Chtěl se James Acaster utopit kvůli vánočnímu dárku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
15. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:7 997

Pokusil se James Acaster utopit, když zjistil, že nedostane vysněný dárek? James je u Leeho spolu s Sian Gibson. Hádají David, Lily Allen, Noddy Holder.

Poznámky:
Leeho poznámka o tom, že James album vážně, vážně chtěl, je narážkou na Wannabe, nejslavnější píseň Spice Girls, která vyšla právě na zmiňovaném albu. Robova odpověď hned s tím přestaň je taktéž narážkou na píseň od Spice Girls, a sice Stop (right now).
Ušatec (v originále Big Ears) je jednou z hlavních postav animovaného dětského seriálu Noddy.
Sedm plovoucích labutí je narážkou na slavnou anglickou vánoční koledu The Twelve Days of Christmas (Dvanáct vánočních dnů), která se svou formou podobá naší Když jsem já sloužil.

Přepis titulků

Jednou na Vánoce jsem se potom, co jsem se dozvěděl, že nedostanu dárek, který chci, pokusil utopit… na protest. - Davidův tým. - Tak nám to povykládej. - Neměl jsem dostat dárek, co jsem chtěl. - Což bylo co? Cos chtěl? Debutový album Spice Girls, Spice. Je to lež! To je divný, protože já ho dostal a utopit jsem se pokusil.

Ne, tohle si nezaslouží potlesk! Je to skvělý album. Kolik ti tehdy bylo? - Asi 10 nebo 11. - Dobře. - Takžes chtěl to album… - Ne, on ho vážně, vážně chtěl. Hned s tím přestaň. - Takžes chtěl to album. - Jo. Já ho vážně, vážně chtěl. Pro případ, že tu moji vystřihnou?

- V tom případě: Hned s tím přestaň. - Hned s tím přestaň. Ať mám tohle, pokud použijou jeho verzi. Kdo je tvůj kámoš? Ušatec? Co se teda stalo? Chtěl jsem album Spice od Spice Girls, a chtěla ho i moje sestra. Oba jsme kvůli němu rodiče dost otravovali. Otec se rozhodl, že nám řekne ještě před Vánoci, kdo to album dostane, protože nechtěl scénu na Vánoce.

Takže si počkal, až budeme na bezpečným místě… ve veřejným bazénu. - Celá rodina jsme si šli zaplavat… - Jo. Typická vánoční zábava. To před Vánocemi dělá hodně lidí. - Bylo to na počest 7 plovoucích labutí. - Jo. Proto jsme tam šli. Plavali jsme a pak táta svolal rodinnou schůzi. - Na mělké straně?

- Jo. Během rodinný schůze nemůžeš šlapat vodu. A řekl: „Za týden jsou Vánoce a já vám jen dávám vědět, že album Spice Girls dostane Ruth.“ To je směšný. Přesně… No, kdes byla tehdy? Protože tehdy jsem reagoval trošku přehnaně. Pověz nám o tom, vykresli nám představu toho, jak mladý James zareagoval. Bylo to, jako by se přese mě přehnala bouře.

Byl jsem hrozně naštvanej, otočil se a šel na druhej konec mělčiny. Přešel jsem celou šířku. Chtěl jsem rozzuřeně prchnout, ale je fakt těžký… brodit se vodou. Občas musíte zakřičet: „Jsem fakt naštvanej!“ Došel jsem na druhej konec a otočil se, aby mi viděli do tváře a pak jsem si pomalu sedl… Byl jsem pod vodou a říkal si: „No…“ Tohle jsem si myslel.

„Asi tady zůstanu, dokud se nestane jedna ze dvou věcí. Buď dostanu debutový album Spice Girls, nebo umřu.“ - Co z toho se stalo? - No, stalo se to… Stalo se to, že jsem se vynořil a viděl, že nejenže se ne… Prostě si dál jen tak plavali.

„Je pod vodou“ a táta si zjevně řekl: „Problém vyřešen.“ A pokračoval v plavání. Co myslíš, Noddy? Nemyslím si, že by jeho táta tohle udělal. Myslím, že by koupil dvě alba. Nevěděl jsem, že znáš mýho otce, Noddy. Co si o té koupi dvou alb myslíš ty? Jako rodič bych si myslela, že jít v poklidu do obchodu koupit album je jednodušší než vzít celou rodinu na skupinový plavání.

Takže co myslíš, Davide? Co to bude? - Lež. - Oba si myslíte, že je to lež? - Tak tipneme lež. - Dobře. Jamesi, byla to pravda, nebo lež? Byla to… pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář