Karaoke spolujízda se SiouThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:12 638

V tomto díle Karaoke spolujízdy (Carpool Karaoke) bude Jamesi Cordenovi na cestě do práce radit žena s krásným hlasem a zahalenou tváří...

Použité písničky:
Sia - Chandelier
Rihanna - Diamonds
Sia - Elastic Heart
Sia - Alive
David Guetta - Titanium ft. Sia

Přepis titulků

Dobré ráno, CBS. Mohli byste mě přepojit na oddělení Late Late Show? - Late Late Show. - Lidi, jsem zaseklej v zácpě. Sjel jsem z trasy a nevím, kde jsem. Nevím, jestli stihnu dnešní schůzky. A stihneš zkoušku? Pokusím se. Počkat...

Možná jsem... Zavolám zpátky. Sio! Tady James! - Jamesi! - Jak se máš? - Skvěle! - Já jsem tady! Ne, ne! Na druhou... Pomůžeš mi dostat se do práce? Jasně!

Mám skvělej orientační smysl. Dobře, počkám v autě. Můžeš... Ne... Otoč... Ne! Otoč se! Dobře, počkej tam. Počkej, dojdu pro tebe. Panebože. Ne, otoč se. Otoč... To je ono. - Ahoj! - Jsi v pořádku? - Jasně, jsem v pohodě. - Pozor na obrubník. - Mám to.

- To je ono. - Díky. Stoupni... Tak. - Našla jsem to! - A jsi tam. - Mám to. - Dostali jsme tě tam. - Nazdar, kotě! - Za tohle ti děkuju. Kdykoliv budeš chtít. Taková úleva, že jsem tě viděl. Jo, jo, jsem tu pro tebe. Co kdybychom si pustili hudbu?

To zní skvěle, Jamesi. Naposledy jsem tě viděl na nějaké společenské události. Měla jsi... Nebyla to mašle, ale čarodějnický klobouk. - Velký klobouk s vlasy. - Jo, s vlasy. Ale uvnitř sis ten klobouk sundala. - Jo. - A já ti viděl do tváře. - Když nejsou poblíž kamery, tak to nenosím.

- Samozřejmě. Tohle nosím jen pro zachování trochu soukromí. Vysvětli mi prosím, co stojí za tímhle rozhodnutím. Zpěvačkou jsem byla už delší dobu... asi 10 nebo 11 let a to s žádným extra úspěchem. Byla jsem závislá na alkoholu a drogách. Ale vystřízlivěla jsem... a rozhodla se, že už nechci být zpěvačka, protože jsem se začínala proslavovat a to mě svým způsobem znepokojovalo.

Řekla jsem si... Co chybí současné popové scéně? - A bylo to tajemství! - Ano! Každý má na Instagramu fotku z návštěvy u zubaře. Prodává se to těžko, když jednáš s vydavateli nebo agenty? Ne, popravdě... Nebylo urážející slyšet...

"Ano! Neukazuj svůj obličej!" Ano! Mě by zničilo, kdyby mi někdo řekl: "Řeknu ti, jak z tebe uděláme hvězdu, Jamesi. Schovej ksicht." Ve tvých písničkách se často objevuje něco jako... Ráda dělám tyhle melodické háčky. Jak to udělám? - Jo, ty myslíš...

- Jak získám... - Jakoby sevřu... - ...ten vnitřní pocit. Tu další část. To je ono. Tohle musíš zúžit. Cítím, jako kdybych uvnitř něco svírala. Dobře. Teď nemám ponětí, co tam zpíváš. Co je tam za text?

I will stay up through the night. Ale ty to zpíváš jako... Ty to ale zpíváš takhle... Věříš na mimozemšťany? Jak jsi na... Jak to víš? - Vím o tobě spoustu věcí. - To ti řekli? Vyznám se. Věřím na ně, protože jsem viděla video, kde bývalý kanadský ministr obrany jasně říká, že ví o spolupráci americké vlády s pěti mimozemskými rasami.

Ztuhla mi krev v žilách. Vždyť je to bývalý kanadský ministr obrany. - Není to nějakej chlápek z YouTubu. - O tom ani nevím. Ale ty jsi mimozemšťana nikdy neviděla. - Neviděla. - Možná jo. - Možná jo! - Možná jsou mezi námi.

- Jak to máme vědět? Až přiletí mimozemšťani, tak doufám, že tu budu, že budou opravdu hodní a naučí nás spoustu hezkých věcí a že... budou chtít jít jen do Late Late Show. Víš, co myslím? "Žádná Tonight Show. My chceme do Late Late Show." Víc od nich nechci.

Samozřejmě. Jsi kráska. Nádherná věc. - Cítím se skvěle. - Příjemné, že ano? - Bez legrace. - Je to uklidňující. Jako objetí pro hlavu. To je nejlepší způsob, jak to popsat. - Objímám si hlavu.

- Jo! Právě si objímám hlavu. Připadáš si jako popová hvězda? Připadám... Víš, jak si připadám? Jako... Připadám si jako Sia. Už nejsem James. Ani nemůžeš vidět úroveň mého tance. Panebože, jsi tak mocný.

Nějací lidé se sem dívají. - A ty je nevidíš. - Ahoj. Kdybychom jim rozpůlili hlavy, byly by jako naše paruky. Je pravda... Je pravda, že dokážeš naráz unést tucet vajec? V obou rukách.

V obou rukách ano. Dokážu unést šest na každé ruce, protože mám - tyhle bláznivý... - Dvoukloubý... Zjistils na mě ty nejdivnější fakta. Polož je do těchhle míst. Mám na sobě prstýnek, což to může ovlivnit. - Děláš to dobře. - To jsou tři. Pokračuj.

Panebože. Třesu se nervozitou. Jsi nervózní. Poslední vejce. Připravena? Jo. Bože... Dvanáct vajec! - Daří se mi to! - Dvanáct vajec! Panebože, panebože!

Počkej. Vydrž! Počkej. Počkej! Vydrž! A jedem! Placák! - Zdravím. - Ahoj! Má vám Sia ukázat občanku, - nebo mi věříte, že je to ona?

- Věřím vám. Mohla by to být brada kohokoliv jiného. Věříte, že je to Sia? Je s vámi a vám věřím. - Dobře. - Jsi důvěryhodný. Nashle. - Děkujeme. - Ahoj, zlato, děkujeme. Děkuju za doprovod, jsi zlatá! Všechny ostatní díly Carpool Karaoke jsou tady. A odběr nám můžete dát...

tamhle.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuju za překlad!♥ Jsem opravdu velký fanoušek Sii!♥

00

Odpovědět

jsem si jist, že si James myslí, že je lepší něž všechny ty hvězdičky, který vozívá :)

42

Odpovědět

Sia je skvělá, ale bylo by to mnohem lepší, kdyby ten trouba držel hubu a neječel. Já chci slyšet Siu naživo! A ne jeho!

410

Odpovědět

Ha Gaaaaaay

00

Odpovědět

Nejlepší je díl s Lady Gaga...přeložit prosím ! :)

50

Odpovědět

Tohle není Gaga?

33

Odpovědět

Proc zpiva song od Rihanny?

04

Odpovědět

V Carpool Karaoke občas hosti zpívají nejen svoje písničky, aby to bylo zábavnější a míň předvídatelný. Třeba Adele zpívala Spice Girls, i když s ní nesouvisí: Karaoke spolujízda s Adele

Nicméně tuhle písničku Rihanny shodou okolností Sia napsala.

260

Odpovědět

a příště Britney prosím

11

Odpovědět

Hmm, spodní část obličeje se mi libí, chtěl bych vidět zbytek :)

41

Odpovědět


Odpovědět

+Ra's al GhulZkazil si mi radost, Ra´s al Ghule! Jsem rád, že jsi v chcípl v Batmanovi.

90

Odpovědět

To jsem si taky driv rikal. Pak jsem ho videl a uz jsem si to nerikal.

90

Odpovědět

+ZeckMyslím, že pan Corden nebyl tak daleko od pravdy, když říkal: "Ty budeš slavná, jen když si zakryješ xicht."

70

Odpovědět

To bol bratranec Itt alebo Chewbacca?

42

Odpovědět

Ten její křivý zub je přímo uhrančivý ! 8o|

283

Odpovědět

Její písničky se mi nijak zvlášť nelíbí, ale musím uznat, že umí dobře zpívat a její barva hlasu je dost zajímavá :)

203

Odpovědět

Ona má skutečně hezký hlasový témbr ... ale přes toho uřvaného idiota Cordena není skoro slyšet :|

99

Odpovědět

+Ra's al Ghul:D témbr :D Témbr ti jebol do hlavy :D Ty témbr :D

64

Odpovědět

Odpovědět

Achjo, teď už nemůžu říkat, že netuším kdo to je :(

32

Odpovědět

video, který Sia pravděpodobně zmiňovala - Paul Hellyer, kanadský ministr obrany 1963-67, mluví o kontaktu zejména USA s mimozemskou inteligencí...

https://www.youtube.com/watch?v=JDuqZbjxB_E

vzhledem k účastníkům jedno z nejvěrohodnějších videí na dané téma, které je k dispozici... podle mě tak 40% věrohodnost (což je v rámci tématu fakt hodně...)

92

Odpovědět

1) Som debil, takže ja osobne pevne verím, že alieni okolo zeme obiehajú, prípadne na nej občas pristanú.
2) Ten pánko nepodal žiadne svedectvo o ničom. Videl nejaké video od týpka o oklahomi, prečítal si pár sračiek a potom vypotil toto...Existuje viacero ľudí na vysoko postavených miestach, ktorý tvrdia podobné veci. Najdôveryhodnejší zatiaľ bol jeden anglický pičus (tuším tiež minister obrany, alebo generál, boh ho vie).
Buď dedkovia senilnejú, ba dokonca dementnejú, alebo si chcú proste zaistiť dôchodok.
3) Taká vec by praska... Nemožné udržať podobné tajomstvo.. uvažujte k***a.
4) Ak alieni obiehajú zem, nikto o tom nemá ani šajn.

12

Odpovědět

Sia patří k tomu nejlepšímu co kdy bylo populární, strašně originální a zároveň chytlavý. Ale nechápu smysl tohohle pořadu :D je to s****a koncept.

1434