ráda, je to parádní oddechovka, a navíc, stejně se vždycky nejvíc těšim na Stalkin' your mum - stalk - stalk - stalkin' - stalkin' your mum.. :D

180

Odpovědět

neni to myšleneé FAKE jako že je to sestříhané, ale fake, že to bylo předem schválně připravené

180

Odpovědět

Ježís, proč by to měl být FAKE. Jenom kvůli tomu, že se snadnou vykroutil ochrance? demence

182

Odpovědět

Co tam schovává Lady Gaga? Alejandra :D (spoiler do pristiho dilu :) )

180

Odpovědět

ajdadf:až na to že v tomhle dile odpovidaji na otazku s vesmirnych kocek.

180

Odpovědět

tendle dil tu jeste nebyl, ale zacali ste to davat poporade ty jeho dily a ty vesmirne konky sou nekde inde kdyz se divam na youtube. hned po ptacim sexu ma bit tohle a ne vesmirne kocky

180

Odpovědět

Mam pocit, ze uz to tu bylo

180

Odpovědět

nebyl tu už tento díl?

180

Odpovědět

Lady Gaga hlavně nenosí kalhotky...

180

Odpovědět

s tou konspiraciou to totalne zabil, som sa isiel pocurat od smiechu :D a Kanadania si kratia cas pridavanim snehu, to musim povedat nasmu lektorovi na anglicke konverzacie z Kanady :D

180

Odpovědět

Lady gaga tam schovává lordíka gagu :-))))))

180

Další