Spice Girls - WannabeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:6 532

Tento týden v hudebních klenotech zavzpomínáme na léta 90. a na fenomén Spice Girls. A jak jinak, než jejich debutovým singlem Wannabe, se kterým ovládly hudební žebříčky po celém světě a který odstartoval jejich veleúspěšnou kariéru nejprodávanější dívčí skupiny všech dob.

 

Přepis titulků

Půjdeme dovnitř? Jo, pojďme. Proboha, co to má bejt? ...musíš vycházet s mými přáteli. Jestli chceš být můj milenec, musíš vycházet s mými přáteli. Ať to vydrží napořád. Přátelství je nesmrtelné. Jestli chceš...

Jdeme na to. Pojďte dovnitř! Řeknu ti, co chci. Co opravdu chci. Tak mi řekni, co chceš. Co opravdu chceš. Řeknu ti, co chci. Co opravdu chci. Tak mi řekni, co chceš. Co opravdu chceš. Chci... Opravdu to chci rozjet. Jestli chceš moji budoucnost, zapomeň na moji minulost.

Jestli si se mnou chceš něco začít, tak neotálej. Neplýtvej mým drahocenným časem. Tak se dej dohromady, mohlo by nám to vyjít. Řeknu ti, co chci. Co opravdu chci. Tak mi řekni, co chceš. Co opravdu chceš. Chci... Opravdu to chci rozjet. Jestli chceš být můj milenec, musíš vycházet s mými přáteli.

Ať to vydrží napořád. Přátelství je nesmrtelné. Jestli chceš být můj milenec, musíš umět dávat. Brát je moc jednoduché. Tak to prostě je. Tak co myslíš? Teď už víš, jak to cítím. Říkáš, že to zvládneš. Myslíš to vážně? Nebudu se ukvapovat a dám ti šanci. Když mě budeš štvát, tak se s tebou rozloučím. Řeknu ti, co chci.

Co opravdu chci. Tak mi řekni, co chceš. Co opravdu chceš. Chci... Opravdu to chci rozjet. Jestli chceš být můj milenec, musíš vycházet s mými přáteli. Ať to vydrží napořád. Přátelství je nesmrtelné. Jestli chceš být můj milenec, musíš umět dávat. Brát je moc jednoduché. Tak to prostě je. Takhle se to teda má.

Jestli mě chceš, dobře mě poslouchej. M s tebou bude jednat narovinu. G jako MC je pěkná divoška. Pohodová V je dáma a nedá si jen tak říct. A pokud jde o mě, to teprve uvidíš. Uvolni se a roztočíme to. Uvolni se a roztočíme to. Jestli chceš být můj milenec, musíš vycházet s mými přáteli.

Ať to vydrží napořád. Přátelství je nesmrtelné. Jestli chceš být můj milenec, musíš umět dávat. Brát je moc jednoduché. Tak to prostě je. Jestli chceš být můj milenec, musíš... se uvolnit! Uvolni se a roztočíme to. Uvolni se a roztočíme to.

Uvolni se a roztočíme to. Uvolni se a pojď to rozjet. Jestli chceš být můj milenec... Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jendiného, koho z nich znám je Victoria Beckham neboli Posh z rozhovoru s Ali G, a tak ji tam nějak podvědomě vždycky hledám a sleduji. Je to ta černovlasá v černých šatech a pokud bych řekl měla v celé písničce víc jak dva verše, tak to přeháním. Holt někdo je tam kvůli zpěvu a někdo kvůli "jiným věcem".

52

Odpovědět

Tenhle videoklip je zajímavý především tím, že je natočený na jeden záběr. Jinak úroveň téhle hudby dost dobře vystihli Hale a Pace: "Já chci jen eh, já chci jen eh, já chci vážně, vážně, vážně jenom zig zig ách." "Nevidím v tom žádný smysl, žádný rým." "Typický výplod chorého mozku." :-)

22

Odpovědět

To boli časy, keď sa ešte aj popové piesne dali počúvať.

60

Odpovědět

Se divím že dědky z těch dělo snědých "céček" neklapla pepka :-D vubec se vam hoši nedivím že neni třeba překlad :-D na titulky stejně nikdo nekouká :-D

20

Odpovědět

Vždycky jsem žral tu bloncku s tím pohádkově roztomilým hlasem.. ale teď koukám, že ta černoška je dost... zajímavá :D ..

každopádně na to jak je to staré, stále dost poslouchatelné :)

80

Odpovědět

Bezpodprsenková zóna ;)

360

Odpovědět

jaká ironie :D friendship never ends

360

Odpovědět

není nad tu českou verzi.. http://www.youtube.com/watch?v=g1AjvfEgUEc :D

611

Odpovědět

Sem si zrovna včera pouštel :D haluz ....

61

Odpovědět

Good old 90s.

43

Odpovědět

Ale Mel B je ještě pořád kus ;-)

102

Odpovědět

Při natáčení klipu byla zima :)

571

Odpovědět

+1 Pobavils.

72

Odpovědět

+RičrdTohle není mothafuckin' Google+

511

Odpovědět

Vydržel jsem u toho díky kozám té n*****e, ale může mi někdo říct co na tom zpívalo 5 ženskejch (nebo kolik jich je)? Však to zní jako když to zpívá jeden člověk.

2433

Odpovědět

Snad poprvé se shodnu se Zlopánem: prsa té čokoládové slečny jsou v jejím uplém topu opravdu... hmmm... upoutávajicí! :D

71

Odpovědět

Odpovědět

To je fakt dobrý :D Zlepšilo náladu hned

10

Odpovědět

Moj Moj Palaboj? :D Co to je? :D ....Tak to je teda něco... :D

10
Další