Bob Mortimer dokáže holýma rukama rozpůlit jablkoWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
96. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:12 224

Bob Mortimer s další šílenou historkou. Dokáže holýma rukama rozdělit jablko na dvě půlky? Je v týmu Leeho s Patsy Kensit. U Davida je Greg Davies a Richardem Osmanem.

Přepis titulků

Zvládnu rozpůlit jablko svýma holýma rukama. Tým Davida. Jakou používáš techniku? - Vezmu ho do rukou. - Dobře. Jsou tvé ruce holé? - Jasně, že jsou. - Dobře. Tření je velkou součástí této rovnice. Musíte tahat od východu k západu.

Spousta lidí si myslí, že musíte kroutit, ale nemusíte. - Nemusíš kroutit? Prostě ho odtrhneš? - Odtrhneš ho. Jak ho chytneš? Nekloužou ti z něj ruce? Čekal bych, že s ním budeš muset kroutit. Když kroutíš, selžeš. Kroucení znamená slzy. Takže jen vezmeš jablko a rozdělíš ho na dvě půlky? Ne, já ho odtrhnu.

Ukazuješ, že tlačíš palci dolů, skoro jako by ses snažil otevřít knihu. Jo. Je to tak? Protože tomu dokážu spíš uvěřit, než že bys ho chytl a bum. Ano, ne, Davide, to je fér, ano. Takže je to skoro… Fakt bych si přál, aby to udělalo bum, ale neudělá to. Ne, ty dáváš palce sem, abys to takhle odtrhl?

- Nedáváš je tam. - Dobře, jen tlačíš dolů? Jen tlačíš dolů. A je to. Kde jsou palce? Vedle stopky? Tady jsou. Přece víš, kde jsou palce, Davide. - Kde jsou palce? Vedle stopky? - Ano. Žádné vkládání ani penetrace? Přesně.

Palce se používají k tahání, ne trhání. To mi bylo řečeno. A když si tohle budete pamatovat… Teď sis vymyslel balící hlášku. A jestli si tohle budete pamatovat, tak budete také půlit jablka. Jak dlouho to už děláš? Dělám to dlouho. Když jsem chtěl bavit, tak jsem dělával to, že jsem si vzal vajíčko uvařené na tvrdo, oloupal ho – stále to dělám – aby skořápka zůstala v jednom kuse. Vlastně oloupáváte tu blánu, než abyste…

Nebuďte hrubí, dejte si na čas. - A kdy…? - Tohle je správný způsob, jak to ukázat. S jablkem je to takto. Kdy jsi poprvé zjistil, že to umíš s jablkem? Jak k tomu došlo? Nemůžu si vzpomenout, kdy jsem to poprvé udělal. Ale pamatuji si ten pocit. Jaký to byl pocit? Ten pocit byl úžasný.

Dobře, Davide, je to pravda? Nemyslím si, ale mohla by být. Můžeme to nechat takhle? Ano, můžeme. Dobře, další kolo… Ne, nemůžeme. Souhlasím, rád bych to viděl. Doufám, že to je pravda a donutíme ho to udělat. Jestli to není pravda… - Stejně ho donuťte to udělat. - Donutíme ho to zkusit? Co tipujete?

Hrozně chci, aby to byla pravda, ale podle mě není. Nedokážeš rozpůlit jablko. Nedokážeš, ale fakt bych chtěl. Když my dva nemůžeme… Já to nikdy nezkusil. - Zkusili jste to někdy? - Kdybych tady měl jablko a mohl bych… No, myslím si, Davide, že když to oni nedokážou, tak bez urážky… Je nepravděpodobné, že se to povede tobě.

Mám neuvěřitelně, děsivě silné ruce, jak jsem zjistil na vlastní kůži. - Tipujete lež? - Já jo. - Dobře, dám na obry. - Tipujete lež? - Jo. - Dobře. Bobe, říkal jsi pravdu, nebo lež? Říkal jsem pravdu. - Ano. - Ukaž, ukaž. Moment… Hádejte, co mám pod stolem.

Mou věrnou krabici s jablky. Je to pořádné jablko. Připravený, Bobe? - Je to macek. - Děkuji. Ty ne, on. Hraje tvůj manžel kriket? Tyhle věci miluji. Kde to mám udělat? Fakt doufám, že to nezvládne.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mortimer je bůh :-)

140

Odpovědět

Hmm, to umím taky, v čem je problém?

1015

Odpovědět

dlho som sa tak dobre nezasmial :D

271

Odpovědět

Zeptejte se jakéhokoliv rodilého Vietnamce jestli umí rozpůlit jablko rukama vejpůl a on vám odpoví že jo. Na druhou stranu nikdo neví proč :D

150

Odpovědět

Tohle můžu potvrdit. Těch pár, co jsem znal, to umělo. :D A kamarád z Kazachstánu taky. :D

130

Odpovědět

Zaručená kvalita tento host :-)

260