Grázl GumbyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:5 641

Dnes nás čeká docela brutální nehoda z Německa, loupežné přepadení z Ameriky a jeden podivín z Japonska. V příštím ruském speciálu pak očekávejte latinskoamerického hosta.

Přepis titulků

Co je kur*a se mnou? Zdarec, lidi. Dneska mám dobrou náladu, tak mi to nepos*rte! Vyhrožuju vám pohlavkem, protože vás mám rád. Každý dobrý vztah potřebuje sem a tam trochu domácího násilí. Máme tu tyhle dva kluky z Německa. Jmenují se Michel a Sven. Sven se tedy pokusí o trik, kdy rychle strhnete ubrus a nádobí tam zůstane. Kámo!

To bylo fakt dobrý. To nádobí tam opravdu zůstalo. Koukněte na to. To chce potlesk. To byl zatraceně dobrej trik. Co je? Také však nastala Michelova předčasná smrt. Tohle video bylo velmi populární se svými 2 miliony zhlédnutí za měsíc. Stát se tohle v dětství mně, tak by máma zvedla ten kredenc a seřezala moji mrtvole prdel za ten zničenej obejvák. I když vím, jak moc milujete dobré video s umírajícím děckem, tenhle kousek je naneštěstí fake.

Zřejmě je to nějaká reklamní kampaň německého divadelního spolku. Koukněte pod video. Mluví tam o tom. 1) Nikdy bych neokomentoval video, ve kterým umře zasr*ný dítě. 2) Jsem si celkem jistý, že Michel hraje fotbal za Real Madrid, protože to tam pěkne nasimuloval. Takže video je fake, nikdo se nezranil. Bohužel po natočení toho videa se Michel a Sven vydali na zmrzlinu a Michel zemřel při hrozné autonehodě.

Jasně, že neumřel. Uklidněte se. Nemusíte se nervovat. Pamatujete na Gumbyho? Na ten seriál z modelíny? Já taky ne. Další video je nahrávka loupeže v San Diegu pořízená bezpečnostní kamerou. A vypadá to, že se teď starýmu Gumbymu moc nedaří. Gumby! Už je tady a rozhodně tu zůstane.

To video mělo 350 000 zhlédnutí za čtyři dny a líbí se mi, že si někdo našel čas přidat k tomu tu televizní znělku. Dobrá trefa. Zasr*nej Gumby se snaží vykrást večerku? To je na tom ekonomika fakt tak špatně? Co bude dál? Bugs Bunny bude makat na částečný uvázek v transexuálním baru? Nejlepší částí je pravděpodobně fakt, že ta loupež selhala. Podle toho článku nemohl Gumby vytáhnout zbraň a musel odejít. Proč, Gumby?

Proč jsi tak natvrdlej? Jsem rád, že tam nebyl jeho oranžový kůň Lapák. Pak by museli dát Lapáka do lapáku a to je kur*vsky srandovní. No tak, Gumby. Vykašli se na loupeže. Jestli se umíš proměnit v cokoliv, jak tvrdí ta televizní znělka, tak se proměň do chlápka s prací. Nejenom, že ta loupež selhala, ale úplně si dokážu představit, jak muselo probíhat vyšetřování. "Ano, strážníku.

Je to ten velkej zelenej zm*d uprostřed. Ano, jsem si stoprocentně jistý." To je všechno, co k tomu mám. Vlastně ještě jedna věc. Nas*r si, Gumby! V posledním videu vám ukážu chlápka, který má největší penis v celém Japonsku. Což je tak 10 centimetrů. Ten Japonec si nasadil na svýho ptáka protézu, kterou používá ke shazování věcí. Musel jsem nějaké části zakrýt, ale určitě vám to dojde. Když mi někdo řekl, že v tom videu dělá velká zelená věc bordel, okamžitě mě napadlo: "Godzilla!"

Nebyla to však Godzilla, ale tenhle chlápek, který je zřetelně lepší. Mám stejný problém pokaždé, co se mi postaví. Taky všechno shazuje. Slyšela jsi, Ellen Page. Mám ho velkýho. Brnkni mi. Když obecně komentuji videa, tak se snažím s těmi lidmi sympatizovat. Občas se stane, že vás natočí ve špatnou dobu na špatném místě.

Naprosto to chápu, ale tady to nejde. Ta sra*ka je prostě divná. Jen koukněte. Pro to není omluva. Z čeho to je? Z tvrzenýho papíru? Kdo má čas tohle vyrábět? Rodiče jsou určitě štastní, že utratili majlant za tu uměleckou školu. Zklidni se, Banksy, nebo nám z toho jebne. Nejdivnější částí toho videa je ta pohybující se kamera, což znamená, že je v té místnosti další člověk, který drží kameru, zatímco on to tam boří svým umělým čůr*kem.

Jen se nad tím zamyslete. No tak, vy zatracení úchyláci. Neměli bychom jít příkladem mladším tvůrcům zítřka? Nepobízej malýho Svena a Michela, aby vytáhli před kamerou svý wienerschnitzly. Když spolu naposledy Německo a Japonsko spolupracovali, tak to moc neklaplo. Moc brzo na druhoválečnej vtip? Nas*r si, Gumby! Ale víte, co je taky "bomba"?

Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Moje otázka dne zní: Jak to máte rádi?" Tohle by mělo bejt dobrý. Jak to tedy máte rádi? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. V rychlosti chci oznámit, že se ve středu objeví nové video od Your Favourite Martian.

Moc se těším, protože poprvé použijeme maňásky namísto animace. Bude to pouze jednou, pak se zase k animacím vrátíme. Takže nevyšilujte, až uvidíte videoklip se zasr*nými maňásky. Vím, že budete vyšilovat. Dobře vás znám. Mám vás rád, ale znám vás, a proto bych vám jednu vlepil. Uvidíme se tedy za pár dní. Jaké monstrum žije pod vaší postelí? Spousta sladkostí a roztomilá štěňátka.

Moje heterosexualita. RWJova sebeúcta. Katolický kněz. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jak je, Brandone? Zkur*enej život. Obávám se, že jsem na vrcholu. Obávám se, že jsem na vrcholu. Jdem na to.

Kur*a! Blbej mobil mi vymazal... To je odkaz na starší Equals Three, Brandone. Díky. Asi víš, že koukám jen na ty, co stříhám. To bylo dřív, než jsi vzal ten flek. Tohle video je zkur*ený. Fajn, to by šlo. Obávám se, že jsem na vrcholu.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Rayově kanálu je 12 novějších videí. Nejnovější se jmenuje Barfing Cats. Jinak, v příštím dílu bude za Raye zaskakovat komik Gabriel "Fluffy" Iglesias (díl se jmenuje Gabe William Johnson).

180

Odpovědět

"Když spolu naposledy Japonsko a Německo spolupracovali, tak to moc neklapalo" :-D To rozsekalo...

190

Odpovědět

1. video: Co za asy?

Jen dotaz: o kolik dílů jsme za Rayovým kanálem?

180

Odpovědět

Další video na YFM ? Aha. To se objeví tady. A zse bude mít hodnocení 6,5/10. A budou u něj spousty komentářů ve stylu "to je zbytečné překládat - neumí zpívat". A stejně se bude pokračovat.

1810

Odpovědět

Teď jsem si toho teprve všiml! Ten Japonec má na genitáliích připnutý nejen obyčejný kus papíru, on tam má mapu Japonska! Schválně si to přetočte a ano, je to přesně geografický tvar Japonska! Ty jo.
To je jak kdybych si na genitálie nasadil mapu ČR. Ale mě by to nezakrylo.. Musel bych to prodloužit ještě o Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Dánsko, Nizozemí a Francii. Pak teprve bych se zakryl :-)

182

Odpovědět

Co jak to mám rád? Sex on the bitch !! :-) ohh yeah baby

181

Odpovědět

Dotaz nechtěl by někdo začít překládat jeden podobný pořad jako je tohle :) ovšem je to rusky a jmenuje se to +100500 a je to taky youtube serial :)

182

Odpovědět

Super díl.
Nejdřív tragické úmrtí, které každého rozesměje, potom zelenej žabák, a nakonec Japonec. :-)

Vždycky jsem se děsil toho, že mě přepadne a okrade vymyšlená postavička:-) Jak děsivé.. Dadaismus ožívá, aby nás děsil.

180

Odpovědět

Co za asy ?

183

Odpovědět

První a poslední video je dost starý, divím se že ho -chytře- nekomentoval dřív :D

186

Odpovědět

"Máma by zvedla kredenc a seřezala mojí mrtvole p***l za ten zničenej obejvák."
Tak to je naprosto přesný! :D Jako malej sem si rozbil hlavu o roh zdi u nás v obyváku a trochu tý zdi sem uboural, ale než mě máma odvezla na šití, dostal sem nařezáno, a když sme se pak vrátili, musel sem po sobě uklidit tu krev. :D

182

Odpovědět

Jó dneska to mělo po dlouhé době všechnu šťávu v sobě! :D Odkaz na starýho dobrýho Gumbyho, Japonsko, nehoda Německých dětí, žádní mazlíčci, a taky se mi zdá že dneska nějak perlil.. Skloubit větu "pro to neexistuje žádná omluva" a za to dát Japonce bořící poličku divnou zelenou věcí, kterou má nasazenou v rozkroku a přivázanou na krku.. Jo, dneska trefa :D

181

Odpovědět

1. video na to mám jen jednu odpověd co by asi řekla jeho máma
"To sis pěkně domrd*l vole ( God damn man you f**ed your S**up)

: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/3-vidlacky-tata

182

Odpovědět

kdyz se na to podivam poradne tak na toho nemce / manaska spadla vazne tezka stara televize a to primo na hlavu :D
SPOILER (kdo nechce necht uz necte ;)) az se vrati ke stare animaci budete prijeme prekvapeni :D

181

Odpovědět

tomipaci: wtf?? :D

182

Další