Vánoce u Victorie a DavidaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:3 351

Koupila Victorie svému manželovi Davidovi něco, co ho vyloženě vyděsilo? S Victorií a Davidem je v týmu ještě Naga Munchetty. V Leeho týmu jsou pak Alex Brooker a Melvyn Hayes.

Přepis titulků

Victorie, jsi na řadě. Během prvních Vánoc, kdy jsme byli svoji, Davida vyděsil jeden dárek, který jsem mu koupila. Leeho tým. Nedělal v té krabici randál, že ne? Co? Jakože štěně? Spíš králík. Důležitá otázka, o jaký dárek šlo?

Bylo to, a to se ti bude líbit, Lee, sexy spodní prádlo. Proč by se mi to mělo líbit? Victorii neustále opakuju, jak moc tě přitahuju. - Pro koho to prádlo bylo? - No koupila jsem ho… Davidovi. Hele na Davidův obličej! Takže pro Davida. Popiš nám to prádlo. Tohle je mimořádně trapné. Popiš to…

Opravdu, tohle je… jako zlý sen. Jestli ti to pomůže, tak já si to hrozně užívám. David patřil mezi lidi… Nevadí… Tohle je vážně příšerné. Když jsou muži dlouho single, tak mají volné bavlněné trenýrky. Nenapadne je: „Víte co?

Pořídím si tyhle upnuté boxerky.“ Takže mluvíme o tomhle? Ne o žádných řemíncích… Nemluvíme tady o pásech cudnosti a podobně. - Nic takového? - Ne. Jenom bych rád podotkl, že až budu v budoucnu čelit něčemu nepříjemnému, tak si vzpomenu na tohle a řeknu si: „Mohlo by být hůř.“ - Můžu něco říct? - Ano. Tohle je mnohem lepší než popelnice. Takže je 25.

prosince, jsou to vaše první Vánoce po svatbě. Ty mu dáš tenhle balíček. On ho otevře. Popiš nám, jak reagoval. Řekl něco jako: „Jé, spodní prádlo…“ A pak si uvědomil, že je dost přilehlé. A možná Davida napadlo, že jsou i… tak trošku francouzské. - Kdy si je poprvé vzal na sebe? - Měl je někdy na sobě? Ale ano.

Ty bláho. Od toho dne už jiné nenosí. Takže i v tuto chvíli tam sedí s něčím, co mu těsně přiléhá k podbřišku? Promiň mi to. Měli jste i nějaké jiné dárky? - Jasně. - Jaké? Knížky, dévédéčka…

Jaké knížky? No… Bible a Padesát odstínů šedi. - Melvine, co myslíš ty? - Mě to hodně nabudilo. - Co myslíte? Pravda? Lež? - Co myslíš, Alexi? Podle mě by tě to mohlo vyděsit, ale… No, pokud David celý život až do té chvíle nosil jedny a ty samé spoďáry… - A mám pocit, že ano.

- Jedny a ty samé? Dobře, jeden typ spoďárů. - Podle mě je to pravda. - Jo? - Podle Melvina je to pravda. Alexi? - Doufám, že je to pravda. Takže říkáte pravda. Podle nich je to pravda. Victorie, je to pravda, nebo lež? Je to… pravda. Promiň.

Ano, je to tak. Victorie Davida vyděsila vánočním dárkem.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ked sa niekoho spytas kto je tvoj oblubeny britsky par tak odpoved je vacsinou Victoria a David ... hovorim na to aj moj ale myslim uplne iny par (tento)

30

Odpovědět

... a toho večera bylo doma ještě hodně veselo ... :D

40

Odpovědět

Strašlivě soucítím s Davidem, ale nemohl jsem se přestat řezat, protože tohle bylo fakt vtipný.

60

Odpovědět

Úžasnej díl. A hláška "Look at David´s face!" mě dostala do kolen :D.
Děkuji za překlad.

80