Thor: RagnarokJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:10 464

Tentokrát se dozvíme, jak měl skončit jeden z nejnovějších filmů z dílny Marvelu – Thor: Ragnarok. Který konec se vám více líbí?

Přepis titulků

- Já jsem jenom uklízeč. - Vypadáš jako chytrý kluk. Chtěl bys práci? - Jasně. - Úžasné. Tak začni tím, že vezmeš ten meč. - Hned. - Je klíčem k celé téhle věci, takže ho tu nechci nechat, aby ho neukradli. - Sakra. JAK MĚL SKONČIT THOR: RAGNAROK Běžte! Teď! Nebojte se, je to jenom malé zdržení, jen se musíme oprostit od toho velkého kopí a potom se můžeme vrátit k útěku. Za Asgard.

Ale ne, loď zanikla. Vypadá to, že tu všichni zemřeme. Promiňte, revoluce skončila. Helo, no tak. Je konec, bratře. Tvůj blesk a Led Zeppelin selhali. - Nemůžeš mě porazit. - Ne, nemůžu. Ale on ano. Řekl jsem: ale on ano. - Thore.

- Promiň, bratře, ale víš, že se mi nedá věřit. - Syne... - Ledového obra! Takže jsem je tam všechny nechal a vypadl jsem. A pak se stalo co? A potom jsem já všechny porazila. A já jsem vzal Teserakt. Omluvte mě. To si vezmu, díky. A teď...

rozjedeme tuhle párty. Hej, jak se daří? Někdo tu vypadá sakra dobře. NEBO - Nemůžeš mě porazit. - Ne, nemůžu. Ale ona ano. Ty jo, ty věci jsou až směšně silné. ALE TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY - To není možné.

- Zlato, nemáš ponětí, co je možné. Moje kladivo! Ne! Moje kladivo pro mě bylo kladivem. Měli jste odejít rychle, ale zachycuju ještě víc mezidimenzní aktivity. - Kdo to je? - Poklekni. To je naše zlá sestra. Rozbila mi kladivo. Zničí Asgard a kdoví co ještě. - No tak to nemůžeme dopustit, že? - Řekla jsem, poklekni před svou králov... Bude padat hodně, hodně dlouho. A teďka musíte odejít.

Ale moje kladivo. A kavárna. Jasně, dobře. Takže mi doktor spravil kladivo, naše sestra padá do nekonečné propasti, budu králem Asgardu a všichni jsou šťastní a v pohodě. - Není to tak, bratře? - Jo, všichni jsou šťastní a v pohodě. - Tohle je divný. - Není mi to příjemné. - Copak, Batmane?

Nevěříš, že jsem dobrák? - Nikdo při smyslech by ti nevěřil. - Proč? - Protože jsem Batma... aha... promiňte, síla zvyku. Chtěl jsem říct, protože jsi Loki. Můj drahý Batmane, myslíš, že nechám lidi dělat si přílišné naděje, a až přijde správný čas, tak je všechny zklamu? - Ano. - Vypadám snad jako Liga spravedlnosti? - Rekt. - Polib mi. - Mám dovoleno praštit tvého bratra do obličeje? - Ne. Dělám si srandu, je to přátelský vtípek.

- Máš rád vtipálky, že Batmane? - Tohle je špatně. Nemá tu co dělat. Nemůžu vrátit čas a dát věci do normálu? Co tím myslíš? Všechno je normální. Bratr a já jsme zase spolu, mám své kladivo, mám své vlasy, nemám přítelkyni, ale to pro mě není problém, všechno je normální. Až na to... Až na co? Až na otce? - Až na to, že se pořád pohřešuje Hulk.

- Zapomněl jsem. Banner. To mi vůbec nevadí. Zajímalo by mě, kde je. Nedělat starosti. Hulk v pořádku. Čau, jasně, že jsi. KONEC Nemůžu se toho nabažit. Možná je to proto, že to mizí jako blesk. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahojte,
Videa od HISHE su skvele vzdy sa pri nich zasmejem.
Co tak prelozit tuto zloduchovsku kompilaciu?Villain Pub Compilation - Volume One

00

Odpovědět

dneska jsem se snad poprve zasmal..

11

Odpovědět

Připadá mi to trochu odfláklé a bez pořádného nápadu. Stejně nejlepší a nejpřesnější HISHE je na ten poslední Star Wars :D :D :D

20

Odpovědět

Led zeppelin přeci nemůžou selhat!

70