Bob Mortimer zubařemWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
66. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:500
Počet zobrazení:20 058

Nejoblíbenější host Bob Mortimer vyprávěl o tom, jak nepotřebuje zubaře.

Přepis titulků

Posledních 15 let si dělám sám sobě zubaře. Davidův tým. Takže... Pořádně se na nás usměj. Mohla by to být pravda. Tím naznačuješ, že jsem špatnej zubař. Ne, ale i velmi nadaní zubaři chodí obvykle se zuby k někomu jinému. A tím obvykle myslím vždycky.

Jak to děláš? Jak... Co děláš? Jde o to, že... si zuby nevytrhávám. Nikdy jsem... Plomby? - Jo. - Korunky? Plomby, výměny korunek a opravu zubního můstku. Rovnou ti řeknu, Stacy, že nedělám implantáty a kořenový kanálky. Vrtáš? Jo, mám vrtačku.

Kvůli plombě to musíš nejdřív vyvrtat. Přesně. Používáš anestetika? Ne, nejsou potřeba. - Ne? - Ne. Jak to? Protože kecáš? Jde o to, že mám jeden dlouhý zub, což je ta bílá část tady. To je jeden kus. Cože?

Jeden zub? Jeden kus. Vypadá to jako několik zubů. Takže to jsou falešný zuby? Jo. Dobře. Na obou koncích tady mám korunky. Dole mám svoje zuby a jak řekl můj zubař, mají barvu jako indický chleba papadum. A moje vrchní mají barvu pilau rýže.

Kdo to říkal? Můj zubař. Takže to bylo kdysi dávno? Ne, ne... Davide... dělám sám sobě zubaře, ale nedělám si úplně všechno. Takže máš pořád i jiného zubaře? Jo. Jen ho nenecháš dělat všechno?

Jak to, že máš takovýhle zuby? Dřív jsem si dával do čaje a kafe 17 kostek cukru. - 17? - Jo, 17. 17 do hrnku? S 18 už by to bylo přeslazený. Takže mi korunky vypadly a šel jsem k zubaři. Naúčtoval mi 300 nebo 400 liber za to, že mi je tam vrátil, což je šílený. A pak jsem slyšel kouzelné slovo, které řekl zubní sestře, Fuji 9.

Jo? A pak jsem pochopil, že tenhle Fuji 9 je vlastně tmelící cement, což znamená, že ho můžeš použít... Jseš si jistej, že nezmiňoval výsledek zápasu japonskýho fotbalovýho týmu? Můžeš použít... když použiješ jedna ku jedné tekutinu a prášek, tak máš cement. Když vmícháš dva díly tekutiny, tak to bude měkčí pro plomby. Díky práci v televizi jsem dokázal získat Fuji 9.

A jakmile máš Fuji 9... Proč používáš... ...je z tebe zubař. Jaké máš doma vybavení? Mám jen Fuji 9 s jeho malou oranžovou lžičkou, která má jeden konec větší a jeden menší. Pro různé dávkování? Pokud chceš jedna ku jedné, nebo dvě ku jedné? To je Fuji 9 – výrobek dělaný přesně pro tebe.

Je to fakt úžasný. Jde o to... cement je jemnější než zuby a já mám vrtačku na opasky, víte? Vrtačku na opasky? Jo, vrtačka na opasky, protože má takové brusky, kterými to provrtá. Až budeš mít hotovo, tak musíš zkusit kousnout. Pokud upevníš korunku trochu křivě, tak se ti bude blbě kousat. Musíš Fuji upravovat, dokud si neřekneš: "Dobře se mi kouše."

To je pravda. Další věc, kterou si musíš po zubařském zákroku ověřit, je duševní zdraví. Nepotřebuješ tu malou baterku? Mám kuchyňský ostrůvek. Ten se šikne, ne? Je to jediný místo, kde je velké světlo, a můj syn má křeslo k PlayStationu, na kterém se dá hodně zaklonit. Křeslo k PlayStationu? Herní křeslo.

A to dávám na kuchyňský ostrůvek. Na kuchyňský ostrůvek? Na něj? - Jo. - Takže jsi na kuchyňském ostrůvku? Jo, protože světlo je někde tady. Takže jsi na herním PlayStation křesle a balancuješ na... Jaký povrch má tvůj kuchyňský ostrůvek? Znáš Corian? Je hezký. Dříve se používal u pitev.

Děláš si doma i vlastní pitvy? Chci říct... "Bobe, zemřel nám pes." "Tak ho sem přines." Musím říct, že nejtěžší je mít kde držet zrcadlo. Myslím, že nejtěžší je přesvědčit ostatní, že mluvíš pravdu, Bobe. Mám ten nejzakřivenější indický hudební nástroj zvaný sumashi nebo tak nějak. Položím ho vedle svého křesla – je to taková flétna – to zakřivení jde sem a na něj dám zrcadlo, světlo je tady, ležím na křesle.

Takže zrcadlo upevníš na nejzakřivenější indický hudební nástroj? Jo. To je dost specifický. Co tipujete? - Popsal to hodně dopodrobna. - Přesně. Kdyby chtěl, abysme mu to věřili, proč by říkal, že zrcadlo upevňuje na konec indického hudebního nástroje?

Počkej, pamatuješ si Boba z předchozích epizod? Jo, a vždycky říká pravdu. Říkal pravdu s těma maskama v Castle Douglas, i s tím, že dokáže rozpůlit jablko holýma rukama. Dokonce i s tou hrou na zahradě. Ať už to je, nebo není pravda, hlavně to doma nezkoušejte. Vytrháváš si zuby? To jsem ještě nikdy nedělal.

Mně včera trhali zub. Vidíš? Nepoužili Fuji. Dobře, tak co tipujete? - Myslím, že to je pravda. - Cože? Myslím, že to je pravda. Takže... Bobe, je to pravda, nebo lež?

Je to... pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta ženská vypadá jak Dory z Hledá se Nemo

62

Odpovědět

tak jsem si to googlil a celou dobu lhal.

ta lžička je ve skutečnosti zelená.

401

Odpovědět

Tak kdyby tohle byla lež... To by se mnou šlehlo, ale i ta představa, že si někdo dělá sám sobě zubařem... :-D

11

Odpovědět

To ani nejde vymyslieť nie to aby to bola ešte pravda :D

11

Odpovědět

Já ho miluju, čím víc od něj, tím lépe :D

300

Odpovědět

Takhle jsem se dlouho nezařechtal. :-D Markst díky !

220

Odpovědět

2:15 bych nepřeložil jako: "Jak to, že máš takhle dobré zuby?" ale spíš "Proč je tvá pusa v takovém stavu?" Rob se diví proč má zuby v tak otřesném stavu a ne tak dobrém stavu (Naznačuje to tón jeho hlasu i výraz obličeje) dává to logicky větší smysl vzhledem k tomu co Bob následně odpoví.

Jinak výborný Bob Mortimer jako vždy. Pokud i nadále budete překládat díly z kanálu WILTY? Nope! tak sem můžete hodit víc od něho :-) Jeho historky jsou naprosto dokonalé, hlavně ty pravdivé, to člověk nechápe. Plus ty jeho jména ( Seržant Bytheway, Caramel and Waffle).
Dále je taky výborný Greg Davies. ;-)

180

Odpovědět

Opraveno. :-)

101

Odpovědět

Fuji IX Mixing & Filling

…To půjde. :P

190

Odpovědět

A název toho youtube kanálu - Guerrilla Dental :D :D

180

Odpovědět

+eggspert:D :D :D ten názov!

33

Odpovědět

Polovina příspěvků v diskusi zmiňuje Boba Mortimera.

100

Odpovědět

Nejlepší díl co jsem viděl :D

310

Odpovědět

najlepsi diel zatial :D

260