Sponge BobbleEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:425
Počet zobrazení:6 291

Veřte, že dnešní díl bude stát opravdu za to. Nejdříve se podíváme do Japonska, abychom na chvíli zapomněli na přírodní katastrofy a podívali se, jak oblíbená je tam postavička SpongeBoba. Pro kuřáky má Ray přichystaný parádní trik a pro golfisty jakbysmet. Dále se představí nový YouTube kanál Your Favourite Martian, který už všichni znáte a v brzké době se můžete těšit na další Rayův výtvor. S tím ale souvisí i fakt, že dnes naposledy uslyšíme písničku Stalkin' Your Mom. Na úplný konec si pak Ray poprvé přichystal i nepovedené scény a přeřeky.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Nikdy jsem nevěděl, že když přidáte hračky se SpongeBobem do Happy Mealu, japonské děti se málem pose*ou. Jde o japonskou reklamu na McDonald's, která měla za tenhle týden skoro 1 milion zhlédnutí. Je srandovní sledovat ty děti, jak z toho magoří. Co k čertu dávají ti Japonci do kuřecích nugetek? Neviděl jsem Japonce takhle nadšený od doby, co bylo vynalezeno porno s chapadly.

Ne, jen si z Japonců utahuju. Jen se divím, proč propagují Happy Meal právě takhle? Já být rodič, tak nechci, aby moje děti takhle řvaly. To je strašidelný řev. Skoro démonický. Že jo? Nebo ne? Popravdě si myslím, že je ta reklama docela vtipná, a to hlavně kvůli těm výrazům, co někteří dělají. Epický ksicht.

Stříknul jsem si do trenek. Přiznám se, že jsem se válel smíchy u toho, jak vyslovují SpongeBob. Sponge Bobble! Sponge Bobble! Já vím, já vím. Jsem hrozný člověk, ale vy jste se taky smáli. Neříkejte, že ne. Následující video má 300 000 zhlédnutí za pět dnů. Není to ani tak vtipné, jako že se spíš jedná o povedený trik.

Tenhle týpek má obyčejnou cigaretu bez filtru, jasný? Potom si potáhne a udělá ten šílený trik. Jsem jediný idiot, kterého to opravdu pobavilo? Řekl bych, že ne, protože to mělo přes 300 000 zhlédnutí. Nemůžu si pomoct, ale zdá se mi, že to je nějaká pochybná cigareta, Snoop Doggu. Ten kluk říkal, že jde o ubalenou cigaretu bez filtru a já mu věřím. A ta sklenice musí být vychlazená, a tím myslím v mrazáku. Jedině potom se vám to povede.

Taky jste si všimli, že to vypadá jako lidská duše uvězněná ve sklenici? Možná, že takhle si zrzci uchovávají svoje duše. Ne, dělám si srandu. Zrzci nemají duše. Ale opravdu to vypadá jako duch nebo nějaký svinstvo. A teď toho ducha zabil. Ale všechna čest tomu týpkovi, který udělal virální video z obyčejného triku. Jestli chcete na kamarády zapůsobit a naučit se to, pak se podívejte na originál, kde ukazuje, jak to udělat.

Ne, že bych vám doporučoval kouřit, nebo jíst v japonském McDonaldu. Sponge Bobble! Jen říkám, že ten návod tam je. Video, které mělo tento týden nejmenší počet zhlédnutí je tohle z minigolfu. Ale asi je nejlepší. Alespoň já si to myslím. Tenhle týpek hrál minigolf a míček mu uvízl ve vodě. Za poslední tři dny to má 300 000 zhlédnutí a trvá to jen 30 sekund, ale je to jedna z těch věcí, která se vám podaří zachytit na kameru jednou za život.

Je to míček duchů! Video se jmenuje: Nejlepší minigolfová střela všech dob. a ať se propadnu, jestli tohle není ta nejlepší minigolfová střela všech dob. Góóól! I když to neudělali s obyčejným míčkem. Vždyť jste slyšeli toho týpka. Je to míček duchů. ...míček duchů!

Jo, míček duchů. Je skoro stejný jako ten obyčejný, akorát vás v noci straší. Ani nevím, co tím ten kluk chtěl vlastně říct. Ten, kdo mi to poslal, tvrdil, že je jedním z těch lidí, a že byli všichni pěkně ožralí. Nevím, jestli je to pravda, ale vysvětlilo by to tu přehnanou radost. DÉMONICKÝ ELMO? Dobře, uklidněte se, pánové.

Je to jen minigolf. Neotevřeli jste přece Happy Meal a nenašli hračku se SpongeBobem. Sponge Bobble! Můj kamarád tvrdí, že je to fake a všichni tam jenom mlží. Já si myslím, že není. Kdybych měl hádat, tak řeknu, že možná dali ten míček na fontánu předtím, než začali natáčet. Tak či tak je to skvělé video a dobrá práce, pánové. Ještě jedna věc, než na ni zapomenu.

Sponge Bobble! Já vím, jsem hroznej. Beztak jste se zase smáli. Sklapněte. Já vím, že jo. Ale víte, co taky vtipně vyslovuje SpongeBob? Otáz... Sponge Bobble! Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Čau, Rayi. Moje otázka dne je: Jaké je nejvtipnější jméno, které jste v životě slyšeli?"

Takže, jaké je nejvtipnější jméno, které jste v životě slyšeli. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Málem jsem zapomněl, lidi. Rozjíždím nový YouTube kanál. Můžete se na něj podívat v předstihu tady.

Koukněte sem. Přímo sem. Vlastně tam zatím nic není, ale válí se to tam, popíjí to pivko a čeká, než přijdete. Spustí se to ve středu. Uvidíme se za pár dnů. Tak mi povězte, lidi. Co má Lady Gaga v kalhotkách? Smysl života.

Svoji masivní disco hůlku. Tajemnou komnatu. Přední zadek. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Není to ani tak vtipné, jako že se... Není to ani tak vtipné, jako že... Není to ani tak... Není to ani tak...

Kur*adrát! Není to ani tak vtipné, jako že se... Nevím, proč mi to nejde říct. Celej se potím. Není to ani tak vtipné, jako že se... Není to ani tak vtipné, jako že se... Jako že se spíš... Není to ani tak vtipné, jako že se...

Do pr*ele! Není to ani tak vtipné, jako že se... Kur*a, já to fakt neřeknu. Není to ani tak vtipné, jako že se spíš jedná o povedený trik. Tak a se*u na to.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Blanka Protržená jednoznačně

180

Odpovědět

spondži bobl :-)

191

Odpovědět

ajdadf: máš pravdu jen z poloviny - že zrzci nemají duši je ze South Parku a toho kluka se to tak dotklo, že pak natočil to video

190

Odpovědět

Marek Vašulin a Ivan Šourek

181

Odpovědět

Znám jednu holku, co se jmenuje Sidonie Krůtová. Fakt. :D

181

Odpovědět

v 05:49 to znie ako keby povedal "do pi***" :D

182

Odpovědět

Jednoznačně Nikolas Charalambidis :D Je to můj kamarád na jednom fóru a vždycky se tomu jménu směju( ikdyž, no řekněme si není moc vtipný :D )

181

Odpovědět

Zdravím, mohli byjste prosím přeložit toto video? http://www.youtube.com/watch?v=sB2BKdgSW4U&feature=player_embedded#at=175 taky od Raye ;-)

180

Odpovědět

to stema zrzkama ze nemaji duse je narazka na jeden dil ktery tu neni- v tom dile je video ve kterem krici nejakej zrzek do kamery ze ma taky dusi :)

180

Odpovědět

Já mám rád své japonské alterego - Popanaku Sunakashi.

180

Odpovědět

nejlepší jméno ? asi Prokop Dveře :D

180

Odpovědět

Nejvtipnější jméno: Rozhodně finský rallye závodník Hulmiho Ukolen

(jo, fake)

180

Odpovědět

Démonický Elmo :D

180

Odpovědět

5:44 ROFLMAO cry :D

180

Odpovědět

Sponže Bablúúúú xD To je výslovnost jak cíp toto xD

181

Další