Ptačí seksEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:5 161

Dnes uvidíte video, které pravděpodobně posloužilo jako vzor skupině The Lonely Island. Dále potom žertík s gymnastickými míči a nepovedený streaking, což zjednodušeně znamená běžet nahý skrz nějaké veřejné místo plné lidí. Otázka dne se týká Hvězdných válek.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Už jsem vám to říkal jednou. A říkám vám to po tisícé. Nedělejte hovadiny s gymnastickými míči. Jo, koule na vás. To video bylo uveřejněno už před 6 měsíci, ale teď je najednou populární a všichni mi ho posílají. Z několika důvodů je ale zábavné. 1) Můžete k tomu říct jakýkoliv laciný vtip jako: "Tyhle holky to teda s koulema moc neumí."

2) Tohle byl docela dobrý způsob, jak je donutit, aby se políbily. Hádám, že si myslely, že se od sebe ty míče odrazí a my se budeme válet u toho jejich žertíku, ale to se pěkně přepočítaly. Řekl bych, že to byl záměrný fail, který se proměnil v opravdový fail, a když to internetovou matematikou sečteme, dostaneme výhru? Další video je docela nové a zrovna se objevilo na Attack of the Show. A když se dostanete na něco takového, má vaše video zaručenou okamžitou popularitu.

Na videu je chlápek, který se rozhodl, že půjde udělat streaking. Dobře, pár věcí. Když jdete nazí běhat, proč se obtěžovat zakrýváním ptáka? Stejně už jste překecali napitýho kámoše, aby vás šel natáčet, tak proč svoje mužství nevybalit? O to přece ve streakingu jde. Běhat okolo kostela a poutat pozornost knězů. To dělám jen já?

Hlavně, ty vole. Jestli jdete streakovat, naplánujte si to dopředu, ať neskončíte jako brouk na předním skle. Vsadím se, že ti chlápci, co hráli tenis, si říkali: "...to měl být ten nový chytač míčků?" Bohužel nemůžu najít to originální video. Asi ho odstranili, protože, vždyť víte... Tomu chlápkovi koukal klacek. Takže netuším, kolik to mělo zhlédnutí.

Ale vyplatí se na to podívat, už jenom kvůli tomu kameramanovi, který se může posrat smíchy. Já bych se taky posral smíchy. Už jsem toho viděl dost. A tohle je zatraceně legrační věc, která se dá zachytit na kameru. Dál tu máme tohohle ptáka. Abych to upřesnil, jedná se o korel... Kokotorelu. Tenhle ptáček je pěkně v kleci a dělá to, co dospělí ptáčci dělají, když jsou sami.

Jo, dělají to. Ale já jsem nepřišel mluvit o ptačím pornu. Když totiž ten pták přestane, začne si z radosti hvízdat písničku? Co to k čertu...? Tohle video že má 200 000 zhlédnutí za dva týdny? To jsem opravdu sledoval dva ptáky, kteří si navzájem předstírají lásku, než jeden z nich začne zpívat písničku? To má jako bejt nějaký bollywoodský film?

A pokud budete dobře poslouchat tu písničku, uslyšíte, že jde o "Whistle While You Work". Jo, ta ze Sněhurky. Ale proč právě tuhle písničku? Co třeba něco vhodnějšího jako: "Zlato, pojď na to." Vlastně to docela dává smysl, že si hvízdal písničku. Když mám sex já, jsem tak kur*vsky šťastnej, že si nezpívám písničku, ale rovnou celou operu.

Práááávě jsem ji zklátil. Promiňte, že jsem zvědavý, ale kdo sakra vytáhne kameru a začne natáčet dva šoustající ptáky? Chci říct, že jsem rád. To video je vtipné, ale jen se ptám. Když o tom teď přemýšlím, je mi jasné, proč si hvízdal. Prostě chtěl dát světu vědět, že si právě vrznul. Dobře, přestaň se vychloubat. Nikdo nemá rád chvástouny, pane Kokotorelo. Ale víte, kdo se rád chvástá potom, co to dělá?

Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Otázka Darth Králíčka zní: Co byste udělali vy, abyste se připojili k Temné straně?" Jasně. Darth Vader s výstřihem. To vůbec není znepokojující. Co byste udělali vy, abyste se připojili k Temné straně? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešního =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co si myslíte, že dělám ve svém volném čase? KDO? Dává Kung-fu lekce Ježíšovi. On a Optimus Prime si hrají s panenkami. Mluví o svých pocitech a tulí se. Jezdí k nejbližší základce a tam dětem slibuje sladkosti.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dummienik: Hm mohl by jsi byt můj učedník ! :D

180

Odpovědět

Jaaj: být na temné straně, tak videacesky.cz rozšířím a udělám z toho zlo! :D

180

Odpovědět

Nail: Díky za vysvětlení.

180

Odpovědět

to klipers: Stalking your mom. http://www.youtube.com/watch?v=4d6pSVpl1GE

180

Odpovědět

Nasadil bych si prezervativ. Nejsem zvrácenej fekálník!

184

Odpovědět

Neviete niekto ako sa volá tá pieseň, čo hraje vždy na konci?

180

Odpovědět

jáj:Tak sem nechoď a přestaň vysí*at když se ti to tady nelíbí!

180

Odpovědět

JaaJ: Asi nechápeš, že on na svém kanálu má taky BIRD SECKS , že? A teď navíc přidal BITE A BEWB místo BITE A BOOB(S)

180

Odpovědět

JaaJ: jo? a kam bys pak chodil otravovat?

180

Odpovědět

Who cares ?..Teda jestli si to člověk tvé inteligence dokáže přeložit..

180

Odpovědět

Kdybych se dostal na temnou stranu - zrušil bych videaceskycz !

185

Odpovědět

Nic moc durix !

180

Odpovědět

Kdybych se já dostal na temnou stranu..tak si udělám "macho salad"

180

Odpovědět

seba, pomgoe: není to co by ste dělali kdybych ste se dostali na DS ale co by ste dělali ABY ste se tam dostali.
Já bych snědl kočku Chucka Norrise...

180

Odpovědět

Balls 2 you ! :D

180

Další