Karaoke spolujízda se Steviem WonderemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:9 636

V dalším díle Karaoke Spolujízdy (Carpool Karaoke) se s Jamesem Cordenem sveze sám slavný Stevie Wonder. Nám se tak naskytne možnost podívat se, jak by vypadala jejich případná hudební spolupráce, ale to samozřejmě pod podmínkou, že James přenechá harmoniku Steviemu...

Použité písničky:
Stevie Wonder - Superstition
Stevie Wonder - Sir Duke
Stevie Wonder - Isn't She Lovely
Stevie Wonde - Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours

Přepis titulků

Jsi si jistý, že můžeš řídit? Co? Ptám se, jestli můžeš řídit, protože jsem z toho celý nesvůj. - Obě ruce na volantu a jedeme! - Dobře, tak obě ruce... Já jsem připraven. Jo, dobře děláš. Opatrnosti není nikdy dost. - Mám přece řidičák.

- Určitě máš řidičák? Počkat, vlastně ne. - Nemám. - Nechal jsi ho... Nevyndal jsi mi ho z kapsy? Mě z toho vynech. Ani jsem se ho nedotkl. - Jen vím, že... - Mě z toho vynech! Nezačínej s tím přízvukem. Nezačínej s tím přízvukem... - Víš, že mě to štve!

- To bych přece neudělal. Mě z toho vynech, kámo! - Ale řidičák je pryč. - Tohle byla chyba. Nemáš řidičák, za volant nemůžeš. - Tak řídíš ty. - Prohodíme se. - Pěkná bouda. Není to bouda. - Nezačínej zase. - Ale tys to na mě narafičil. Stejně tu nemáš mou muziku. - Jo, jasně.

- Nemáš. - Myslíš, že nemám nic od tebe? - Pouze můj názor. Tak to mě neznáš. Tak to mě vůbec neznáš. Dívej se, kam jedeš. - Co se děje? - Nic, v pohodě. Co to děláš? Videohovor? Jo, ale v pohodě, Jamesi.

- Haló? - Ahoj! Hele, znáš tohohle chlápka? Je to James Corden? Dívej. Je to on? Můžete to povrdit? Vždyť se na něj každý den koukáme. Jo, v pohodě, já jen... Všichni Angláni vypadají stejně. Víš, jak to myslím? Bez urážky.

To je život. Mohl bych tě o něco požádat? - Můžu požádat? - Požádat ano. Dobře. Takže... Tohle je ode mě trochu sobecký. Ale... Má žena... pravděpodobně nevěří...

že tě tu dneska mám. - Mám jí zavolat? - Nevadí to? - V pořádku. - Můžeme? - Jen řekni... spolu to dokážeme. - Spolu to dokážeme! - Jak se jmenuje tvá žena? - Julia. - Julia. - Dobře. Podrž takhle ten mobil. Je to na reproduktor. Ta se z toho se pose*e.

- Ahoj, lásko! - Julia! - Kdo je to? - Tady Stevie. Julie! Tady Stevie z Anglie. Ne ten Stevie Wonder, kterého znáš. Jinej. Kdo je to? Jsi připravená, Julie? Myslím, že jo.

Volám jen, abych ti řekl... že tě James miluje! Volám jen, abych ti řekl, jak moc mu na tobě záleží. Volám jen... abych ti řekl... že tě miluje! A slíbí mi, že budu v jeho show celou hodinu. Lásko, musím už zase pracovat.

- Miluji tě. - Já tebe taky. Měj se! Panebože. Právě jsi mi získal tolik plusových bodů. Jak se naučím na harmoniku? Mám tu takovou malou. - Nevím, co dělat. - Nesahej na to. Nikdy nesahej na harmoniku. - Ale mám tu jednu malou...

- Už nikdy nesahej na harmoniku. Jseš si jistej, že na to nemám? Ne, nedělej to. Proč bych měl být tak hroznej? Nedělej to. Už nikdy nesahej na harmoniku. Dobrá, tak přestaň. Přestaň. Položil jsem ji. Další videohovor? Jsi závislej na videohovorech!

- Ahoj, Stevie. - Chci mluvit s Lamarem. Tohle je můj nový přítel. - Založíme si kapelu. - Vážně? - Jo. Mohli bychom být... - Budeme se jmenovat Wondercats. - The Wondercats! - To je úžasný, Stevie! - The Wondercats, kámo! Skvělý nápad být The Wondercats! Budeme trhákem po celém světě.

Myslíš? Úplně to vidím. My, The Wondercats. Poslouchej... - The Wondercats - ...to jméno zní zastarale. Ale budeme působit futuristicky. Úžasné. Oblečeni od hlavy až k patě v neonu. Veliká show, Stevie. - Tak to myslím.

- Vybouchneme! Budeme muset zainvestovat. Já budu tancovat na klavíru. - Co si o tom myslíš? - To můžeš. Co bude naše nová kapela hrát? Budeme dělat nové texty k písničkám Stevieho Wondera. Dobrá, to se mi líbí. Takže písničky jako Signed, Sealed, Delivered. Ale The Wondercats se vrátí v plné palbě.

Dobře. Baby, je to tady. Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours. Tak si to poslechněme. The Wondercats! - Mockrát děkuju za doprovod. - Bylo mi potěšením. Doprava v tomhle městě... - Je to hrozný.

- Bylo mi potěšením. Se spolujízdou je to úplně něco jiného. Vážně jo. Až budeš zase potřebovat parťáka na cestu... Víš co. - Na cestě do práce. - Jasně. - Zavolej. - Určitě? - Zavolej. - Slibuješ? Zavolej.

Budu navždy vděčný... že sis zrovna dnes zapomněl řidičák... a já se dostal bezpečně do práce. Myslíš, že se mnou by to nebylo bezpečný? Měl bych pochyby. Upřímně. - Rád jsem tě viděl. - Jsi nejlepší. Dávej na sebe pozor. Obrovské díky Steviemu Wonderovi za doprovod.

Stevieho tour s vystoupením Songs in the Key of Life... začíná 17. září v Montrealu... a končí 24. prosince v newyorském Madison Square Garden. Zajistěte si lístky, bude to úžasný večer. Všechny ostatní díly Carpool Karaoke jsou tady. A odběr nám můžete dát... támhle.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To video už vidím po třetí. :) Ten Stevie je vážně osobnost, sympatický, a charismatický člověk.
Navíc je úžasné že dokáže si dělat srandu sám ze sebe. :D :D Opravdu povedené video. :)

20

Odpovědět

Tohle je vážně borec :) líbí se mi jeho smysl pro humor :D

10

Odpovědět

Ja by som sa prihovoril za Lady Gaga, po Adele určite najlepší spev. Aj keď Red Hot Chilli Peppers a Gwen Stefani (spolu s Georgeom Cloonym a Juliou Roberts) sú tiež dobrí.

21

Odpovědět

Co třeba spolujízda s Red Hot Chili Peppers? :)

90

Odpovědět

Je skoda ze neridil Stevie

50

Odpovědět

"Nevadí že jsem slepej, hlavně že nejsem černej .." - Stevie Wonder

390

Odpovědět

Perfektné. Corden vie skvelo spievať, ale rád by som niekedy, keby tam prišiel napr. Eminem. Bolo by zaujímavé si JAmesa vypočuť na Rap God.

130

Odpovědět

Víte, jak vypadá piano Stevieho Wondera?
.
.
.
Ne? On také ne. :)

141

Odpovědět

Víte, proč se Stevie pořád směje?
.
.
.
Protože neví, že je černej ... :-)

220