Vánoční debakl Alexe BrookeraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:2 266
Dal Alex Brooker omylem popelářům nesprávnou obálku s dýškem a musel si ji od nich vyprosit zpátky? S Alexem a Leem je v týmu ještě Melvyn Hayes. V Davidově týmu jsou Victoria Coren Mitchell a Naga Munchetty.

Přepis titulků

- Začíná Alex. - Fajn. Jednou jsem o Vánocích musel poprosit popeláře o vrácení dýška, protože jsem jim omylem dal obálku, ve které bylo 500 liber pro stavaře. - Davidův tým. - Aha. Kdy se to stalo? Asi před šesti lety. A v podstatě říkáš, že se vyhýbáš placení daní? Není protizákonné platit v hotovosti.

Třeba jim dal 420 liber plus DPH. - Platil jsi 420 plus DPH? - Ne, chtěli pět stovek na ruku. Takže sis jako na začátku nějakého thrilleru připravil druhou obálku s jinou částkou pro popeláře? Jo. A nechal jsem jim ji venku. - Na popelnici? - Jasně. Oni už budou vědět. Kdy sis uvědomil, že je něco zle? Když jsem šel platit stavařům a našel jsem 20 liber. - Cos udělal?

- Zavolal jsem na městský úřad. Naštěstí to byli poctiví popeláři. - Otázka od Melvina. - Jako divák chci říct… že mu věřím. Děkujeme, Melvine. Takže jsi zavolal na městský úřad. Mně přijde, že není jednoduché se tam dovolat. Většinou je tam dlouhá nabídka. Nikdy jsem ji nedoposlouchal, ale možná tam je: „Pokud jste omylem dali popelářům o Vánocích 480 liber, stiskněte devítku.“ Jo.

Co si pamatuju, tak to bylo celkem přímočaré. - A co jsi jim řekl? - Že žiju na té a té adrese. A oni ti odpověděli co? Dneska večer jsi docela agresivní, Davide. No hele. Jsi narovnaný. Je to proto, že je tu Victorie? Jako jelen na vrcholku hory. Koukejte.

Říká: „Teď ti povím tohle…“ Předvádíš se před manželkou. Dáváš dýško zvlášť popelářům a zvlášť těm, co vyvážejí recykl? - To jsou ti samí. - Ve stejný den? Ne, ob týden. Jeden týden vyvážejí recykl a jeden odpad. Teda ti jezdí každý týden. Recykl každý týden, ale zelenou popelnici co dva týdny. - A co ty hnědé popelnice? - Každý týden. Moje hnědé ne.

Moje hnědé vyvážejí co dva týdny. - Fakt? - Modré, zelené i hnědé co dva týdny. - Co dáváš do hnědé popelnice? - Zahradní odpad. - A do zelené? - Směsný. Do zelené recykl, do hnědé potravinový odpad. - Ne! Potravinový odpad do malé zelené. A… - Ne. - Malé hnědé. - Malé šedé. Ne, to ne! Vítejte u nového pořadu.

Scénky z domova s pečovatelskou službou. Co myslíte? Victorie? Podle mě by nikdo nenechal jen tak dvacet liber na popelnici. S tím, že by doufal, že si to vezmou ti praví. Co nabízíš popelářům o Vánocích ty? Záleží, kdy se ukážou, Robe. Taky nemůžu uvěřit, že by někdo nepoznal rozdíl mezi obálkou s 20 a s 500 librami. Leda že bys byl takovej pracháč, že by ti to bylo fuk.

- Takže lež? - Lež? Tak lež. Alexi, Jednohlasně se shodli, že je to lež. Byla to lež, nebo pravda? Byla to… lež. Překlad: Xardass www,videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář