Konspirační teorieEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:4 759

Dnes se podíváme, co nedělat v těchto proměnlivých měsících, zastřelíme bazén a vystřelíme si z jaderných elektráren, fanoušků konspirací a iluminátů. Na konci vás čeká další hvězdná otázka dne. Kdyby byl váš život film, jaký by měl název? - Když Harry sežral Sally. - Nemá to nic společnýho s žádnými gangy. - Až na krev. - Fentonův příběh... - Miluji tě, Beth Cooperová... dělám si legraci. Miluju svoji levačku.

Přepis titulků

To je ale trapná situace. Pojďme prolomit ledy. To video mělo 30 000 zhlédnutí za dva týdny. Kur*adrát! 30 000? Nechci bejt za kret*na, ale když se propadl, byl jsem rád. Kdyby se to nestalo, tak tu mluvíme o kočkách, miminech, nebo kočkách jedoucích na miminu. Nejintenzivnějším okamžikem je pro mě to samotné praskání ledu. Na druhou stranu tam ale nebyla žádná varovná cedule.

Hej zamrd*nče, nebuď zamrd*nec a nesnaž se překračovat ten zamrzlej kanál. Mohl by ses propadnout, zamrd*nče. Jak ale vidíte, nakonec to zvládnul. Musí vám být ale toho zamrd*nce líto. Taková voda vám zajistí nejhorší scvrknutí. Spadnout tam já, můj penis se scvrkne na přinejmenším 17 centimetrů. Nechci se vychloubat, jen je to prý nepříjemné. Další video mělo 125 000 zhlédnutí za 6 měsíců a jde o tohoto starouše, který se rozhodl zastřelit bazén. Jestli takhle vypouští bazén, měli byste vidět, jak si vymačkává beďary.

"Dostanu tě, ty bělavej šmejde. A je to!" Určitě je ten chlápek ožralej, ale líbí se mi, jak zachrání svůj magazín. Dává to smysl, protože očividně čte "Střel svůj bazén do ksichtu". Kde jsou bezva články. Možná to vypadá jako bezdůvodné násilí, ale neznáme celé pozadí příběhu. Možná mu ten bazén udělal něco opravdu hnusnýho. Hej, Harolde. Opích*l jsem ti ženu. A to pořádně. Pomohl jsem jí zvlhnout tak, jak bys to ty nikdy nedokázal.

Lezla do mě každý odpoledne. Harolde, já myslel, že na to nemáš koule. To je dobrý. Možná jsme to trochu přehnali. Já si popravdě nemyslím, že mu ten bazén opích*l ženu. Posledním videem je britská reklama na iniciativu týkající se zelené energie. Z nějakého důvodu se ale rozhodli vzít jaderný elektrárny a přidat obličeje na chladící věže. Co je to kur*a za reklamu?

Je mi těch chladících věží strašně líto. Proč do toho musíte tahat moje emoce? Taková tragédie. Odkdy jsou ochránci přírody takoví kret*ni? Mělo to 1,5 milionu zhlédnutí za 10 dnů a věřte, že mi na životním prostředí opravdu záleží. Pořád se sprchuju s ostatními chlápky, abych ušetřil vodu. Mám k tomu ale pár připomínek. Když blíže prozkoumáte explozi tady, tady, tady a chňa, zjistíte, že jde o řízenou demolici. Když vezmete první písmeno města, kde se ty segmenty natáčeli, vyjde vám...

Což nic neznamená, ale naznačuje to, že byla vláda infiltrována ilumináty, kterými nejsou nikdo jiný než Žvejkal a autor třetího dílu Harryho Pottera. Tím se dostáváme k mimozemským snahám o zničení světa vedeným jím, jím a jím. A kdo jediný nás může zachránit před tímto vládním spiknutím? Na konci té reklamy vztyčí tyhle větrné elektrárny, které jsou mi úplně u prd*le. Chci zpátky ty jaderný! Ale víte, co taky miluje životní prostředí? Očividně Ed Helms s jeho otázkou dne. "Ahoj Rayi, tady Ed.

Zde je tvá otázka dne: Kdybyste byli strom, jakým stromem byste byli a proč?" Jakým stromem byste chtěli být a proč? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem... nebo je napište na papír a strčte do zadku. Zasuňte si je přímo do svýho zadku. Nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3.

Jsem Ray William Johnson. Mrkněte na novýho Martiana, je boží. A pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdyby byl váš život film, jaký by měl název? Opraváři komínů 5. Jako bys něco slyšel a utíkal ve zpomaleném záběru. - Je skvělý, že jsem tu zase s nejlepším kámošem. - Já ho neznám. Je tu dočasně. Tak už to řekni, sakra. Stejně za tvou ženou půjdu.

Problém je, že když ten bazén zastřelí, už nemůže mluvit. - Problém je, že jsi můj nejlepší kámoš. - Vypadni. Nejsme kamarádi. Zmiz. Možná jsme popletli souvislosti. Já mám velký dlaňe, čubko. Můj penis má zřejmě svoji vlastní znělku. Klikněte na 10 hvězdiček. To je bezva! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Díky za překlad "Žvejkal", v dnešní době se už jen používa "čúbaka" podle originálu, ale to není už ono :-)

193

Odpovědět

4 miliardy (možná i více) lidí věří v nějakou neexistující nadpřirozenou sílu, převážně v různé bohy nebo božstva. Nějak se tomu nikdo moc nediví. Proč se teda lidi vysmívají konspiračním teoriím, které se jeví přece jenom trochu reálněji ? :D

195

Odpovědět

Nejlepší .. :D

180

Odpovědět

hiphobpet: sem to jenom ja nebo sem ten tvuj komentar stezi precetl ? i nojby pise lip ..

180

Odpovědět

Here, here, here and chňa :D

181

Odpovědět


Odpovědět

To originální video je fakt smazané - "Frozen Canal Crossing Fail si nárokuje autorská práva." - to jako fakt??? LOL. Snad by mohli být rádi, že jim RWJ dělá reklamu, určitě si hodně lidí na youtube kliká i na originální videa a zvyšuje se jim dost sledovanost. Nechápu.

190

Odpovědět

nemáte nejaký link na to prvé video kde týpek spadne do vody?

184

Odpovědět

... Tak moment, už druhej herec z toho filmu Dr. Seuss' The Lomax se ptá na otázku s nápisem toho filmu v pozadí...?

Jsem si kdysi myslel, že je cool, když se tam objevila nějaká celebrita a projevila tak určité uznání (Robbie Williams byl boží), ale tohle vypadá jako laciný promo. Na Raye kouká miliony lidí, tak se ho na něco "zeptáme".

Doufám, že teda aspoň za to Ray dostává nějaký peníze...

190

Odpovědět

jsem jedinej koho vytáčí ten super nepříjemnej zvuk toho vypípání sprostýho slova?

1813

Odpovědět

more tak toho kkta co me rozesmal dyk vsichni mu dejte do drzky toto rikam more ne vole tak more co cumis tady policajti tak nohy na ramena radsi pryc nez more mam na tebe byc

1853

Odpovědět

EM4CZ a víš co je ještě zajímavější,....že to není jeho čenl to co si mi poslal

184

Odpovědět

To je dnes nějaké výročí publikování první konspirační teorie o iluminátech? Nebo čím jsme si zasloužili ty dnešní konspirační speciály?

Ale je to fajn, nemůžu se tomu přestat smát. A těším se zase na všechny ty chytráky komentující dnešní ranní video :)

181

Odpovědět

Here, Here, Here and Chňá ..... nejlepsi :D

200

Další