Upusť mikrák s Jeffem GoldblumemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 652
Jeff Goldblum a James Corden si to rozdají na férovku v nabitém rapovém souboji a všechny servítky jdou stranou. Podívejte se, jak Jeff griluje Jamese za jeho roli v muzikálu Kočky a Corden vrací úder narážkami na Goldblumovu jazzovou kapelu.

Přepis titulků

Tak jo, tak jo. Tohle je nářez. Tohle je Upusť mikrák! Dobře, první. Pustili jste ho do do svejch srdcí a do svejch bejváků, ale dneska vás přichází rozsekat! Potlesk pro Jamese Cordena! Dobře.

Dobře. Další. Je v některejch z největších bijáků, co kdy natočili. Ale dneska to je dvoumetrová lyrická bestie! Potlesk pro Jeffa Goldbluma! Tak jo. Rozjedem to.

Jamesi, jako obvykle jdeš první. - Ahoj, Jeffe. - Ahojky, Jamesi. - Jsi připravený na to, co se stane? - Jestli jsem připravený? Jsem připravený zdlábnout tvůj... oběd. A vypít tvůj koktejl. A budou ti říkat Corden bleu. Jako takhle, Jeffe, budu s tebou vtipkovat o čemkoliv.

Budu s tebou vtipkovat o sportu, budu s tebou vtipkovat o politice, budu s tebou vtipkovat o sexu. Ale ještě jeden vtip o tom, že ukradneš můj za*raný oběd, a je s tebou konec. Tak jo. Joshuo. Dej mi rytmus. Jeff byl legendární herec po dlouhá léta. Pokud milujete přehrávání týpka, co mu nejde prostá věta.

Oblečení má jak z náhodného sekáče, sebral všechny věci a řekl: "Beru vše, co tu máte." Jsi dokonalý do filmů, kde potřebují somráky. Obsaďte radši Teda Dansona, který přitáhne diváky. Když jsi dostal roli ve filmu Moucha, řekli si: "Fakt odporná kreatura. Potřebujem takového ksichta." Profesore Silversteine. Rytmus prosím.

Nějak takhle. Viděl jsem trailer na Kočky a poznal tvoje břicho. Byl jsi tam to nejhorší a to už je teda něco. Vidět tě jako kočku bylo pěkně divný, ale oproti normálu to je ještě dobrý. Nemůžeme ho poslat zpátky Britům? Proč bysme měnili Meghan Markle za tohle individuum? Že jsi něčí táta, to jsem teda v šoku. Ale asi je to fakt.

Život si najde cestu. Joshi. Dej mi rytmus. Tak ty máš jazzovou kapelu. No nekecej! Divím se, že jsi udělal jazz ještě víc bílej. Za svoji roli v Thorovi by ses měl stydět. Jsi jediná postava, co v Endgame nebyla vidět. A nějaký džin musel bejt pěkně sjetej. Vypadáš jako Nick Kroll, co chtěl bejt velkej.

Tvá žena je gymnastka. Slzy smíchu se dostavily. Předstírat, že jí přijdeš sexy, musí být na zlatou medaili. Dej mi ten rytmus. Když říkáš, že nejsem hezký, je jasný, že je to hana. Jsi jak Andy Richter, co snědl Conana O'Briana. Uváděl jsi Tony. Herci, co umí pět. To je sranda, páč neumíš ani jednu věc předvádět. Přechodový muzikál z tebe udělal něco.

Lidé ale doufali, že auto smete tohle nemehlo. Když ses narodil, já už čuchl k pivu, takže jsem byl sex symbol déle, než jsi ty naživu. Vezmu si tvoje srdce. Tak jo, Joshi. Skončíme to s tím chlapem. Jeff si rád říká herec divadelní, myslíš, že by Brando bral nabídky reklamní?

Role v Jurském parku pro tebe byla hračka. Páč jsi tak starý, že máš dinosaura za mazlíčka. Všechny filmy Wese Andersona jsi zkazil. A z placu jsi všechny jeho hadry odcizil. Vidím tě slavného. Říkám si: "Je bláznů svátek?" Důkaz popularity každé p*čoviny z osmdesátek. Mám ho. Skončils, zlato.

Chytil jsem ho. Varoval jsem tě. Promiň. Joshuo. Rytmus, prosím. Debbie a její parťačky měly fakt šťávu. Mělo to osm skvělých žen a jednu velkou krávu. Julii Roberts letos vynechali na Emmy, ty máš nominace na sedm, někdo to popletl se jmény. Gavin a Stacey jsou zpátky s vánočním speciálem. Díky Bohu, že jsem žid.

Mám těch keců dost. Jsi příklad marnosti. Právě jsem zabil ufona, tomu říkám Den nezávislosti. Takže, kdo je váš vítěz? Je to James Corden? Nebo to je Jeff Goldblum? Je to Jeff Goldblum! Jeff Goldblum, lidi. To byl Upusť mikrák. Vrátíme se za okamžik po reklamní pauze. Překlad: Karolína www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

James Corden mě začíná čím dál více bavit. :-)

22

Odpovědět

Včera se v diskuzích zase objevil komunard a dneska je tu video s tím netalentovaným vyžraným hňupem Cordenem. To je konec toto...

64

Odpovědět

Hlavně, aby nebyl teplej.

51