Bell, Book & Candle – Rescue MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:8 482

Nepříliš známá kapela Bell, Book & Candle vydala v roce 1998 hit, který dodnes zaznívá v rádiích. A díky výrazné podobnosti hlasů je pro mnohé s podivem, že píseň nezpívá Dolores O’Riordan z kapely Cranberries. Tato německá alternativní rocková skupina vznikla roku 1995 a jejími členy byli zpěvačka Jana Gross, kytarista a bubeník Andy Birr a baskytarista Hendrik Röder. V roce 1998 jim vyšlo první album Read My Sign právě s hitem Rescue Me a cover verzí písně Destiny od Sheryl Crow. Do roku 2005 jim pak vyšla ještě čtyři alba.

Přepis titulků

Chci mít čas a chci tě vidět plakat, chci cítit tvoje tělo a chci se dostat blíž, musíš mě zachránit, dovol mi se pobavit. Chci tě vidět smát se a chci cítit déšť, chci se ti dostat pod kůži a chci zažít bolest, musíš mě zachránit, dovol mi se pobavit. Chci cítit, jak se hýbeš, chci se cítit dobře, a rozhodně chci cítit, že mě miluješ.

Jen ať tvůj úžas roste, jen ať tvůj úžas roste. Ať děláš cokoli, nedokážu tě opustit, nikdy mě nenech odejít, nikdy mě nenech odejít. Chci být hladová a chci se ptát proč, chci snít a chci uspokojení, musíš mě zachránit, dovol mi se pobavit.

Chci být milována a chci být v opojení, chci cítit tvůj dotek a chci tě slyšet vzdychat, musíš mě zachránit, dovol mi se pobavit. Chci cítit, jak se hýbeš, chci se cítit dobře, a rozhodně chci cítit, že mě miluješ. Jen ať tvůj úžas roste, jen ať tvůj úžas roste. Ať děláš cokoli, nedokážu tě opustit, nikdy mě nenech odejít, nikdy mě nenech odejít.

Tak jen ať... Tak jen ať... Jen ať tvůj úžas roste, jen ať tvůj úžas roste. Ať děláš cokoli, nedokážu tě opustit, nikdy mě nenech odejít, nikdy mě nenech odejít.

Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mně se vždy zdálo, že to je Dolores O’Riordan z Cranberries. Dost mě překvapilo, že to není ona, mají vážně podobný hlas :D

233

Odpovědět

Zvon, kniha & svíčka ^^ tomu se říká boží název skupiny :D. Ale písnička supr :), tuhle jsem už dlouho neslyšel. Děkuji za překlad ;).

211

Odpovědět

Pořád lepší než Toten Hosen ;)

186