Děkuji za všechnoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 071
Počet zobrazení:11 042

Tak je to tady. Připravte si kapesníky a pojďte se rozloučit s jedním z nejoblíbenějších a nejsledovanějších pořadů v historii YouTube. Čeká nás desítka videí, ve kterých vám Ray ukáže, jak se za ta léta proměnil. Taktéž nebude chybět obsáhlé poděkování všem hostujícím celebritám, štábu a dozvíte se, jaká je vůbec budoucnost celého Equals Three. A já taktéž předávám štafetu dál. Equals Three byla úžasná zkušenost, na kterou jsem si našel vždy čas a která mě za ta léta naučila víc nadávek, dvojsmyslů a slangu, než je zdrávo. Poděkování samozřejmě putuje i všem korektorům a korektorkám, kteří zalepovali mezery vytvářející Rayovy všemožné přízvuky a kteří museli opravit rekordní množství překlepů v historii překladatelství.

Přepis titulků

Ahoj. Asi se pořádně neznáme. Jsem Ray Johnson, herec, a tohle je Equals Three. Show, kterou jsem odstartoval před 5 lety na vysokoškolské koleji. A tohle je moje poslední epizoda. Pokud vám to nevadí, nasadím radši svoji moderátorskou personu, abyste se nenudili. Takže proč končím... Jsem rád, že se ptáš, pohledný cizinče. Krátká odpověď zní, že natáčím internetová videa už pěkně dlouho, a mám pocit, že jsem z toho vyrostl.

Napsal jsem tolik vtipů o virálních videiích, než by jakýkoliv člověk měl kdy napsat. Dlouhá odpověď zní: Podívejte... poštěstilo se mi, že jsem měl v tomhle médiu obrovský úspěch. Třeba show Equals Three má větší sledovanost než 99 % seriálů na kabelovce. Do dnešního dne je stále populární. Your Favorite Martian, můj hudební projekt, byl jeden z nejoblíbenějších hudebních kanálů a na iTunes prodal 1,2 milionu jednotek.

1,2 milionu! Bez vydavatele, bez reklamy, bez hraní v rádiích. Jen já a šuškanda. Riley Rewind, náš webseriál, měl okolo 10 milionů zhlédnutí na Facebooku, než se vůbec dostal na YouTube. Ve Variety psali o jednom z nejlepších webseriálů roku nebo tak něco. Můj podcast, Runaway Thoughts, je v prvních 10 % všech podcastů, což zní fakt šíleně.

Proč vám to všechno říkám? Chci vám totiž ilustrovat svůj pocit, že jsem v tomhle médiu udělal všechno možný, zažil jsem obrovský úspěch a už mě to moc nenaplňuje. Jo, já vím, zním jako rozmazlenej fracek, ale teď budu opravdu upřímný a řeknu tohle: Já jsem ten druh člověka, který musí mířit vpřed a musí být stále kreativní, jinak jsem pak v depresi. Jsem naprosto upřímný, tahle show už mi nic nedává a chci jít dál. Jediný potěšení, který mi to dává, je možnost bavit vás, což byla mimochodem úžasná zkušenost.

Jsem tak vděčný za to, že se na tohle vůbec chcete dívat. Cítím se jako nějaká královna krásy. "Nemůžu tomu uvěřit, že jste si mě vybrali." Tak co bude tedy dál? Nejprve nesmíte zapomenout, že končím s moderováním Equals Three, ale ne se životem. Pořád tady budu. Možná jste si všimli, že poslední dobou více hraju. Taky si třeba vzpomenete, že jsem minulý rok prodal televizní seriál, který se možná ani nebude vysílat, ale tak už televize funguje.

Taky jsem napsal komiks, který vyjde v průběhu léta. Ještě přemýšlím nad nějakými živými vystoupeními, je toho spoustu. Možná, že v budoucnu vzniknou i nějaké nové YouTube projekty. Kdo ví. Jde o to, že končím s Equals Three, neumírám! Teď, co se stane s Equals Three, se značkou a pořadem... K tomu se dostanu, ale nejdřív nějaká videa. Vybral jsem deset virálních videí, o kterých jsem za ta léta mluvil a která mi nějak zůstala v paměti.

Byla buď vtipná nebo zajímavá. Tak či tak chci, abyste se na ně podívali a všímali si toho, jak se během těch let show změnila a jak jsem se změnil já. Všichni nenávidíme troly. A mě docela baví si z nich dělat legraci. Ještě víc mě ale baví sledovat někoho, jak reaguje, když ho trolové vytočí. Třeba tohohle chlápka.

"Jděte do prde*e, vy třináctiletý, čtrnáctiletý a patnáctiletý zmr*i, který do mě hustí, abych zhubnul! A ještě mi říkají "idiote" u mých vlastních videí! Jděte do prde*e!" Fajn, neříkejte mu "tlusťoch", očividně ho to nakrkne. "To je samý: špek, gay, idiot, vypatlanec. Jako do pí*i!" Se všemi těmi virálními videi, kde si lidé ubližují, mě opravdu potěšilo, když jsem narazil na tohle, nazvané: "Jak políbit ženu, rada od kapitána Kirka."

"To by se mi vůbec nelíbilo." Jako podívejte, kapitán Kirk vám opravdu ukáže, jak na ženský. A do prde*e! On jako vážně fláknul tu mimozemšťanku do obličeje? Sakra, to je drsný. Říká: "Hej, Lady Gago, Co řekne pět prstů tváři?

Plesk!" To není hezký, kapitáne Kirku. Nechce se mi věřit, že bylo následující video tenhle týden tak virální. Jde o krátký klip z pořadu Intervention. Kdokoliv ho nahrál, to nazval: "Nejlepší pláč všech dob". A ať se do země propadnu, jestli to není nejlepší pláč všech dob. "Někde hluboko v srdci... tě mám pořád rád."

Ten kluk si dává život dohromady, neměli bysme mu fandit? Ne, vy musíte jít a přidat k tomu autotune. POŘÁD LEPŠÍ NEŽ KE$HA Vy máte teda pěkně zvrácenej smysl pro humor, nic víc, nic míň. Lidi, nebudu lhát, následující video je strašidelný. Vážně. Je vytvořené ze starého videa dvojčat Olsenových, kde zpívají o pizze. Asi před týdnem to někdo vzal a zpomalil.

Ne, jen se dívejte. Bude to ještě děsivější. Viděli jste to? Vážně, lidi, internet vynalezli kvůli tomu jedinému momentu, co to oboupohlavní dítě řekne: "Šlehačka teče jako vodopád." Tohle video je ukázkovým příkladem, co se stane, když máma odejde a táta musí hlídat děti. To je hrůza. A proč má na hlavě pytel? To je jako moje rande?

A proč ho ten táta nezastaví? Jen tam sedí a všechno natáčí. Vsadím se, že jakmile kameru vypnul, řekl mu táta: "No ták, kluku... Jestli můžeš chodit, tak to můžeš i rozchodit." Tohle video pochází z Japonska a měla by to být zvláštní reklama na McDonald. A je to ta nejdivnější reklama na McDonald, kterou kdy uvidíte. Přisahám Bohu, že to musel napsat Stephen King. Co to kur*a... Sakra, Ronalde McDonalde, proč musíš bejt takovej úchyl?

Věděli jsme, že měl Grimace pedofilní choutky, ale teď se pod postelí válí Ronald McÚchyl a chňape po vašich nugetkách. Podívejte na něj, jak moc vám chce sáhnout na vaše intimní místečko. Znáte ten dětskej koutek v McDonaldu? Nemůžete přijít, hrát si s jeho koulema a čekat, že za váma nepůjde domů. Dám svoje nugetky do tvojí pěkný pusinky. No ták, Ronalde McDonalde, nešmíruj lidi. Nechtěj, abych zavolal Mayora McCheese.

Naše druhé video má jen 11 sekund. Jde o poslední repliku filmu z 90. let nazvaného "Second Glance". Hlavní postava se jmenuje Dan a jeho hláška je celkem emotivní. "Hej, Scotty... Ježíš, kámo." To je ono. Jedenáct sekund. To jsem mohl zahrát i já. Hej, Scotty...

Ježíš, kámo. Mám to video rád. Připomíná mi ty tragický odpolední seriály, které jsem sledoval v 90. letech a které mě učily nebrat drogy, ale stal se opak. Nejenom, že je ta replika boží, ale je tak vágní, že můžete změnit důraz a hned znamená něco jinýho. Hej, Scotty... Ježiši, kámo! Po téhle replice film skončí.

Celkem by mě ale zajímalo, jak na to Scotty reagoval. Hej, Scotty... Ježíš, kámo. No ták! Jsem Žid, vy kret*ni! Přestaňte mi to připomínat! Ani se nejmenuju Scotty! Čurá*u. Tohle se vám bude líbit, aktuálně je to populární se 4 miliony zhlédnutími.

Mělo by jít o Němce, který je skoro nahý, stojí venku v mrznoucí zimě a chystá se skočit do bazénu s ledovou vodou. Většinou nadávky vypípnu, protože nechci, abysme byli úplně sprostý. Tentokrát to ale neudělám, protože chci, abyste slyšeli, jak řekne: "Mamrde. Srát na zasranou zimu. A moje nová kapela se jmenuje... Syskil." Nebo Syskill. Něco takovýho. To jsi jako nezkontroloval vodu? Strčil tam prst? Hele, je zmrzlá. Má štěstí, že se nezranil.

Že si nezlomil kostrč! První video právě nabírá zhlédnutí. Je v něm žena, která stáhla z kůže Muppeta, aby si pořídila tenhle kožich. "... přes sto dvacátou druhou, takže jsem musela přes sto devatenáctou. Nechali mě, abych se podívala na dům toho právníka. Znám toho vysávače, viděl moje kozy." Pardon? "Znám toho vysávače, viděl moje kozy." To je úžasné, paní, ale můžete nám popsat podezřelého? Kdo to je vůbec "vysávač"?

Známe pošťáka, mlékaře, policajta, ale žádnej vysávač neexistuje. Tak si říkají lidi, kteří chtějí vidět vaše kozy. Dobrý den, madam, jsem vysávač. Přišel jsem obhlédnout vaše... vaše kozy. Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste museli udělat rychlé, ale těžké rozhodnutí? Jako tenhle týpek? V tomhle videu zaútočil mýval na psa tohohle týpka. Sledujte, jak zareaguje.

Když jsem to video viděl, nechtěl jsem se smát, ale nebudu lhát... Smál jsem se tak moc, až jsem si káknul. Úplně s ním jebnul. Upřímně si myslím, že Rose udělal správnou věc. Mývalové šíří vzteklinu. A pomluvy, které jsou stejně zraňující. Netvrdím, že schvaluji týrání zvířat, ale kdyby mýval zaútočil na moje zvíře, byl bych ještě drsnější. A víte co ještě, lidi? Na Floridě by mohl ten mýval toho chlápka legálně zastřelit.

A nechci slyšet nic od vás aktivistů za práva zvířat, který říkají: "Mohl toho mývala zahnat. Kšá, pane Mývale, kšá." Prostě s komentářem šetřete. Nepište něco ve stylu: "Tohle je týrání. Mýval nerozezná dobro od zla. Co kdyby byl retardované dítě?" Tak to děcko jebnu ze schodů. TEĎ Vidíte? A jak jste si asi všimli, bez vousů nevypadám tak sexy. Než se dostaneme k budoucnosti Equals Three, musím v rychlosti poděkovat každé celebritě, která se tu kdy dobrovolně objevila.

Nezapomeňte, že jsem začínal na vysokoškolské koleji, takže bylo vážně parádní, když se tu objevily skutečné mainstreamové celebrity. Byl tu Robin Williams, Sarah Silverman, Zac Efron, Jay i Mlčenlivý Bob, Jason Mewes a Kevin Smith. Byl tu Jason Biggs, Ed Helms, Gabriel Iglesias přišel několikrát. Byl tu RZA z Wu-Tang Clanu.

Objevil se tu Nick Kroll, Danny DeVito, Key i Peele. Kristen Bell alá Veronica Mars, T.J. Miller, Bobby Lee. Andy Milonakis, Margaret Cho. Garfunkel a Oates, Paul Scheer. Kal Penn a John Cho, Harold a Kumar. Romany Malco. A Snoop Dogg se tu sice neobjevil, ale jednoho dne se zastavil ve studiu. A jinak pro informaci, jsem normálně vysokej.

To jen Snoop je hroznej čahoun. Určitě tu bylo víc celebrit, než které jsem vyjmenoval, ale musel jsem projít pět let materiálu, abych je našel. Odpusťe mi tedy, pokud jsem na někoho zapomněl. Taky bych rád poděkoval všem, kteří mi kdy pomáhali v zákulisí nebo se nějak na show podíleli. Těmhle lidem děkuji a znovu jsem musel projít pět let materiálu, takže pokud někdo chybí, upřímně se omlouvám. Pojďme tedy na to.

Jaký je osud Equals Three? Původně jsem chtěl show opustit úplně a je to pořád můj záměr, ale objevilo se od vás tolik reakcí, že se pokusím v show pokračovat. Zakopaný pinďour je ale v tomhle. Aby se tak stalo, musím najmout nového moderátora, což znamená, že na měsíc nebo na dva show kompletně ukončím, zatímco budu hledat nového moderátora. Chci, aby byl vážně dobrý, abyste si ho oblíbili a důvěřovali mu. Někdo, kdo by mohl moderovat lépe než já.

"Nikdo nemoderuje líp než ty." Sklapněte. Tak co myslíte? Můžete být moderátory vy? Máte na to? Já tedy už Equals Three moderovat nebudu. Potřebuju pár měsíců, abych našel náhradu. Taky to musím celé přebudovat, protože jak asi víte, jsem zároveň scenárista i producent, takže musím najít lidi, kteří zvládnou tohle. Dejte mi tedy maximálně dva měsíce a budete mít show zpátky s novým moderátorem.

Může to propadnout, může si to vést výborně, nevím. Já tu jen pracuju. Už ne. Pokud se vám to nebude s novým moderátorem líbit, nebudeme to donekonečna přeobsazovat, prostě to ukončíme a půjdeme dál. Zapomeneme, že se to kdy stalo. Udělám to pro vás, protože jste za mnou vždy stáli. Když jsem měl nový projekt, šli jste se na něj podívat. Za to jsem vážně vděčný, takže to vyzkoušíme.

To je všechno, lidi. Děkuji za úžasných pět let. Moc se těším na budoucnost. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Legenda skončila, jesus man !

190

Odpovědět

Rozhodně mi u toho bylo smutno :) Taktéž i já děkuju překladateli a korekcím, že do toho ten čas investovali, byla to zábava :)

140

Odpovědět

třeba bude =4 nebo tak neco :-)

91

Odpovědět

Teď vážně, kdyby k tomu pustil nějakou smutnější hudbu, už bych tu pouštěla Niagarský vodopády..Takhle je to prostě.. Já nevím, smutný..

271

Odpovědět

I'm not crying, you're crying

360

Odpovědět

Hey Ray! Jesus man

540

Odpovědět

Úplně mi šel mráz po zádech když zhasnul světla :/ Je to můj velký vzor... díky němu jsem začal natáčet Švédskou 3 (českou verzi) a kupodivu to publikum přijmulo a většina je ráda že dělám tuto českou verzi =3 ... takže kdyby vás to zajímalo, najdete mě na YouTube hned mě tady nehejtujte ;) že si dělám reklamu... peace

13063

Odpovědět

Tak jsem se na to podíval, a musím bohužel natvrdo říct, že je to fakt........ s... r... a... nda! Pardon, chtěl jsem říct s****a.

7029

Odpovědět

Je pekne ked sa clovek u niecoho inspiruje. Ale toto je akurat tak snaha o uplne vykradanie.. Este aj ten font je rovnaky.. Ja osobne nemam rad ked sa niekto snazi parazitovat a opisovat. Urobit nieco vlastne, zaujimave a inspirovat sa to ano, ale nie toto.

3521

Odpovědět

+SmithA este bez charizmy a ani nie tak vtipne.

2820

Odpovědět

Aha aha, dneska ráno měl můj komentář 30 palců nahoru a 0 dolů... :D docela nekalá praktika, nemyslíš?

44

Odpovědět

Haha, teď jsem si všiml, že i tvoje videa mají mnohem víc palců nahoru, než je běžné u videi s tolika zkouknutíma. Navíc tam sou samý positivní komentáře. Fakt nenápadný čuráčku.

73

Odpovědět

Zo dna na den zahadne pribudlo vela likeov a u ostatnych dislikeov. Veelmi zaujimave.

113

Odpovědět


Odpovědět

13:30 - Neni ten vtip spíš chápanej "Každej umí moderovat líp než ty" jinak mi to nedává moc smysl.

910

Odpovědět

Konečně... ze začátku jsem se na něj díval, ale postupem času už ne a vždy když jsem ho tu zahlédl v náhledu, tak se projevila alergie. Díky bohu je tomu konec.

Btw. kde je Norman? Dlouho tu nebyl...nic nového nemá?

1679

Odpovědět

Ale kecalo mu to vždycky pořád stejně :-)

370

Odpovědět

Na video z 9:16 si pamatuju. To bylo jedno z nejlepších, co tam měl. Jinak podle mě bylo =3 na vrcholu 2011-2012 a pak to šlo z kopce, takže je asi dobře, že to ukončil. I když trochu mi to líto bude. Jinak bych obsadil na 100% Kassema-G!

255

Odpovědět

Škoda, jedna z mála vecí, ktoré tu pravidelne sledujem...
Za 5 rokov dokázal z tej show spraviť fakt perfektnú vec...Super práca...

401

Odpovědět

Souhlas, nicméně v posledních měsících bylo už vidět, že do toho nedává to co dřív. Neříkám, že mu došly nápady, ale jak sám řekl, už ho to úplně nenaplňovalo. Nakonec tedy asi udělal rozumné rozhodnutí.

120

Odpovědět

No jo, je to škoda, i když už to nebylo poslední dobou úplně ono, byl tento pořad stále zábavný a hlavně člověk viděl, co na Youtube letí. Takže 3x Nazdar, nazdar, nazdar Rayi!

Jinak když zůstane uvolněné místo, co takhle zařadit do pravidelných pořadů zase Jamese Rolfa? Jeho AVGN má nové díly a překlady tu nejsou, zároveň má tuny dalších tematických videí, takže je to téměř nevyčerpatelná studnice možností k překladu. A dost mi tu chybí, kvůli němu jsem byl na Videačesky skoro pořád.

1311

Odpovědět

na =3 a AVGN jsem tu začínal, přidávám se k prosbě :)

790

Odpovědět

Petr Rychlý balí kufry a hurá na konkurz:-)

145

Další