Thor: Ragnarok ve 4D s hlavními hvězdami filmuThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:218
Počet zobrazení:14 567

Jak by vypadal Thor: Ragnarok naživo v kině? To se hned dozvíte. Jak by se vám líbila tato verze místo opravdového filmu?

VAROVÁNÍ: OBSAHUJE SPOILERY!

Přepis titulků

Kinematografie se neustále vyvíjí. Filmy bývaly němé, pak jsme dostali zvuk. Byly černobílé a pak barevné. A potom přišel IMAX a 3D a... Lidé se mě pořád ptají, říkají: "Jamesi, ty jsi vizionář." A já na to: "Ha." Oni řeknou: "Ne, vážně jsi." A já na to: "Nechte toho." A oni: "Ne, vážně jsi.

Co bude příště?" Zamyslím se a řeknu jim: "4D." Akce, která doslova vystupuje z obrazovky. Ale jako všichni průkopníci, i já jsem terčem skeptiků. Takže dnes dokážu, že jsem génius. Kino Pacific v Grovu hraje Thora: Ragnarok a souhlasili s tím, že mi pomůžou představit 4D lidem. Vím, co si říkáte. Ale ne, Thor je v kleci, jak se to stalo?

Prohledával jsem kosmos kvůli takovým nějakým barevným Kamenům nekonečna. Žádné jsem nenašel. Připadalo mi, že si rozumíme. Ahoj, všichni, jsem James Corden z televize. Asi si říkáte, co se stalo s filmem Thor: Ragnarok, na který jsem se zrovna díval? Zatím ale netušíte, že dnes večer jste si koupili vstupenku do budoucnosti. Dámy a pánové, prosím přivítejte živě na pódiu Jamese Cordena z televize. Děkuji, Jamesi.

Je to tak, dámy a pánové... Dnes tu uvidíte budoucnost. Budou naštvaní, že přerušuju film? Asi. Lidé vnímají každou změnu jako rušivý element. Ale popravdě... koho to zajímá? Bylo nebylo... na planetě Asgard...

žil Thor, bůh hromu, který třímal své věrné kladivo. 4D kino, děláte si srandu? Co že to to 4D je? Thor bojoval po boku svého zrádného bratra Lokiho, boha klamu. Je Thor 4D praktický obchodní model? Asi ne. Protože nemůžeme hrát naživo v každém kině v Americe, ale možná můžou jedno představení natočit a streamovat ho jinam. To by byl v podstatě film, že jo?

Bratři se brzy postaví zlé bohyni, jejíž hněv neznal hranice, Bohyně smrti Hela! Ti chudáčci se podle mě prostě chtějí dívat na film. Hela slíbila, že přinese zničení do všech světů na svojí cestě za mocí. Ale Thor podcenil, jak mocná Hela ve skutečnosti je. Poklekněte... - před svou královnou! - Nikdy. A hodil po Hele svým kladivem.

Rozdrtila tvé speciální kladivo. - Ne! - Ne! Hela je vyhostila do nového světa, který bratři nikdy dřív neviděli. Výpadek! Je to parádní! Diváci jsou do toho zažraní. Ty! Ty! Ta práce s parukou byla... Je James nejlepší režisér, pro kterého jsem kdy pracoval? Těžká otázka.

Je to určitě... režisér, pro kterého jsem pracoval. Kde je Mark? - Marku! Marku! - Jamesi. - Potřebujeme tě na scéně, jsi připravený? - Ano. - Jsi připravený? - Ano. Jdeme na to, jdeme, dobře? Jdeme do toho.

Pojď. Je to úžasný. Proč mě biješ? Protože jsi Hulk, musíš být naštvaný. Jamesi, já nejsem Hulk, nemusíš mě bít, abys mě naštval. Jsem herec, chlape, hraju. Dobře, ukaž mi to, ukaž mi to. To je ono, jdeme tam. Thor se probudí na světě Sakaar. Sám a zmatený. Kde to jsem?

Vstoupí Velmistr. Ahoj, jo, jsem Velmistr Sakaaru. A Thore, poslechni si tohle, abys získal svou svobodu... budeš muset bojovat s mým neporaženým šampionem. Momentík. Tady jde, už přichází. Neporažený šampion... Thor a Hulk spolu bojují.

Bitva končí remízou. Teď si dáme krátkou 45 minutovou přestávku. Musíš mě odsud dostat. Byla to velká chyba. Ne, ne, jsme v kině. Nevím, James Dorden nebo Corden. Nevím, kdo to je. Přišel čas, aby se spolu utkaly síly dobra a zla. Tuhle část si pamatuju z filmu, je dobrá.

Všude je smrt a zničení. Krev, pot a slzy smíchané s půdou. Naši... naši... Naši... Naši hrdinové přistanou se svou lodí na Asgardu, aby zachránili lidi před zlou Cate Blanchett. Promiňte, Helou, zlou Helou. A jejího strach děsivého hlídacího psa. Hela na ně vyšle svého divošského psa.

To jsem právě udělala. Loki zaječí. Valkýra zakřičí. Hulk zařve. Thor se namáhá. Nevyhraješ. Následuje boj. Hela se zasměje.

Hela vyrazí Thorovi meč z ruky a srazí ho na kolena. A když to vypadá, že je vše ztraceno... Já jsem bůh hromu! Blesky, ty blesky, ty blesky. Já jsem bůh hromu! ...Hela je odhozena dozadu a poražena silou té moci. A teď... Thor zachránil Asgard, všichni žili navěky šťastně až do dalšího filmu s Thorem.

Konec. Je to budoucnost kinematografie? 4D? O tom nerozhoduji já, ale ano, je. Rozhodně. To bylo... to byla taková jízda. Chci dělat všechny svoje filmy ve 4D. Víme už, co je to to 4D? Zvládli jsme to! Thor: Ragnarok ve 4D dostává 10 Goldblumů z 10 možných, to je nejvyšší hodnocení.

- Moc vám děkuji. - Děkujeme tobě. Uvidíme se v sedm dneska večer a sehrajeme to celé znovu. Těším se na den, kdy uslyším: "Dědo, kde jsi byl, když dělali Thor: Ragnarok ve 4D?" A já řeknu: "No, vnuku, byl jsem přímo u toho... a teď už běž spát." Běž do postele! Do postele! Do postele!

Mám tě rád. Sladké sny. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bylo to fajn, ale jak řekla Care, ti chudáčku se podle mě vážně chtěli dívat na ten film... Jako zážitek to muselo být určitě super, ale nevím, asi bych na to úplně nešla. Vtipný to docela bylo, ale podruhé už se na to rozhodně nepodívám.

03

Odpovědět

Boží,neumím anglicky,jsem ráda,že jsem to konečně mohla vidět s titulky a zjistit o co jde.Bylo by super si film ve 4D pustit doma v obýváku a zapojit se do děje.

20

Odpovědět

Paráda :D Nasmál jsem se.. :D
každopadně nechtělo by se někomu přeložit tohle? :D Avengers: Infinity War Cast Tours Los Angeles w/ James Corden

00

Odpovědět

Normálně je mi těch herců líto. Chudáci ze sebe podle smlouvy musí dvakrát týdně udělat trapáky.

1110

Odpovědět

Má to už přes pět milionů shlédnutí, takže...

00

Odpovědět

"No hezký to bylo, ale že bych to musel vidět dvakrát"

127

Odpovědět

No, jako recese fajn, ale abych použil slova klasika "když to srovnám s tím výletem na Kokořín...".

221

Odpovědět

Kinoautomat. Ukazovali češi na Expo 67. A dokonce to byla i větší sranda...

71

Odpovědět

Kinoautomat byl o něčem jiném. Film byl normálně promítán na plátně a během jeho promítání bylo několik okamžiků, kdy diváci svým hlasováním mohli ovlivnit příběh filmu. Během tohoto hlasování přišel na podium hlavní herec, kterým jim nastínil možnosti, pro které mohli hlasovat.
Ve skutečnosti byly ale jen dvě verze filmu, které na sobě byly závislé a jich příběh měl stejné následky.
Takže to nebylo tak, jak si lidi původně mysleli, že film může mít třeba 5 různých konců.

80

Odpovědět

Nejde spustit.

61

Odpovědět

Díky za upozornění, už by to mělo fungovat :-)

21