Lee Mack a královská svatbaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
60. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:636
Počet zobrazení:18 816

Žádané video je tady. Lee Mack a královská svatba.

Přepis titulků

Lee je na řadě. Byl jsem pozván na dnešní svatbu Harryho a Meghan, ale odmítl jsem, protože jsem musel sem na natáčení. Tým Davida. Proč tě pozvali? To je pro mě stejný šok jako pro tebe, Davide. Jsem v televizi... Znáš například Prince Harryho nebo Meghan Markle? Potkal jsem Prince Harryho, byl milý a řekl, že je fanouškem tohoto pořadu.

Takže mě určitě viděl, protože já jsem v tomto pořadu. Pokud je to pravda, tak je docela rána pro mě a Roba, protože... Nebyl jsem pozván, možná Rob byl... Nemůžu to říct. Myslím, že je jasné, že kdyby byl Rob pozván, tak by to mohl říct. To je zajímavé, protože chci vědět, jestli jsi byl pozván. Vím, že princ Harry má tenhle pořad rád, takže jakmile mi přišla pozvánka, tak jsem myslel, že jste taky dostali pozvánku.

Tak jsem ti chtěl zavolat, ale položil jsem to. Protože co kdybys tebe náhodou nepozvali? To mi přišlo jako blbý nápad... Bylo by blbé, kdybys to prokecl, že jo? Bylo by hloupé to udělat komukoliv za jakýchkoliv okolností, nejen na veřejnosti. Takže si říkal: "Dobře, George Clooney, David Beckham, Oprah Winfrey, Lee."

Ani neznali moje příjmení. Měl bych ujasnit lidem, kteří se koukají z domova, že dnes je královská svatba. - Při dnešním natáčení se konala, že? - Ano. A byla to krásná svatba. Sjednotilo to lidi, že? A víš, co mi dělá radost? Že tam nebyl. Jo, to by mi ji zkazilo.

Přišlo to poštou? Přes mého agenta. Takže si tě zamluvili jako komika, čekali, že budeš dělat trapné vtípky nebo tak něco. - Mohl jsi vzít někoho s sebou? - Mohl. A manželka byla ráda, že jsi šel sem místo na královskou svatbu? Ve skutečnosti moje manželka stejně nemohla jít. To byl další problém.

A tak jsem si řekl: "Koho vezmu?" Myslel jsem, že jednoho z vás, jenže mi došlo, že to by bylo ještě trapnější. A pak jsem si řekl: "Možná ne, pokud pozvali Davida. Takže pokud nepozvali Roba, tak vezmu jeho." Takže půjdeme všichni. Spousta společenské etikety, děs. To je další otázka, proč...

Svatba už skončila... To je na tom otravné... Kolem 13:00, pak byl oběd. Na pozvánce bylo, že to začne ve 12:00. A řekl jsem si, že nikdo by nemyslel, že ve 12:00 začne svatba. Ale že ve 12:00 přijdeš, proběhne bezpečnostní kontrola a tak dále. A svatba začne tak ve 14:00. Potom začne ceremoniál, pak jídlo a nestihl bych se sem dostat. Jako když si kupuješ lístky do divadla, tím časem myslí to, kdy máš odejít z domu.

Kluci, vážím si toho, že jste naštvaní. Jo, hodně naštvaní... Já ty pozvánky nepsal. Velmi naštvaní a ublížení, ať je to pravda, nebo ne. Je to děs, mé myšlenkové pochody začínají přemýšlet o možné pravdě, mám pocit, že jsem si tím emočně prošel, i když to tak není. Dobře, je čas se rozhodnout.

Myslím, že... Chci, aby to byla pravda, ale je to nepravděpodobné. Já nechci. Tohle je... Tohle je jeden z nejhorších myšlenkových experimentů, kterými jsem prošel. Nemůžu... Myslím si, že nemůžu vyslovit: "Myslím si, že to je pravda." Zrovna jsem to udělal.

Tipuješ pravdu? - Tipneme lež. - Tipuju lež. Tipujeme lež. Mám hrozný pocit v žaludku, že to je pravda. Je to jako čekat na odborníka, až přijde s výsledky. Ironií je, že když to bude pravda, tak tyhle výsledky pro nás budou vysvobozením. Tak, Lee, pověz.

Oni si myslí, že to je lež. Já se modlím, aby byla. Je to... pravda. Strašné. Doufám, že to je poslední otázka večera. - Jak jsi to udržel v tajnosti? - Děkuji za pozornost. To je vše. Děkuji za pozornost.

Je tu ještě něco, pardon. Musím to říct, je to celkem důležité. Lhal jsem. Podívejte se na ten úsměv na jeho malém šťastném obličeji. Koukejte na ten malý šťastný obličej. Jsi v pořádku, vše je v pořádku. Ano, hurá, byla to lež. Jasně, že to byla lež. Lee samozřejmě nebyl pozván na svatbu Harryho a Meghan. Myslím si, že producenti pořadu se nás snaží poštvat proti sobě.

A daří se jim to. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lee s Davidem jsou v tomhle pořadu prostě nejlepší. A Rob je skvělý se-kundant stejně jako moderátor pořadu, tak jeho host :)

40

Odpovědět

Snad jediny dil, jeste teda ten s tim konem, takze snad teprve druhy dil, ktery me, i kdyz jen trochu pobavil. Jinak mi to prijde jako totalne pruhledna p******a.

117

Odpovědět

ke Lee Mack je frajer. Určitě jej pozvu na svou svatbu.

121

Odpovědět

Jako jestli je to nehraný, tak fakt dobrý... ale mám pocit, že tohle byl jediný průběh kdy jim tenhle vtípek mohl fungovat, že budou oba hrozně vyděšení z toho, že ho pozvali na svatbu a pak se jim hrozně uleví, když se ukáže, že nebyl... a to je právě to divné... že vsadili všechno na to, že mu to budou závidět. Kdyby to tak nebylo, tak by ta lež o pravdě prostě vůbec nefungovala a byla by vlastně docela trapná... Taky je možný, že měl Lee možnost zvolit podle situace...

218

Odpovědět

Pokud jsem to dobře pochopil z anglické diskuse na youtube tak oni mají před sebou dvě tlačítka "True" a "Lie" a zmáčknou je podle situace, takže to byl čistě Leeho vtípek, který mimochodem neudělal poprvé.

72

Odpovědět

+PaesNemají… Mají před sebou jedno tlačítko, které nedělá nic, ale jakmile v zákulisí uvidí, že ho mačkají, tak ukážou na obrazovce buď True nebo Lie. Je to mnohem praktičtější než napojovat dvanáct tlačítek.
Kapitáni týmů i Rob ale mají kontakt se zákulisím… Lee už takhle v jednom díle si ze srandy výsledek nechal změnit.

Tady je Rob, když zapomene zmáčknout tlačítko (hned začátek):
Hosting isnt easy! - Would I Lie to You? [CC-EN,ET]
A tady Lee, když si výsledek nechal změnit poprvé (až na konci, logicky):
Lee Mack and his foggy goggles - Would I Lie to You? [HD] [CC-EN,ET]

60

Odpovědět

+ThooOk. To by dávalo smysl. Ale pak je otázka proč říkají, ze je producenti chtějí proti sobě poštvat. Na druhou stranu Davidův obličej při TRUE byl celkem přesvědčivý.

10

Odpovědět

+Lejno KarnevalNo, tu lež vymýšlejí producenti. Takže už jen samo to tvrzení "Lee Mack byl pozván na královskou svatbu" přímo vybízí k tomu se zeptat, proč (mnohem slavnější) David Mitchell (který navíc miluje monarchii) a Rob Brydon (který má jako jediný z nich rytířský titul) pozvaní nebyli.

40

Odpovědět

+ThooNo ja to teda pochopil, ze producenti vymysleli tu vnorenou lež. Ale ok. Sice mi to tvoje připadá jako složitější konstrukt, ale nevím jak to funguje.

01

Odpovědět

+ThooRob Brydon ale nemá rytířský titul.

00

Odpovědět

+JPPardon, myslel jsem řád, ne titul. Má MBE, ten nejnižší z pěti. Aby měl titul ("Sir"), musel by mít první nebo druhou úroveň (KBE/GBE).

20

Odpovědět

Tak to jsem úplně vyskočil ze židle při té odpovědi!
Takový kolaps ve své hlavě jsem snad nikdy nezažil u sledování WILTY.

77

Odpovědět


Odpovědět

Jestli tohle nebude mít 100%, tak už nikdy nic :-)

387

Odpovědět

Tak jsem rád, že tady občas dá někdo i na můj tip. :D

46

Odpovědět

Myslíš můj tip ty lháři:

Lee Mack a nenávist k plněným sušenkám

32

Odpovědět

+NighterTento tip poslalo nezávisle na sobě různými kanály více než 10 různých lidí, takže zásluhy bych připisoval hlavně překladateli Markstovi ;-)

221

Odpovědět

+NighterNe, ne. Jsem si jistý, že myslí můj typ :D
Oholil si Lee Mack vousy kvůli Davidovi?

Přesto, díky Markstovi za přeložení.

62

Odpovědět

Dokonalý!

82

Odpovědět

to jsou teda mind games

231

Odpovědět

Tak jsme se dočkali :). Nejlepší WILTY za poslední dobu.

494