Soví mazlíček Boba MortimeraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:3 913
Další zamotaná historka Boba Mortimera! Lee má v týmu Boba a Katherine Parkinson, hádají David Mitchell, Gabby Logan a přírodovědec Steve Backshall.

Přepis titulků

- Předmět, který vlastním. - Je tam krabice. Vytáhni ten předmět z krabice, polož ho tam a přečti přiloženou kartu. Na tomto polštáři jsem nosíval svého sovího mazlíčka. Sovu bych přinesl taky, ale minulý týden utekla. - Davidův tým. - Jaký druh sovy? - Puštík. - Puštík. Ti sedávají na větvi. Jak jsi to udělal, že ten tvůj seděl na obřím placatém měkkém polštáři?

Steve, to je super, že tě tu máme! Jak jsem… Máš problém, Steve? Poznáš stopy po drápech? Kousek ode mě je farma se vzácnými druhy. Museli dát pryč zraněného puštíka. Nemohl používat křídla a taky nemohl používat spodek. Nemohl ho používat jak? Nemohl kakat.

A jak tedy kakal? Jako člen dozorčí rady té organizace, protože je to kousek ode mě, ve Warehorne, jsem souhlasil… Souhlasil, že se o tu sovu postarám. Popravdě měla něco, co byste nazvali kolestomickým sáčkem. Tak bychom to nenazvali. Nazvali bychom to kolostomickým sáčkem. - Řekl jsem to blbě. - Ohrazuju se, tak bych to totiž nenazval. Takže na to poukazuju, že bychom to tak nenazvali.

Steve, říká se kolostomickému sáčku u sov kolestomický? Ano! Sova kolostomický sáček nepotřebuje, protože většina výkalů u ní odchází ústy. Tahle sova je ale opravdu velmi nemocná. Omlouvám se, vyznělo to trochu agresivně, ale ta sova utekla a já ji před sebou pořád vidím. Dali nám pipetu a krmili jsme ji soví výživou. - Museli jste ji krmit pipetou.

- Ano. A jak tedy stála na tom polštáři, když Steve tvrdí, že potřebuje bidýlko? - Ona… - Prostě tam… Musím to zopakovat. Mluvíme tu o neuvěřitelně nemocné sově. Nemůžete ji vůbec srovnávat s normálním puštíkem. - Je tak nemocná… - Je to jen hrouda masa a peří. Jen tak tak se drží. - Ale stejně utekla. - Ano. Popravdě si myslím, že ji zabily moje kočky.

Proč ten soví útulek, když měl nemocnou sovu, proč se o ni nepostaral sám? - Proč ji raději dal místní celebritě? - Komikovi. - Protože… - S polštářem. Protože s ním úzce spolupracuju. Strpení, můj klient potřebuje minutku. Měl ses o tu sovu starat, dokud se neuzdraví? - Ne, to bylo bez šance.

- Takže jsi jí poskytoval paliativní péči. Byl ze mě soví hospic. A měli jsme se spolu fajn. - Měla ta sova jméno? - Říkali jsme jí… é… Říkali jste jí É? Vidím, Bobe, že jsi vážně rozrušený. Jestli potřebuješ minutku… Jak se jmenovala? - Prosím? - To jméno! Jak se jmenovala ta sova?

Říkali jsme jí Mavis. Mavis. Bobe, čím jsi ji krmil tou pipetou? Řekli mi jen, že to je soví výživa. Kdo ti to řekl? - Tak kdo? - To jsi to jídlo nějak mixoval? Steve, opravdu nemůžu už víc zdůraznit, jak moc nemocná… Nanejvýš ta sova udělala tohle. Nadzvedla víčko.

Takže… nepotřebovala bidýlko, na tom polštáři ležela. Bylo to její… - Ležela tam. - Na smrtelném loži. Přidržovali jsme ji tam koštětem nebo něčím podobným. A co jsi vlastně řekl tomu sovímu útulku? - Určitě je to rozrušilo. - Řekl jsem, že umřela. A oni na to: „V pořádku, my jsme věděli, že Mavis umírá, proto jsme tu sovu dali tobě, komikovi, který bydlí nedaleko, aby dožila na polštáři ve stejné místnosti jako kočka.“ Můj klient by chtěl změnit výpověď.

Nezní to moc… - Ty jsi člen dozorčí rady té charity? - Ano, je to farma se vzácnými druhy. Dá se navštívit. Bohužel tam teď nemají žádné sovy. Davide, co tipujete? Je to pravda? Ne, není to pravda.

Všechno si to vymyslel? Já nevěřím tomu, že by mu dovolili vzít si domů umírajícího puštíka. - Souhlasím. Tipujeme lež. - Tipujete lež. Ta farma by rozhodně měla prošetřit to, jak v takových případech postupuje, pokud je to pravda. Bobe, pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

To bylo naprosto komické" :D

120

Odpovědět

Ne že Vás napadne si pouštět tohle video k obědu. Já to udělal a nějak mě přešla chuť.

110

Odpovědět

Nejsem debil, abych si ho pouštěl k obědu.
Pustil jsem si ho k večeři.

200

Odpovědět

Proč ne? Naopak jsem dostal chuť na Sovu po sečuánsku.

00