Oranžáda a rumEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:8 241

Od minulého týdne jsme začali každé pondělí od 20:00 s novým webseriálem =3 (Equals Three) a pro ty, kteří stále váhají, jestli mají tento populární počin Raye Williama Johnsona sledovat nebo je jen napoprvé Ray nepřesvědčil, tu mám speciální muzikálovou epizodu, na které se samozřejmě podíleli autoři Auto-Tune the News. Nečekejte však žádnou politickou satiru. Ray znovu vybral 3 zajímavá videa a nezapomněl je po svém zhodnotit. Pozn. Úplně posledním komentářem otázky dne je fráze "I´d be Strutin´ that ass." Jedná se o odkaz na známé video, ve kterém hraje hlavní roli jeden rozčílený stařík a taktéž bylo zhudebněno. Naleznete ho zde i s odkazem na originální video.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jak je, fórum? Takže... Je tu jedna písnička, kterou byste si mohli poslechnout. Jsem naprosto ohromený výkonem toho slona. Kámo, ten má ale duši ...na republikána. Uznávám, že je to video staré asi 3 roky, ale zbožňuju ho, protože je tak jednoduché.

Je to jen slon, který tancuje jako šílený a hraje při tom na harmoniku. Jen se na něj podívejte. Vypadá jako ze skupiny Blues Traveler, nebo ne? Z dalšího videa se mi dělá trochu nanic. Je o pastorovi, který o sobě prohlašuje, že umí léčit lidi. Měla jít na operaci kyčle, ale já věřím, že Bůh ji přímo před našimi zraky vyléčí svojí silou a ona obdrží úplně novou kyčel.

Dělej, Ježíši! Nová kyčel. Dělej, Ježíši! Dělej, dělej, Ježíši! Opravdu, kámo? Chceš mi říct, že Ježíš léčí lidi skrze chlápka, který vypadá jako Michael Chiklis? Chtěl bych vědět, jestli ten pastor vybíral peníze předem nebo podle toho, kolikrát řekne "Bam". Nejhorší část je, když ta žena předstírá, že je všechno vyléčené a začne tam pobíhat. A publikum to hrozně žere, všichni oslavují.

Dokonce i slon začal tancovat. No tak! Fakticky? Zařídil jí novou kyčel jen tím, že křičel "Bam"? Jasně. A David Blaine vyléčil moji chlamydii. David Blaine mi vyléčil chlamydii! Dobře, možná jde o placebo efekt, ale věřím, že hovadiny vám VZP nepokryje.

Lidi. Oranžáda a rum. Ne, vy to nechápete. Oranžáda a rum. Teď zazpívám jednu originální píseň, kterou jsem napsala. Jmenuje se Oranžáda a rum. Mňam, mňam.

Óóó, oranžáda a rum. Mňam, mňam. To je příchuť, kterou jsem vymyslela. Vážně? Píseň o pomerančové limonádě a rumu? To musí být ta... nejlepší věc, kterou jsem kdy slyšel. Óóó, oranžáda a rum.

Mňam, mňam. Je to tak dobré, že pořád nemám dost. Jak můžete nenávidět oranžádu a rum? Jestli nenávidíte oranžádu a rum, tak teroristé zvítězí. Takováhle videa mám rád. Mám rád, když se lidé opijí, natáčí se na kameru a prostě se baví, protože o tom natáčení videí je. Kromě toho, nikomu neublížila.

A její písnička je zatraceně chytlavá. Mňam, mňam. Oranžáda a rum. Tak pojďte všichni. Zazpívejte si s námi. Óóó, oranžáda a rum. Mňam, mňam. Gay! Gay! Gay! Gay!

Vidíte, není to zábava? Teď alespoň víte, že váš zpěv není zas tak skvělý. Za tohle si ta žena zaslouží uznání, protože při zpěvu nepoužívá auto-tune. Které naprosté pako používá auto-tune? Víte, co ale chutná lépe než oranžáda a rum? Otázka dne, která je od uživatele jménem... A ta se ptá: Jaký je váš oblíbený smajlík?

Jaký váš oblíbený smajlík? Jaký je váš oblíbený smajlík? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi piště do komentářů pod videem. Děkuji za sledování speciální epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Ještě chci v rychlosti poděkovat člověku jménem Schmoyoho, který nám zhudebnil tuto epizodu, aby zněla takhle úžasně.

Můžete ho navštívit, je to chlápek z Auto-Tune the News. Pokud jste o nich nikdy neslyšeli nebo je neviděli, jsou fakt skvělí. O hodně přicházíte. Věřte mi. Přímo tady. Jen do toho. Já vím, že to chcete. Doufám, že se vám epizoda líbila. Uvidíme se za týden. Tak mi povězte, bando.

Kdybyste se stali prezidentem, co byste udělali? "Tweetoval bych na záchodě." "Vzkázal bych Americe, aby nebyla tak tlustá." "Přečetl bych knihu Superšvindlíř." "Zpevňoval bych si svoji prdel." Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Do IT Jesus!

241

Odpovědět

Koukám na to pořád dokola :D

220

Odpovědět

hodně dobrý díl :)

200

Odpovědět

shawtyyy :D nejlepší..škoda že to není přeložený..

201

Odpovědět

To zní jako Glados z Portalu :D

202

Odpovědět

Jen bych chtěl dodat, že Schmoyoho není jen jeden člověk, ale dva - The Gregory brothers.
Vždyť Ray říká "Go check them out".

Just sayin'...

192

Odpovědět

úžasné,píseň chytlavá :D

190

Odpovědět

:D musím říct že jako ta písnička je vážně vtipná a po auto-tune zní dost dobře...a sem si naprosto jistá že mnoho lidí co neumí anglicky a poslouchaj tenhle styl hudby by tu písničku doslova žrali :D

200

Odpovědět

Vím že to tu už padlo ale opravdu moc rád bych kdyby jste přeložili víc videíí od Schmoyoho a jejich Auto-tunes News.

201

Odpovědět

jo ta kočka je husta vazne husta!! boze kolik lidi to napise ...prestante ...

191

Odpovědět

ten Gay me tam dostal d^_^b

191

Odpovědět

:Dten kocour v new ere za mixaznim pultem nema chybu:D

190

Odpovědět

d(-_-)b to je asi muj nejoblíbenější smajl xD

191

Odpovědět

tenhle :)

191

Odpovědět

Chtělo by to víc auto tune videi

192

Další