Boj se slonemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:579
Počet zobrazení:6 935

Dnes nás čeká trochu jiná epizoda Equals Three. Dočkáte se tentokrát dvou videí, z nichž jedním je blízké setkání sloního druhu a druhým nejlegračnější slabina. Místo třetího videa však Ray okomentuje článek, který o něm napsaly americké noviny Wall Street Journal, a ve kterém Ray našel pár chybiček. Co by udělal Ray William Johnson? - Ray by se vrátil zpátky časem a zabránil vymyšlení plankingu. - Ray William Johnson by pořád čekal, než půjde na koncert Pořád čekám. - *náhodný vtip s Fentonem* - Ajaj, gay homo buzna je zpátky. - Dal by si anál s Robo buznou!

Přepis titulků

Nejprve tu máme nahrávku z dovolené, kde skupinka přátel uviděla slona a rozhodla se přijít o trochu víc blíž. Slušnej pravej hák, mamute Manny. Tohle video nádherně ilustruje, jak tupí mohou lidé být. Jestli někde uvidíte slona, nese*te se k němu. Určitě si pamatujete na knížku pro děti "Nese*te se do dvoutunovýho zvířete, když jí." Od Shela Silversteina. To video mělo přes 300 000 zhlédnutí za týden a reakce těch přátel je k nezaplacení.

"Panebože, co se stalo? On tě udeřil?" "On tě udeřil?" Ne, jen jsem se rozhodl naběhnout mu do chobotu a praštit sebou vší silou o zem. Není slon symbolem republikánů? Vždyť republikáni takhle naposledy rozcupovali jenom svatby gayů. Další video je z vejšky, kde parta lidí testuje párty trik? Shromáždí se okolo tohoto kluka, který údajně pokaždé omdlí během lechtání.

Tomu říkám mít černo před očima. Máma jednou lechtala černocha... a teď nevím, kdo je můj pravej táta. Mělo to 400 000 zhlédnutí za týden a nebojte, nakonec se probudí a je v poho. Když jsem to poprvé viděl, tak jsem se tomu řechtal, jenže po dalším zhlédnutí si říkám, že potřebuje vyšetřit. A jak to, že ho v téhle rozmanité skupince musí držet právě běloši? "Drž mu ruku." Proč musí běloši pořád držet černochy zkrátka?

Takhle lechtavě mě neznásilnili od dob, co jsem byl ve věznici Sezame, otevři se. "To lechtá." Jestli tady Zlechtej mě Homa někdy znásilní, pose*e se radostí. Navíc teď každý ví, jak na toho kluka vyzrát. To musí být ta nejroztomilejší slabina, jakou jsem kdy viděl. Mnoho z vás asi ví, že o mně Wall Street Journal napsal článek. Vážně si toho moc cením, jenže měli pár věcí špatně. Normálně tohle neděláme, ale proč se nepobavit a nevyjasnit si to?

Nejprve tedy předpokládají, že vydělávám 1 milion dolarů ročně, což upřímně není pravda. Potom mě nazvali "samotným komikem s YouTube kanálem". Mysleli osamoceným? Vždyť já pracuji s tuctem lidí napříč všemi čtyřmi kanály. Tohle se přeci všeobecně ví. Na konci každého videa jsou titulky. Rád s těmi lidmi pracuji. Pomáhají mi pro vás vytvářet víc obsahu. Potom napsali: "Některá média ho popisují jako 23letého." Nemůžu za to, že používám krémy, vypadám skvěle a tak... Forbes, jediné médium, napsal, že je mi 23.

Pak jsem je opravil a oni to přeškrtli, čímž naznačili, že to je špatně. Taky píšou, že občas fakuju diváky. Dobře, to se možná párkrát stalo, ale oba dva jste si zasloužili. Taktéž se někdy převléknu za tučňáka. Ze všech 300 videí, jsem měl kostým tučňáka jednou, a to na Halloween. Tohle je možná hnidopišství, ale tvrdí, že jsou mé špičaté vlasy dlouhé 5 cm. Asi okurková sezóna. Měřili jsme to a mají 5,25 cm, takže mi tu čtvrtku cenťáku neberte!

Potřebuju ji! A kde tahle reportérka Emily Glazer sebrala všechny ty informace? Od dvou lidí obeznámených se situací. Kdo jsou ti dva záhadní lidé obeznámení se situací? Taky udělali video a dali ho na svoje stránky. "Tady je jedna z nových senzací na YouTube." Dělám videa už pět let. Nejsem žádnej nováček. A snad taky víte, že nejsem žádná zasr*ná senzace. A potom mají tu drzost tvrdit, že jsem sprostý. - Je velice vulgární a sprostý.

- Je sprostý. Pokud jde o Raye, je to spíš sprosté... O čem to kur*a ta pí*a do prd*le zasr*ně mluví? V tomhle mají možná pravdu. Potom si spletou název mé iPhone aplikace. Prodává i aplikace pro iPhone. Jedná se jmenuje Vyšperkuj mi ruku. Rychlý průzkum odhalí, že se to jmenuje "Ručně stručně". Vyšperkuj mi ruku zní jako Xzibit, který vzal rukavici a posázel ji diamanty! Líbí se mi, jak ze začátku řeknou, že jde o pořad pro rodiny s dětmi.

- Hlavně slušně. Tohle je pořad pro rodiny s dětmi. - Já vím. Potom zrecenzují jedno moje video, u kterého můžete zřetelně vidět titulek: "Vsadím se, že bys rád pytel penisů." Dámy a pánové, úspěšně jsme dostali pytel penisů do Wall Street Journal. Líbí se mi, co řekne ta druhá reportérka na konci. "Zajímavý kluk. Určitě si musela provést důkladný průzkum." Asi si každý jinak vykládáme pojem "důkladný průzkum". "Prozkoumala jsi to důkladně."

Naštěstí víc lidí sleduje Equals Three než odebírá Wall Street Journal. Pojďme si to pořádně vyjasnit. Nemám nic proti Wall Street Journal, ani proti autorce Emily Glazer. Nejde o nic osobního. Jen jsem chtěl, abyste věděli fakta, a ne tyhle nepřesnosti. To je vše. Proto to celý dělám. Mám vás totiž rád, lidi. Ale víte, co taky píše články jako Blesk? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Co je?"

"Řekneš za mě otázku dne?" "Fajn. Ahoj, Rayi. Jeho otázka dne zní: Koho byste naklonovali a proč?" Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky, že jste vydrželi tu nejserióznější epizodu =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Co by udělal Ray William Johnson? "Vsadím se, že bys rád pytel penisů." Pokud není ve skutečnosti Wu-Tang Clan něco, s čím si není radno zahrávat. Ahoj, jsem Ray William Johnson. Je to mezi náma v pohodě, ne? - Tohle tady většinou neřešíme. - Takhle ne. Proč ne?

To bylo vtipný. Jseš dobrá. Fakt solidní průzkum. Proč kur*a mluvím jako William Shatner? O čem to kur*a ta pí*a do prd*le zasr*ně mluví? V tomhle mají možná pravdu. Cože? Fakt to začíná bejt divný. Klikněte na 10 hvězdiček. To je bezva! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dzihihihi - oh :D

190

Odpovědět

Ray to rozjel :D

200

Odpovědět

@Marty: I v tom případě by ta "reportáž" byla naprosto pitomá a špatně provedená. Navíc pochybuji, že to byl skutečný záměr. Pokud totiž pomineme nesmyslnost tohoto "experimentu" a přijmeme pravidla/chápání infotainmentu, (i v takto zdegenerované formě) jak je prezentuje NOVA, mělo by pro naplnění záměru:
1.) ukázat, za jak dlouho voda zmrzne - důsledněji konfrontovat čas/mrznutí (například časomírou a zrychleným záznamem mrznutí).
2.) srovnání "normální zimy" (!!!???!!!) a "nenormální" (-15 podle mě není až tak nenormální...) - 2. "konvička" v "normální zimě".

191

Odpovědět

davajte desat hodnotenie aby sme boli v top 10 potrebujeme prekonat 9,46 tak klikajte na 10

198

Odpovědět

Ale no tak, že byl namyšlenej? Upřímně, kdo z nás by nebyl, kdyby o nás napsal Wall Street Journal? ;)

191

Odpovědět

Bug - No, ale za to seš tady jedinej normální člověk.

194

Odpovědět

Lyn - Tam šlo o to jak rychle ta voda zmrzla. Při normální zimě by to trvalo půl dne, takhle z ní byl led ve 2 hodinách.

roflmao - To možná i víc. Více chanellů - více reklam - Více peněz.

194

Odpovědět

ano on nevydělává milion ročně, ale jeho channel ano

190

Odpovědět

God?: No jo, trochu jsem to čekal, když jsem viděl hodnocení epizody. :-D

192

Odpovědět

asi už vím proč byl Rey pryč, myslím že to má něco společné s klipem s legem, je vidět v titulcích:-)

190

Odpovědět

to je pekne :D Bug ma skryty komentar

191

Odpovědět

tady je dobře vidět, kdo pracuje v médiích a jaký hovna nám předkládají k obrazovkám a jak všemu hrozně "rozumí" .. dobrý příklad z televize Nova - voda opravdu zmrzla při -15°C ??!! Podělaná anomálie!! Proto už se nedívám aktivně na TV už 6 let ;P

204

Odpovědět

diel slabsi ale vzdy potesi ked niekto zotrie novinarov ktori pisu o kulture, rozumeju vede,riesia politicku situaciu a k veceri este spichnu clanok o sporte... investigativni odbornici so strednou co pisalkuju o vsetkom...
*8

192

Odpovědět

lol, konečně po delší době díl, kterej mě upřímně rozesmál :D
BTW: všimnul si někdo v těch titulkách když vyjmenovává lidi co snim pracovali, věty: ,,I'm glad someones reading this sh*t!"? :DD

192

Odpovědět

vím že to tu nepatří ale tohle musíte přeložit http://www.youtube.com/watch?v=WIM-8DT-F_k

1911

Další