Polila se Clare Balding naschvál vínem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 433
Polila se Clare Balding naschvál vínem, aby zamaskovala skutečnost, že se jím polila omylem? S Leem je kromě Clare ještě Asim Chaudhry. V Davidově týmu je jeho žena Victoria Coren Mitchell a pak ještě Greg James.

Přepis titulků

Poté, co jsem si cestou na dostihy polila šaty červeným vínem, záměrně jsem je polila ještě víc a předstírala, že to je součást vzoru. Davidův tým. - Kde ses polila nejdřív? - Na klíně. Jak jsi to červené víno vylila? Protože nás vezli na dostihy. Takže klasické víno z auta? Ne, měla jsem svoje víno, přišlo mi, že bude dobré takhle začít den.

- Pitím vína v autě? - Ano. A vrátit jsme se nemohli, protože jsem měla předávat trofej vítězi. Komentoval to během dne někdo? Někdo mi řekl, že jim to přijde… Někdo říkal, že je to velmi moderní. A já na to: „Ano, je to od…“ A řekla jsem nějakého módního návrháře. Merlota! Je to od Merlota!

Jo. - Jak jsi to víno aplikovala? - Pomocí brčka. - Nabrala jsem si do pusy… - Ty piješ víno brčkem? Nechtěla jsem se polít, ale nevyšlo to! To je příšerná představa. Clare Balding v deset ráno cestou na dostihy. „Já jsem moderátorka! Na to zapomeňte! Sakra práce, teď to mám všude! Prosím tě, polij mě celou, jo?“ Tak nějak, ano.

Pokud jsi to víno původně pila brčkem… - Abych se nepolila. - Tak jak ses polila? Netrefila jsem se brčkem do lahve. Proč jsi to brčko vyndala, když už tam jednou bylo? - Nevím. - Když dáš do lahve brčko, tak ho tam necháš a neděláš… Hele, neukazuje mě to v dobrém světle. Na tenhle den bych raději zapomněla.

Muselo jít o speciální brčko. Dost dlouhé, aby dosáhlo na dno lahve vína. Ale já nechtěla vypít celou flašku! Celou flašku vína brčkem? Děs! Já myslel, že šlo o mini lahvinku. - Malou lahvinku… - „A je to… A sakra! Sakra, je to pryč. Zastavte u večerky! Zastavte! Musím spojit pět brček dohromady. To je dobrota!“ Nejsem na to hrdá, protože je to dost přesný popis toho, jak jsem…

ten den vypadala. Říkala Clare pravdu? Stalo se to? Victorie? Zní to dost šíleně, ale chci říct, že je to pravda. - Co myslíš ty? - Odmítám tomu uvěřit. - Podle mě je to pravda. - Takže Clare Balding, pravda, nebo lež? Je to lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi polití zbytku oblečení, pro vytvoření vzoru, přijde jako dobrej a pohotovej nápad? :D
Jinak bez Leeho si to už ani neumim představit.

130

Odpovědět

Vzhledove to asi nebude spatnej napad, ale myslim ze to vino by bylo dost citit. Obzvlast pokud by v tom byla celej den a bylo teplo.

40

Odpovědět

Bez Leeho (Davida/Roba) si to ani nechci představit.

10