RWJ vs. SMOSHEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:671
Počet zobrazení:6 124

Před pár dny komediální dvojka Smosh obsadila první příčku v počtu odběratelů (ve videu se dozvíte jejich tajný recept), proto si je Ray pozval k sobě, aby to společně oslavili a přitom vás provedli trojicí videí - basketbalový hod, moderní záchod a jazzové cvičení.

Přepis titulků

Jsem Ian ze Smosh. Jsem Anthony ze Smosh. A já jsem Ray z... Chtěl jsem bejt stejnej frajer jako vy. Zasra*ej břídil. Vlasy má jak debil. Tohle video nabírá na popularitě. Vypadá to jako středoškolský zápas a klučina se chystá provést neuvěřitelný hod.

Celkem v pohodě, kluku, nemusí se to zas tak přehánět. Legrační je, že to ani nevyhráli. Byli asi o čtyřicet bodů pozadu. Tohle je teprve potřetí, kdy zaskórovali... v celý sezóně. Příští rok si prej pořídí skutečnýho černocha. Ahoj, lidi, jsem Ray a tohle je má show. Mrkněte na tohle, je to video o automatický toaletě na letišti. "Tohle je toaleta na chicagském letišti. Mávnete rukou před senzorem, počkáte na nový obal a můžete ji použít.

Hned to vyzkouším. Mávnu rukou, můžete vidět, jak indikátor projede z jedné strany na druhou a teď se můžu pořádně vysr*t! Mám s sebou dítě, vole." Toaleta! To mi připomíná moji posra*ou show, Equals Three. Tohle video je ale starý.

Skoro stejně jako moje vtipy. Vysvětlím vám, jak ta toaleta funguje. Vytočíte pryč tu starou, hnusnou, vetchou, smradlavou srač*u a nová, lepší, srandovnější, pohlednější srač*a ji nahradí. Páni, to video je skvělý, ty pí*o... Mám tu s sebou malý dítě, vole. Cože? Tahle toaleta vám nepomůže stát se jedničkama, ale pomůže vám k druhýmu místu.

K tomu, na kterým je právě Equals Three. Hej, tohle já nedělám! Řeknu vám, jak vypadá typický Smosh video. Naše publikum tvoří 9letý děti. Drž hubu! - Ahoj, Iane. - Ahoj, Anthony. Tohle je růžový, není to prča? Pokémon! Bitka s jídlem! Každej zkurve*ej rok!

Díky za sledování a nezapomeňte na odběr. Mrkněte taky na náš druhý kanál. Taky mrkněte na Smosh Games a Smosh animáky a Smosh ve španělštině a naši webovou stránku, kde jsou přeřeky a pohledy do zákulisí a dárkový předměty a Facebook a Twitter a odebírejte Smosh make-up tutoriály a kupte si Smosh trička a Smosh figurky a Smosh ponožky a čtěte Smosh magazín. Tohle neděláme.

Vysvětlím vám ale, co děláme na novém kanálu "Smosh vysvětlují". Přihlaste se k odběru a mrkněte na další kanál, kde jsou pohledy do zákulisí "Smosh vysvětlují" a kupte si naše nový trička. Tohle video mělo 300 000 zhlédnutí za dva a půl roku. Je to sestřih jazzovýho cvičení z 80. let. "Vstaňte a zatrsejte si s námi. Tak do toho. Mám tu s sebou dva silné jazzové cvičitele, kteří vám pomohou posílit horní část trupu.

On tomu rozumí. Sladké nic. Tady je menší pauzička. Bolí to tak krásně. Řekněte ano. Jistě. Samozřejmě. To si pište." To mi připomíná náš nový kanál "Smosh cvičí" a nezapomeňte na pohledy do zákulisí a naše nový trička "Smosh cvičí".

Tohle video mi ale sex vůbec nepřipomíná. "Bolí to tak krásně. Kvičím potěšením. No tak, najděte svoji pánev. Vím, že ji máte, tak s ní zkuste hýbat. Ne tak hluboko, sestro. Dobré až do poslední kapky." V tom videu je spousta super věcí.

Cvičící pumy, tančící sloni, trička Lakers a koukněte, rasová rozmanitost. Shrnu to jedním slovem... Běloši. Tohle je asi nejlepší epizoda =3, jakou kdy uvidíte. Není zač. Mrkněte na nový kanál "Nové kanály Smosh", kde mluvíme o našich nových kanálech. A nezapomeňte mrknout na pohled do zákulisí, kde vám řekneme ještě o dalším novém kanálu. A nezapomeňte na naše kanály s tričkama, tam vám povíme, kde si trička koupit.

A nezapomeňte si to tričko koupit. - A nové figurky. - A nová tanga. - A nové punčochy. - A nové robertky. - A nové gumové kačenky. - A nové paruky. - A nová auta. - A nové zrzavé nevlastní děti. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj, lidi. Díky za sledování epizody a gratuluju Smosh k první příčce. Mám ty kluky vážně rád.

Vlastně jen jednoho, toho teplýho, toho tlustýho moc ne. Tak příští čtvrtek. Mám s sebou malý dítě, vole. Cože? Možná je hobit, nevím... Je chlupatej. Vy*uř si!

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jedna věta:mám tu s sebou malý dítě vole.

215

Odpovědět

Nejlepší scéna jak Ian komentoval to video s tím obalem na záchodě. xD Podle mě asi nejlepší díl RWJ a Smosh dohromady.. :) 10/10

202

Odpovědět

Takto som sa na =3 už dlho nenasmial :D 10/10

193

Odpovědět

První díly =3 byly úžasný. Popadala jsem se smíchy za břicho, ale teď? Už mi to spíš příjde trošku jako nuda... Ale tenhle díl byl fakt super, bavil mě. Hlavně, jak Ray parodoval kluky ze smoshe :D Je aspoň vidět, že si ze sebe všichni tři umí udělat srandu. 10/10!

204

Odpovědět

Rayovo ukázka jak vypadá průměrný smoshovo mi pokaždý dokáže tak rozesmát že se musim držet za břicho abych neměl křeče.;)
PS. kdo neviděl doporučuju se kouknout na originální video na YT a kliknout na ty odkazy ve videu. (Budete si pak přát aby to byl jenom Rick 'n' Roll)

200

Odpovědět

Škoda že 75% videa vyplnila těch dvou reklama..

2034

Odpovědět

Překvapivě dobrej díl!

A nezapomeňte si koupit tričko s nápisem "Překvapivě dobrej díl!"

202

Odpovědět

snad ten nejhorší díl za poslední dobu, to tak válel, když tam byl sám, pak si tam přivede TOHLE?!

19109

Odpovědět

naprostej souhlas

1972

Odpovědět

přesně

1969

Odpovědět

A když se tam s prominutím sere ten tlusťoch a nebo ten Vietnamec to vám nevadí? Kluci ze Smosh jsou super a tenhle díl s nima nemá chybu.

1920

Odpovědět

Jeden z nejlepších dílů.......

196

Odpovědět

No trochu slabota...nic proti Smosh ale RJW je podle mě lepší.Jinak kolik existuje tech kanálů Smosh ?

217

Odpovědět

00:29! LOL!

191

Odpovědět

Tak u parodie na SMOSH videa jsem se málem potrhal smíchy. :D

203

Odpovědět

screen videa vypadá jako by je postihla Bieber fever:-D

201

Odpovědět

Ať už děláte cokoliv, neklikejte na konci na gumovou kačenku :D

190

Odpovědět

chuck norris musi byt vsude viz 3:40 ;)

192

Odpovědět

Vlastně, tohle je nejlepší díl =3 jaký jsem za poslední dobu viděl. :)

199

Odpovědět

Doporučuju jít na YT a kliknout na ty odkazy :D

190

Další