Vánoční Karaoke spolujízdaThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:9 947

Ve vánočním speciálu Karaoke spolujízdy (Carpool Karaoke) nemůže mít hlavní roli nikdo jiný než Mariah Carey a její píseň All I Want For Christmas Is You. Není však ani zdaleka jediná, s kým si James Corden tuto oblíbenou vánoční píseň během svých cest do práce zazpíval...

Přepis titulků

Děkuji za pomoc s nakupováním dárků. - Nemáš zač. - Jsem rád... Za tvůj názor na to, jaké koupit dárky. Jaký by byl nejlepší dárek, který by sis přála k Vánocům? Já nevím. Možná... - Nechci žádat o něco přehnaného. - Jen to řekni. Chci, abys zazpíval mou píseň All I Want For Christmas Is You. Kdo by to byl řekl?

- Nevěřím tomu! - Teď to jsou teprve Vánoce. K Vánocům toho nechci moc. Potřebuji pouze jedinou věc. Nezajímají mě dárky... vyskládané pod stromečkem. Chci tě mít jen pro sebe. Víc, než si vůbec dokážeš představit. Splň mi mé přání.

Letos si k Vánocům přeji... jen... tebe! A jedem! Veselé Vánoce! K Vánocům toho nechci moc. Potřebuji pouze jednu věc. A nezajímají mě dárky...

vyskládané pod stromečkem. Nemusím si věšet punčochu... nad krb v obývacím pokoji. Santa Claus mi neudělá radost... tím, že mi nadělí hračku. Chci tě mít jen pro sebe. Víc, než si vůbec dokážeš představit. Splň mi mé přání.

Letos si k Vánocům přeji... jen tebe! Tebe! Zlato! Letos toho nechci příliš. Nebudu si ani přát, aby sněžilo. A já budu čekat dál... pod zavěšeným jmelím.

Nepošlu seznam svých přání... Santovi na severní pól. Nezůstanu vzhůru dlouho... abych slyšela zvonky sobů. Protože chci, abys tu dnes byl... a pevně mě držel v náručí. Co víc pro to mám udělat? Letos si k Vánocům přeji...

jen tebe! Letos si k Vánocům přeji... jen... - tebe! - To nedokážu! Panebože! Zlato! Letos si k Vánocům přeji... jen tebe!

Zlato! Veselé Vánoce, Lady Gaga. Máme odpracováno. Oba. Mariah Carey! Veselé Vánoce! A šťastný, šťastný, šťastný nový rok.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí mi seznam zpívaných písniček. Prosím příště doplnit.

10

Odpovědět

Určitě by to chtělo přeložit i další. Lady Gaga nebo Bruno Mars jsou pecka! :)

10

Odpovědět

Asi žiji v trochu jiném světě. Chápu správně, že to jsou nějaký celebrity, který vůbec neznám? Může prosím někdo vysvětlit, kdo to tam je?

03

Odpovědět


Odpovědět

+TonyMartialNepochopil jsi můj dotaz - je tam asi 10 různých lidí, které jsem v životě neviděl ani neslyšel.

00

Odpovědět

Mariah Carrey. Adele. Demi Lovato. Nick Jonas. Elton John. Selena Gomez. Gwen Stefani (No Doubt). Lady Gaga. Red Hot Chilli Peppers. Chris Martin (Coldplay).

20

Odpovědět

To je naky stary ne? Dyt Mariah Carry uz je davno mrtva..

13

Odpovědět

Já se přiznám! Kliknul jsem na tohle video jen kvůli těm vyvalenejm prsům!

273

Odpovědět

ditto

30

Odpovědět

I'm a simple men
I see boobs, I press like.

150

Odpovědět

V dnešní době může být populární opravdu všechno.

45

Odpovědět

Ježíš to bylo pěkný. :-) Víte někdo jméno černovlásky s chlapíkem na zadním sedadle?

33

Odpovědět

Demi Lovato.

40

Odpovědět

+JedlaDíkes! :-)

21