Karaoke spolujízda s Jeniffer LopezThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:9 941

V dnešním díle karaoke spolujízdy dělá Jamesovi společnost cestou do práce Jennifer Lopez. V průběhu jízdy se James zmocní jejího telefonu a rozhodne se někomu slavnému poslat SMS.

Ve videu si postupně můžete vychutnat následující písničky:
Love Don't Cost a Thing
Booty
Jenny from the Block
Locked Out of Heaven (Bruno Mars)
On the floor

Přepis titulků

Bože, doprava je dnes špatná i v pruhu pro auta s více lidmi. Díky, že mi dnes pomůžeš dostat se do práce. Opravdu si toho vážím. - Jo, je to šílené. Oba přijdeme pozdě. - Že jo? Když jsi porotce v American Idol, říkají ti Jennifer, JLo nebo Jenny? - Jak ti říkají? Jak ti mám říkat? - Můžeš mi říkat Jennifer. - Dobře. - Spousta lidí mi říká JLo. - Ale to je hodně formální. - Dobře. - Nejvíc formální? - Mám pocit, že Jennifer... - je to prostě dlouhé.

- Často mi říkají i Jen. Ty jsi JLo, já bych mohl být... - třeba JCo. - To bys mohl. - Líbí se mi to. - Myslíš, že by to šlo? - Jo. Měli bychom založit rapovou skupinu. Radši ne. To by bylo směšné – JCo a JLo. - Měli bychom to udělat. - A vystupovat ve Vegas. - No, já bych... - Mohl bys ve Vegas být můj předskokan. Jo, ale mám obavy, jak bys to po mě zvládla. Je to problém.

Diváci by si říkali: "Škoda že už je pryč." - Jasně. - Nevadí, když pustím nějakou hudbu? - Vůbec ne. Tak jo, přeneseme se. - Něco jsem četl a nevím, jestli je to pravda. - Jo. - Pojistila sis zadek na milión dolarů? - Ne! - Ne? - Ne. - Nic takového ani neexistuje. - Dá se vůbec pojistit zadek? Myslím, že to jde... v tvé domovině, kde si můžeš - pojistit určité věci.

- Jo. Jako části těla, fakt. - Jasně. Myslím, že takové místo existuje. Slyšela jsem o něm. Ale tady myslím ne. - Bylo by divné pojistit tvůj zadek, protože by... - Nebo cokoliv, - Pokud jsi klavírista, - Havně tvůj zadek. - Klavírista - Přesně tak. - si pojistí ruce, - ...ruce. ale ne zadek. - Ne. - Přesně. K čemu by ti to bylo? - Raději bych - o tom nemluvila. - Kdybys sis sedla na něco ostrého? - Víš, co myslíš?

- Něco se tomu stane. - Něco se stane zadnici. - Zmizí, někdo ji ukradne. - Co bys chtěl pojistit? - Co se může stát? - CBS pojistila můj zadek. - Dobře. Ne kvůlim mně, ale kvůli divákům. Kdyby ho náhodou uviděli a měli z toho trauma. Kdyby je to traumatizovalo, pak by... - pak by to nějak vyřešili. - Jo. - Jo.

- Hustý. Skvělá melodie. - Podívej se na tyhle chlápky. - Ahoj. Jo, jen se podívej. Jennifer by si s vámi povídala, ale máte hrozné auto. - Zbožňujeme tě. - Hrozné auto. - Taky vás zbožňuju. - Strašné auto. - Neříkej to. - Strašné auto. - Přestaň. - Nemůžeme se... - Co je to za auto? - Nedovolím... - Oni zastavují. - Nedovolím ti bratříčkovat se s někým, - kdo je na takové úrovni. - Ta barva je divná. - Barva je divná. Velký spoiler je divný.

A dívej, jak mu trčí kola. Jako by byl nějaký... No tak. - Decentní typ. - Jo. - Víc v pohodě. - Ten si získá JLo. - To je fakt. - Pletu se? Ne. Kde je tvoje hranice? Kolik bylo nejmladšímu klukovi, se kterým jsi chodila? - Já nevím, musí to být legální. - Tak kolik? - Takže 18. - To je moc mladé. - Tak 19. - Ne. - 20. - Já nejsem taková.

- Neříkám, že jsi. - Jsem vztahový typ. - Neříkám, že ne. Jdeš do vztahů naplno. - To je hloupé. Co nejromantičtějšího jsi kdy udělala? - Co jsem udělala já, nebo co někdo udělal pro mě? - Obojí. Chtěl bych odpověď na obě otázky. - Těch romantických chvilek bylo tolik... - Jako co? - Co bylo nejvíc... - Několik úžasných žádostí o ruku. - Zažila jsem... - A která byla nejlepší? - Byla jsem několikrát vdaná. - Hledám toho pravého.

- Která žádost byla nejlepší? - Nechtěla bych je srovnávat, všechny byly naprosto velkolepé. - Jo. - Byly pěkné. - Dobře, ale která... - Ale některé žádosti jsem i tak odmítla. - Opravdu? - Ano. - A kolik jsi dostala žádostí o ruku? - Pět? Tři? Čtyři. - Vdaná jsem byla třikrát a pětkrát mě někdo žádal o ruku. Pět žádostí. Jak můžeš odmítnout? - Prostě odmítneš. - Přímo je odmítneš? - Něco jako: "Ne, tohle není správné." - Teda, večeře pak musí být fakt náročná. Pane jo!

Mám jednu teorii o španělštině a sice, že ve španělštině zní všechno sexy. Upřímně si myslím, že hudba i texty jsou ve španělštině mnohem hezčí a poetičtější. - Ty máš několik písní ve španělštině, že? - Jo, vydala jsem celé album. - Jo. Mám tady jednu z tvých španělských písniček, kterou evidentně neznám. - Okamžitě si připadám naprosto sexy. - Ta píseň má nádherný text. - Co jsi udělal? Co jsi provedl? - To to znamená? - Je taková dramatická. - Chci si nechat si narůst vlasy.

- Jo. - A knírek. - Jo. A přestěhovat se do Španělska. Kožené kalhoty. Jen si to poslechni. Dívej, co to dělá s mými boky. Jako bych to neovládal. Neumím to ovládat. Bože můj. To je tak vášnivé. Mám pocit, že se něco stane. Věděl jsem, že něco přijde. A co jsi mi to tam říkala? O co šlo? Moji paži to docela bolelo, co se stalo?

Co jsi provedl? Zničil jsi vše, co jsme měli. - Tvými lžemi, vlastníma rukama. - Promiň, zpackal jsem to. - Moc se omlouvám. - To vy chlapi obvykle děláte. Promiň. Nevím, co na to říct. - Promiň. Omlouvám se. Zpackal jsem to. - Ty se teď omlouváš za všechny muže? - Za celou mužskou populaci. Úplně celou. - Nevím. Nevím, jestli v zastoupení všech žen tvou omluvu přijímám. Můj bože, hotový videoklip.

- Můj bože. - Děláš třeba tohle. - Takhle se dělá videoklip. Počkej, já zastavím a budu kopírovat všechny ty... pohyby. Ukaž mi, co mám dělat ve videoklipu. Málem mi to spustilo airbag. Málem mi to spustilo airbag. Fakt, dělal jsem to s takovou silou... - Koho nejslavnějšího máš v telefonu? - Nejslavnějšího? - Jo, koho slavného tam máš? - Nevím, pár jich tu bude. - No tak. - Neřeknu.

- Proč? Kdo je neslavnější? Já se podívám, koho najdu. - Vidím... - Kamarádím se s Demi Lovato. - Chris Brown, Bradley Cooper... - To je Chris Louboutin? - Bradley Cooper - Cristiano ... - Cristiano Ronaldo, páni! No teda... Dwayne The Rock. To snad ne, tohle je boží... Počkej, tohle... musím zastavit. To je nejlepší telefon, co jsem kdy viděl. Nech mě se podívat. To je šílené. - Fergie. To je Iggy Azalea? - Jo. Je tu jen Iggy.

Můžu z tvého telefonu jedné osobě poslat smsku? - Komu? - Komukoliv. Mám napsat Leonardu DiCapriovi? - Tak posílám zprávu. - Pozdravuj. - Dobře. Tohle je důkaz, že je to doopravdy. Píšu esemesku Leonardu DiCapriovi. Ahoj, Leo. - Nepiš Leo, to bych nikdy neřekla. - Co bys řekla? - Ahoj,... - Ahoj, chlape. - Ahoj, zlato. - Ahoj, zlato. Dobře.

Ahoj, zlato. Mám pocit... - Ne! - Ne, nech mě psát. Mám pocit, že se potřebuju uvolnit. - To nesmíš poslat! - Moment. - To tě nenechám poslat! - Vždyť jsem to ještě nedopsal. - Určitě si řekne: "Co to do *rdele je?" Ahoj, zlato. Mám pocit, že se potřebuju uvolnit. Nějaké návrhy? - Ne. Podívej, ztratila jsem kvůli tobě náušnici. - Vydrž. Vydrž. Nějaké... Vydrž, odcházím.

Mám ji. Nějaké návrhy? Ozvi se. JLo. Podepiš se jako JLo. To bude fakt dobrý. Závorka JLo. Ta odvedle. Však víš. Ta odvedle. - To tě nenechám poslat. - Hotovo. Já to budu muset vysvětlit.

- Právě mi zazvonil telefon. - Ne. - Jo. - Ani náhodou. - Ani náhodou. - Právě odepsal. - Ne, neodepsal. - A co píše? - "Myslíš dnes, myško? Nějakej klub?" - To je ale... - To musíš ukázat. - Tady? Tady. "Nějakej klub?" To se mi líbí. Vtipné na tom, je že on opravdu věří, že to myslím vážně. - Líbí se mi, že ti chce dopřát, aby ses uvolnila. - Já nevím... - Do klubu.

Ten kluk je nejlepší. - On si myslí, že mu píšu já. "Ahoj, zlato. Mám pocit, že se musím uvolnit. Nějaké návrhy? JLo." - Jako kdybych se podepisovala JLo... - JLo, v závorce, odvedle.. - "Myslíš dnes, myško? Nějakej klub?" - Tak asi půjdu ven... - Dneska jdeš do klubu s DiCapriem. - Ne. Budu doma s dětmi vařit. Panebože. Díky, že jsi mi pomohla dostat se do práce. - A užij si dnešní večer. Venku, v klubu. - Jdu ven. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není možný aby nebyl teplej.

33

Odpovědět

Tak pokud to tvůj osobní gaydar říká, tak je to zřejmě pravda a musíš mu věřit...

30

Odpovědět

JLo nečekaně sympatická a vtipná. Spolujízda zrovna není seriál, na kterej bych čekala, ale tenhle díl byl prima.

190

Odpovědět

Tak to jsme rádi. Jako pravidelný pořad James Corden sice končí, ale několika spolujízd se určitě ještě dočkáte.

31

Odpovědět

dokedy budete svoj cas plytvat prekladanim nevtipnych videi tohoto tlsteho b*******a ?
vy ste snad slepy a nevidite ze to ludom pride trapne a nevtipne ???
nerozumiem vam ! totalne ignorujete dobre videa co by stali za preklady ... uz videacesky neotvorim.
gordona alebo honest trailers znesem aj bez prekladu.

519

Odpovědět

Na slovensku naozaj?

04

Odpovědět

Byl bych teoreticky pro vypuštění tohohle seriálu z pravidelně překládaných, ale je to jenom můj bezvýznamný malý názor, o hádku nestojím...

1213

Odpovědět

A tvoje přání se vyplnilo, stačí se podívat na rozvrh vysílání.

111

Odpovědět

+setheTo je dobře, určitě jeho místo vyplní něco úžasnýho :)

42

Odpovědět

8:31 Říká lies si myslím :)

00

Odpovědět

Díky, opraveno.

00

Odpovědět

2/3 z Vás tady mají pořád dokola blbé kecy o toleranci, svobodě a jen co se objeví video člověka který Vám není sympatický můžete se zbláznit z hejtu. Možná není nejvtipnější na planetě, ale někomu se to může líbit.
Problém je ve na vaší straně. Je tak snadné video které není Váš šálek kávy prostě vynechat, ani tam nelézt, nehlasovat, nehejtovat... prostě to není vaše krevní skupina.

226

Odpovědět

Ani jsem se nedíval a dal jsem nejnižší hodnocení :)

928

Odpovědět

Vyšlo asdfmovie10!!!!!!!
https://youtu.be/foFKXS6Nyho

81

Odpovědět

Víme o tom!!!!!!

60

Odpovědět

+BugHer0Tak to jsem rád!!!!!!!
PS: !

20

Odpovědět

A už zas je tu ta p**a -.-

613