Je Marie pořadatelka oslavy, herecký učeň, nebo Leeho dáma v nesnázích?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
79. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:305
Počet zobrazení:10 952

Dnes se poprvé podíváme na hru jménem "Tajemný host." Každý z týmu Leeho o něm poví příběh, ale jen jeden je pravdivý. Davidův tým vyzpovídá všechny a pak se to pokusí tipnout, která z historek je skutečně pravdivá.

Přepis titulků

Další kolo se nazývá "Tajemný host". Přivedeme v něm někoho, kdo se zná s jedním členem týmu. A všichni v Leeho týmu budou tvrdit, že se s ním znají právě oni. A na Davidovi a jeho týmu bude, aby poznal, kdo z nich říká pravdu. Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Marii. Aisling, odkud znáš Marii? Tohle je Marie. jednou mi objednala striptéra, ale probíhalo to tak hrozně, že jsem se ho po zbytek večera snažila rozveselit.

Dobře. June, odkud znáš Marii? Říkám ji Maruš, protože bude hrát mladou Dot v spin-offu EastEnders, nazvaném Dot Cottonová – Motorkářská léta. Dobře. A nakonec Lee, odkud znáš Marii? Tohle je Marie, jednou mě poprosila, abych šel k ní domů vyhnat pavouka.

O deset minut později mě požádala, abych odešel, protože jsem celou situaci jen zhoršil. Dobře. Tak tady to máme. Pořadatelka oslavy Aisling, herecký učeň June, nebo Leeho dáma v nesnázích? Kde si přeje Davidův tým začít?

Aisling... Ano? Marie ti objednala striptéra? Ano. Je to jedna z mých nejlepších kamarádek. Dobře, ale proč? Měla jsem narozeniny, bylo tam 40 nebo 50 lidí a najednou nastalo ticho. A nebylo to tím, že si lidi už neměli co říct? Někdo zmizel...

To nebyla jedna z tvých oslav, Davide. Bylo ticho. Co se stalo pak? Přišel hasič. Byla jsem v šoku. Dal CD se svou hudbou mé spolubydlící. Takže CD ještě nebylo v přehrávači? Ne, už bylo, dal ho tam. Dobře, takže nepřišel a neřešil... Ne, nepřišel.

"Pátá píseň. Spusť šestou, až si sundám kalhoty." Moje spolubydlící ho dala do notebooku. Vždy, když tam dám nové CD, tak zhruba po sedmi vteřinách hudby se to začne načítat. Znáš to, než se spustí píseň? Takže přišel hasič, já byla v šoku a najednou začalo... Ticho. Muzika přestala hrát, když si sundával kabát. A najedou jsem na jeho obličeji viděla, jak je smutný.

A co se stalo? Vytáhl z brašny banán a začal ho loupat. Dobře, v klidu, v klidu... Dívala jsem se na to a v té době jsem snažila jíst zdravěji. A on mi ho podal, tak jsem řekla: "Děkuju moc." A on řekl: "To jsi neměla jíst, ale lízat." Odpověděla jsem: "Ježiš, pardon, to se omlouvám."

Mám pocit, že jsem ve špatném pořadu. Ta dívka tady stojí věčnost, zajímalo by mě, co to s ní má společného. Marie mi objednala striptéra a také byla zklamaná. Ty zlobivá holko. Protože všichni přispěli desetilibrovkou a Marie dlouho hledala dobrýho policistu, jenže pak otevřela dveře a byla zklamaná, protože se objevil malý a oplácaný hasič, kterého neobjednala. Jak to nakonec dopadlo?

Po incidentu s banánem šel na další číslo, což byla šlehačka, kterou se potřel, ale já tenkrát nejedla mléčné produkty. Dal si ji na hruď, kterou měl pomazanou i dětským olejíčkem, což mi přišlo celkem nechutný. A protože jsi neslízala šlehačku, tak on si ji musel sundat sám, což je fakt ta nejsmutnější představa, jak je striptér sám a říká si: "Bože." Ale on si toho nastříkal fakt hodně. Myslíš, že proto byl oplácanej?

Dobře, Davide, koho bys chtěl vyzpovídat teď? Takže June, o čem zhruba je Dot Cottonová – Motorkářská léta? No, to už tu bylo, ne? Už tu byla mladá Lou a Ethel. A teď se rozhodli ukázat mladou Dot, jaká byla před svatbou. Dot byla vyučená kadeřnice a jezdívala na motocyklu v sajdkáře, než si vzala Charlieho.

Poznala ho tak, že ho málem na motocyklu se sajdkárou srazila. Jezdívala za svými zákazníky na motorce. Můžu se zeptat, jestli to už natočili? Ne, teprve se s tím začne. Rozumím. Nevím, kolik to bude mít epizod. Co jsi Marii poradila? Vysvětlila jsem jí slabiny její postavy a její zvláštnosti, chápete?

A její přesnost, smysl pro detail, je celkem složitá. Byla celkem nepříjemná ze začátku, ale teď je tak milá. Nevím, co se jí stalo. Každopádně... Teď doufám, že to je pravda, což není, protože můj příběh je pravdivý. Obě máte pěkné a velké lícní kosti. Lee, odkud ji znáš?

Marie žije vedle mě. Je to tvoje sousedka? Je to sousedčina chůva. Dobře. Ne babička. To by bylo šílený. Jak velký byl ten pavouk? Ten pavouk byl... Včetně nohou? Jo, jasně.

Ten pavouk byl asi takhle velkej i s nohama. Přišla za tebou a zaťukala na dveře, nebo jak tě informovala o této krizi? Přišla a zaťukala na dveře. - A nechala dítě s pavoukem bez dozoru? - Jo. A co jsi dělal ty? Byl jsem doma a sledoval televizi stejně jako ty, koukal jsem na EastEnders. Kolik bylo hodin? V kolik to vysílají?

- 19:30. - 19:30? Bylo mezi 19:30 a 20:00. Takže to bylo navečer. Marie zaťukala na dveře... Ty jsi šel otevřít. A co ti řekla? Řekla: "Lee..." Je Francouzka. Fakt je. "Lee, pojď rychle se mnou." "Pourquoi?"

zeptal jsem se. "Pavouk je u mě doma, jsem vystrašená." "Mais oui," odpověděl jsem. Řekl jsem: "Nemůžu, víš, sleduju Dot Cottonovou, svou oblíbenkyni. "Tuto postavu neznám zrovna jsem přijela. Posledně tam byl Dirty Den." Takže jsme nezávazně konverzovali... Nezávazně jste konverzovali, přestože byla vystrašená a nechala dítě doma bez dozoru s pavoukem, který jí přišel hrozivý? - Takže jsi šel k ní domů...

- Jo. - Kde byl ten pavouk? - Přesně! "Ou est la pavouk?" zeptal jsem se. A ona řekla: "Je v kupelně." V kupelně? To jsem jí vysvětlil: "Ne, je to koupelna." Řekla: "Děkuju, něco jsem se naučila." A tak jsme šli do koupelny a ona řekla: "Je tady pod tím." Co to bylo?

Malá skříňka. Opakuje: "Je pod tím, je pod tím." Tak jsem řekl: "Ustup." Popravdě, já mám z pavouků trochu strach. Snažil jsem se dělat, že nic, ale bál jsem se toho, co tam bude. Zeptal jsem se, jestli nemá koště nebo tak něco. Podala mi koště. Tak jsem se násadou pokusil s tím hnout. A jak jsem tím pohnul, tak váza, která na tom byla, spadla a rozbila se. A to byl teprve začátek mých problémů.

Bože. Řekněme to takhle, viděl jsi tu epizodu Mr. Beana, kde se snaží chytit pavouka? - Ne. - Dobře, tak to použiju. Takže se rozbila váza a přišlo dítě, vidělo mě, já zpanikařil, viděl jsem rozbitou vázu, bosé dítě, tak jsem řekl: "Běž pryč." Trochu asertivně. A dítě se rozbrečelo. "Proč ty mě rozplakávat?" - Počkat.

- Ne. To není francouzské dítě. Ne, to jsem řekl... Nech mě to dokončit. Zeptal jsem se: "To jsou francouzské děti?" A řekla: "Ne, ale rodiče tu nikdy nejsou, takže se učí ode mě." Neuvěřitelný, jsou mu tři roky, nebyl ve Francii a říká: "Bů bů, proč já muset plakat?" Příšerný. Co se dělo pak?

Odvedla děti pryč. Já vzal trochu odvahy, chytil to zezadu a zatáhl jsem. Celý to spadlo, šuplík vyjel a jeho obsah vypadl na zem. A byly tam dost nevhodný věci, protože to byla Mariina koupelna. - Nebudu zabíhat do podrobností. - Jaký věci? Nechci ji ztrapnit. Video s Lee Mackem? Nevhodný věci.

A viděl jsi vůbec toho pavouka? To je vtipný, neviděl. Ale víš, jak byl velký? Vím, protože mi to řekla. Řekla mi to. Ale popsal jsi ho dost detailně. Protože naslouchám ženám, Robe! To je rozdíl mezi náma dvěma. Proto si se mnou vyrazí, protože jim naslouchám a neříkám: "Viděla jsi mě v Gavin & Stacey?"

Já se zajímám o jejich životy, Robe! Jejich životy a nesnáze. Všechno není jen o tobě! Dobře, je Marie kamarádka a pořadatelka oslavy Aisling, herecký učeň June, nebo Leeho dáma v nesnázích? Jsem si jistej, že Lee nenaslouchá ženám. Co myslíš? To, co řekl Lee, je jasně...

Prostě to není pravda, že jo. Dot Cottonová – Motorkářská léta? Ne, Aisling mě jasně přesvědčila. Vidím tě, jak bojuješ s tím banánem. Nepochybně... Co myslíš? Marie vypadá irsky. Něco na ní je irského. Dobře, myslíme si, že to je striptérský příběh. Tipujete Aisling, dobře. Marie, můžeš nám prosím říci, ke komu patříš? Pardon.

Je m'appelle Marie, et... Objednala jsem striptéra na narozeniny Aisling. Hurá! Víte co? Na chvilku jsem si fakt myslel: "Jo, jsem to já." Nejsi Francouzka? Ne, ale fakt jsem chtěla, aby ten příběh byl pravdivý. Děkujeme, Marie. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tam Marie byla krásná žena :-)

10

Odpovědět

Jak tu někteří psali, už to tu bylo. Většina,včetně mě, na ostatní díly jinde než tady nekouká a už vůbec ne v originále. Takže nás neoklamete. :))

00

Odpovědět

Má to samozřejmě zcela logické vysvětlení.
Mandelův efekt

00

Odpovědět

Teda musim už to napsat taky. Ten Lee je vážně neskutečně funny guy:-D. I David je super, ale pravdou je, že pokud by v tom pořadu nebyl Lee (ne naopak) nemá to pro mě žádnej význam.

Chtělo by to s tímhle borcem zkrátka víc videí:-)..Co třeba nějakej stand up? Pokud se nepletu u Nortona říkal, že stand up dělal:-)

70

Odpovědět

Prekladatele mazou stara videa a reuploadujou je? :D

25

Odpovědět

Tenhel porad snad nikdy nezklame. Pobavil jsme se jako vzdy. Lee je carodej, nekdy by jsem chtel videt ten retez myslenek co mu letej v hlave. Jinka mi prislo lito te slecny ktera tam chudak stala jak na nijaky vystavce:)

170

Odpovědět

Naprosto super video jen mám drobnou připomínku. Neznám ten seriál o Dot Cottonové, takže to možná nějaký smysl má, ale proč, když mluví o Charliem je v titulkách Chris? (cca 4:45)

60

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

10

Odpovědět

Odpovědět

Děkujeme za tipy :-)

90

Odpovědět

Poker bych s ní nehrál ani kdybych ho uměl.

110

Odpovědět

Ten Lee je prostě bůh :D

850

Odpovědět

Proč mám pocit, že už jsem tohle viděl přeložený?

56

Odpovědět

To si nemyslím, ale je to docela staré video, takže třeba už na to někdy někdo odkázal. Ale spíš si myslím, že se ti jen vybavil překlad jiné části z tohodle dílu, co už tu je:
Byla June Brown nahá na pláži?

41

Odpovědět

+ThooTa se mi vybavila taky, ale vzpomněl jsem si jak na toho pavouka, tak i hasiče-striptéra. Anglicky sice rozumím, ale ne natolik, abych rozuměl 100% všemu, co řekno (takže z YT to určitě neznám a na jiné weby nechodím) Ale to je koneckonců celkem jedno - video je každopádně senzační a Lee je vážně bůh!

41

Odpovědět

Já fakt nevim, před 14 dny jsem chtěl tuto ukázku pustit studentum za odměnu, a hledal jsem ji tady na webu asi 10 minut, protože jsem byl skalopevne přesvědčený, že tady je. Zrovna jsem chtěl i psát dotaz provozovatelům, jestli nedošlo ke smazání, ale jak vidím, asi máme oba problem s pamětí.

11

Odpovědět

Přidávám, se k vám. Určitě to tu bylo.

11

Odpovědět

Dával jsem tu před časem youtube link pod jiné WILTY video, ale přeloženo to tu poprvé.

31

Odpovědět

Musím uznat, že mě krásná Marie dost nachytala, když promluvila žabím jazykem. Moc jsem se pobavil a díky za překlad.

560