Mission (Im)possible: SeskokThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:10 019

Pozvat si Toma Cruise do show není jen tak. Může se vám klidně stát, že vás pozve na skydiving (seskok volným pádem) a to se pak docela blbě odmítá. James Corden to zažil na vlastní kůži.

Poznámky k překladu:
Roomba je robotický vysavač.
Babybjörn je švédský výrobce produktů pro děti.

Přepis titulků

ÚDOLÍ PERRIS, KALIFORNIE - Panebože! - Jsi v pohodě? Ne. 4 500 METRŮ - Do p*dele. - Jsi v pohodě? - Do p*dele. Do p*dele. Dnes jsem v Perris v Kalifornii. Je tu 43 stupňů a chystám se... s Tomem Cruisem skočit z letadla.

Nemůžu uvěřit, že do toho jdu. - Jsi tady. - Ano, jsem. - Zvládl jsi to. - Jsem tu. A vyděšený. Fakt to uděláme? Jen mě překvapilo, že tu jsi. To je super. Uděláme to. Udělalo na mě dojem, že bude James skákat. No... Jen mezi námi, napůl jsem čekal, že mi pošle zprávu, že to ruší. Vlastně se už několik dní snažím s Tomem spojit, abych to zrušil. Ale zřejmě jsem si jeho číslo špatně uložil.

Takže bych se tímto rád omluvil Tomovi Hiddlestonovi za zprávy o otravě jídlem, které jsem mu poslal. - 4 500 metrů. - Nekecej. - Zhruba 4 500 metrů. - 4 500 met... - Až 5 000 metrů. Chceme dobrý volný pád. Trochu času na přemýšlení ve vzduchu. Zadovádět si. Upřímně, jsem vyděšený. Mám pocit, že je to chyba. - Uděláš to, že?

- Dobře. Jdeme na to. - Připraven? - Tak jo. A je to tady. Tak zatím. Čau. Ne. Ne! Ne, ne! Panebože. To byl můj nejrychlejší běh ve stylu Toma Cruise. Ruce a tak. Fakt dobrý. - Můžeš mě pustit, fakt. - Ne, já vím, ale raději tě budu držet. Skákat budeme z tohodle letadla, Jamesi.

- A jak dlouho v tom letadle budeme? - 15 minut. - Servírují tam jídlo? - Ne. - Svačinka? - Ne. - Oříšky? - Ne. - Vozíček s alkoholem? - Ne. Páni. Nejhorší letadlo, kterým jsem kdy letěl. - Dobře. Takže půjde o tandemový seskok. - Jo. Tvůj parťák bude Danny. - Takže budu přivázaný k Dannymu.

- Jo, k Dannymu. - Kdo je Danny? Ahoj, Danny. Ahoj, Jamesi. - Danny. - K tobě budu přivázaný? - Ne, tohle nepůjde. - Co? Nejdeme skákat do Kaliště. Chci někoho, kdo vypadá, že ví, co dělá. No prostě... při vší úctě, Danny, dal bych si s tebou drink. Nejspíš bych si od tebe koupit trávu, ale skákat z letadla... Kolik seskoků máš už za sebou?

7 000. Nevěřím ti, ale už se nebojím. Dobře. Tak jo, Danny. Uvidíme se tam. Myslím, že tohle ještě žádný moderátor večerní show nedělal. To tu ještě nebylo. Co? Jay Leno? Ten do toho šel s Harveym Keitelem. Když to zvládnu, tak myslím, že tohle je konkurz na...

- Na co? - Do týmu Cruise. - Jen chci vědět, že tyhle dveře nejsou zavřené, že... - Nejsou. - Nejsou zavřené. - A mám šanci na roli v akčním trháku. Zvládnu falešný úder. - Dobře. - Pojď. Udělej to. - No tak, udeř mě. - Co? Sleduj.

No tak. Nešetři mě. A já... Řekl jsi, ať ti jednu vrazím. Promiň. Jsi v pořádku? Jsi v pohodě? Jamesi, je ti dobře? Promiň, chtěl jsi, ať tě uhodím. - Jo, myslel jsem kaskadérsky. - Aha, promiň. - V pohodě. Pojď na prkno. Ukážu ti, jak se budeme prohýbat. Takhle?

- Jo, to je dobrý. - Dobře. - Jen si představ, že takhle letíš. - Dobře. - Jen se tak prohýbej. - Cítím se jako Roomba. - A pak přijde... - Páni, páni... - Neboj se. Neboj. To mě po*er. Přestaň mě točit. Přestaň mě točit! Jsme ve vzduchu a používáme nějaké signály rukou?

- Tohle znamená: Jsi v pořádku? - A já odpovím: Ano. - A tohle znamená: - Není to dobrý. Jaký je signál pro: Právě jsem se podělal? Nějak tak? Když to udělám, budeš vědět, že... - Drž se ode mě dál, protože jsem se... - Chudák Danny. - Až to Danny uvidí... - Ten to bude vědět první. Ale chci, abys to věděl i ty.

- Až budeme nahoře... - Jo. - Co nějaký taneček? - Znáš krabice, krabička, kartónová bednička? - Ne, jak se to tančí? Krabice, krabička, kartónová bednička. Krabice, krabička, kartónová bednička. Má to kořeny v rave scéně 90. let. A pak uděláš L. A ještě jedno L. Late Late Show. A to je show.

Jen ruce. To bude pecka. Nejhorší na tom je, že když oba umřeme, tak o mně ani nenapíšou. Budu tak v poznámce pod čarou. Bude to takhle: Tom Cruise umřel. A taky ten chlápek, co občas jezdí autem po městě. Jsem si téměř jistý, že na tohle nikdy nezapomeneme. Co to je? Toaletní potřeby.

Deodorant, opalovací krém, hřeben... Léky na pálení žáhy. - Proč? - Neboj, všechno je to cestovní velikost. Slyším teď akorát... V hlavě teď slyším jen jedno: Neruzumím tomu, proč má na sobě jen svetr a džíny. A já mám tohle. Budu přivázaný k jiné osobě v dospěláckým oblečku od Babybjörn. Až příště navštívíš mou show, tak s budeme jen povídat. Uděláme rozhovor, pěkně za stolem.

Pustíme klip a bude. Toť vše. - Jo? - To bude v pořádku. Je velká šance, že to přežijeme. - Ahoj, zlato. - To je Jules? Jo. Jsem s Tomem v letadle. A on říká, že když se něco stane, když něco nevyjde, tak se nemáš bát. Já se o tebe postarám. Co říká? To neříkej.

Co? Co myslíš tím lepším životem? To by nebyl lep... - O kolik výš ještě poletíme? - 3 000 metrů. - Výš než teď? - Ano. - Tak to mě po*er! Teď už jsme v kilometru a půl. Ježišikriste. Panebože. - Teď už můžeme ven jen směrem dolů. - To není pravda, jsou dvě možnosti. Buď tohle.

- Letadlo by mohlo zpomalit a přistát. - Ne. - Protahuju se. - Jo, protáhnem se. 2 100 metrů. Ještě 2 400 metrů. Panebože. Ježišikriste. Panebože. - Do p*dele!

Do p*rdele... - Jsi v pohodě? - Do p*dele! Do p*dele. Panebože. Panebože. No teda... To je ale den. A výhled. - To bylo úžasné. - Neuvěřitelné! - To bylo úžasné. - To bylo úžasné. Pojď. - Panebože.

- Dokázal jsi to. Panebože. Nemůžu tomu uvěřit. - Tohle byl... - Uvidíme se ve studiu. - James Corden, kaskadér. Díky. Tome Cruisi, zbožňujeme tě. Mission: Impossible – Fallout je skvělý film, na který od zítřka můžete jít do kina. Nenechte si ho ujít a pak se vraťte. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zaujímavé je, že v teréne sa mi zdá Corden asi najvtipnejší... Mal by sa vysrať na script a análne pirátstvo...ešte keby si nezapínal gombík až po nos ak adrian monk a možno by sa dal aj sledovať

20

Odpovědět

stříh, zpracování, celkovej dojem dech beroucí...-

70

Odpovědět

Mám ho rád, je to takové pohodové ty jeho Show.
Nechápu ty urážející komentáře, stačí napsat, že se vám jeho druh humoru a jeho show nelibí, není třeba hanlivě urážet. :)

231

Odpovědět

tak jest, je to v duchu pohody.

20

Odpovědět

K tomuhle pouze dvě věci:
1) bylo to lepší než valná většina posledních Conanových skečů, což mě hrozně mrzí
2) Tom Cruise je sice hrozný ocas, ale je to frajer

280

Odpovědět

nechci být zlý, ale tohle mě nepřipadlo vůbec směšné zážitek jistě užasný, ale moderator mě přišel spíše trapný.

910

Odpovědět

Přitom za mořem mají Cordena velmi rádi. Taky nevím, čím to je, že zrovna jeho forma zábavy jim tak vyhovuje. Nutno dodat, že doma v Británii nikdy takové popularity nenabyl.

20