Drop the Mic vs. Anne HathawayThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:14 868

A máme tady další díl ze série Drop the Mic. Tentokrát se to Jamesovi Cordenovi pokusí natřít herečka Anne Hathaway. Opět se můžeme těšit na spoustu narážek ohledně herecké, či "moderovací" kariéry Anne Hathaway nebo na vděčné téma Britské národnosti Jamese.

Přepis titulků

Dobrá, zatleskejte, právě teď Jamesi, torpédoborci rýmů, Cordenovi! A vážící 90 beatů za minutu, Anne Hathaway! Dobře, dobře. V zákulisí si hodili mincí. James začíná. Dobrá.

Jsi na tohle připravená, Hathaway? Jo, pojďme na to… Dobrá, dobrá. Joshi, pusť mi beat. Přiznávám, že Anne je jak talentovaná, tak sladká. A je těžké o ni říct cokoliv zlého, Ale vydám ze sebe to nejlepší, zdvihnu tady vítr a stejně jako její film Get Smart, její rýmy skončí fiaskem. Dotkl jsem se něčeho nenávistného?

Jsem Drakem tohoto battlu a Anne je Meek Mill? Teď ať zkusí ona zahrát něco hrůzu nahánějícího, neboť jediná kočičí žena, kterou uznávám, je Halle Berry. Diss na kočičí ženu? Bože, co jen budu dělat? Z tebe si, Jamesi, nemůžu utahovat, protože o tobě nikdo neslyšel. Teď, když konečně můžu promluvit, musím říct, že tvé rýmy jsou jak váš rating – neskutečně slabé.

Říkají ti, abys nekončil, ale opravdu bys měl. Mrkla jsem na tvé IMDB, píše se tam… „nic dobrého.“ Vygoogluj si „James Corden je…,“ nabídne ti „doufejme mrtvý.“ Jsem jako tvoje žena, namísto tebe sleduju Sethe Meyerse. Anne hraje tvrdě, chceš působit zle? Nechám tě se svíjet a brečet jak ve tvých scénách v Bídnících. Říkáš, že se nikdo nedívá, ale mám stálou sledovanost. Říkej mi Meryl Streep, protože ty jsi má asistentka.

Tohle není jen za mě, tohle je za celé Spojené Království. Naštvaní na tvůj strašný britský akcent ve filmu Jeden den. Věř mi, proti takovému podvodníkovi neprohraju. To je více pravděpodobné, že by tě znovu pozvali moderovat Oskary. No jéjej, kámo. Dělá se ti špatně z mýho akcentu? Jsi taky alergický na nošení obleků, které padnou?

Nebo ses jen několikrát zvětšil od doby, co ses oblékl? Vypadáš jako kbelík z KFC s extra porcí prsíček. Jsi to nejhorší, co přišlo z Británie, od dob neštovic. A je v tobě víc sraček, než v hajzlíku pro kočky. Viděla jsem tu hru s tetováním, co jsi hrál s One Direction, jediný směr, který má smysl, je přesně ten od tebe. To bylo vlastně docela hnusné, fakt hnusné. Skutečně trošku hnusné.

Ok, musím se předvést. Mluvila jsi o velikosti mého saka, můžeš se snažit. Tvé verše prostě nekončí, stejně jak tvá děkovná řeč na Oskarech. Je těžké být zlý, když mám o tobě takové vysoké mínění, ale musím tě vzít ven a vymazat ten deník princezny. Slečno Goodie two shoes, sundej si tu korunku ze svý hlavy, De Niro byl internista, ale dneska seš jím ty.

Gratuluji k novému filmu, k Alence v říši divů, Omlouvám se za tento souboj, můžeš mi políbit prdel. Líbání zadků a dissování, slabé rýmy plné chyb, budu k tobě teď upřímná, takže to prostě nepřehlédneš. Můžeš mě zkoušet srazit k zemi, kolo za kolem, ale slibuju ti, že Anne Hathaway nezůstane na zemi.

Byla jsem nenáviděna a utlačována, ale teď jsem se osvobodila. Neřekneš nic, co by mě nechalo neschopnou. Slyšela jsem všechno a nic z toho mě nezlomilo. Miluju tě, miluju i tvou show, The Carpool Karaoke. Budu bojovat s láskou a radostí, takže vždy nebojácně. Ale synku, teď už konečně víš, jaké je to být Hatha-poražen! Je čas rozhodnout, kdo je vaším vítězem!

Kdo je pro Jamese Cordona? Kdo je pro Anne Hathaway? Vítězka! Anne Hataway! Dámy a pánové! Neuvěřitelná Anne Hathaway! Zůstaňte s námi! překlad Lexter

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, chtěla bych moc poprosit o další přeložené díly Drop the Mic, konkrétně : Seth Rogen vs Joseph a Mayim Bialik vs Kunal Nayyar, nebo jestli někdo neporadíte, kde by se s CZ titulky daly tyhle díly najít? Předem díky :)

00

Odpovědět

trápne až strach, ale tá ženská je proste nádherná.

20

Odpovědět

Můj názor je takový, že já tyhle talk show prostě miluju ,ať už je to tohle nebo show s Jimmym Fallonem nebo prostě SNL .Mě tohle baví a doufám, že nejsem sama .Pokud na to člověk kouká a nerozumí tomu tak je jasný, že ho to nebaví já jsem se na to začala koukat skrz angličtinu ,abych ji procvičovala.Tohle jsem viděla dávno před tím a s titulkama jsem se na to koukla proto, abych věděla jestli jsem si to přeložila správně nebo ne.Chápu lidi co to neznají a nerozumí tomu ,že je to nebaví ,ale nemůžete to srovnávat s českýma rádoby Talk show to je úplně něco jinýho a nikdo z těch hostů se neživý jako rapper ,takže za mě palec na horu.Třeba já osobně se u takových pořadů docela směji .Řeknu jen jediný pokud se vám to nelíbí tak to nekritizujte a prostě se na to nedívejte.

20

Odpovědět

Hele subjektivní názor pokoušející se o objektivní zhodnocení.
Show v 'Murice mají úplně jinou úroveň, než ty v Česku, kde pan Janko nenechá ani hosta doříct myšlenku, natož, aby tam byla nějaká "akce" (Krause sleduju, aby bylo jasno).

Tenhle segment jsem viděl, ještě dřív, než to tady začali překládat a jako je to divné, ale "bez překladu" mě to bavilo víc, než tady. Kdybych to tady viděl prvně, tak asi taky trošku kroutím hlavou. Nevím čím to je. Možná tím kontextem který znám za celou Late Late Show.

Nicméně zkuste v Česku hodit do ruky mic Boučkovi, Bílé nebo Rodenovi a zkusím s nima nějakou takovou show (ačkoliv jsou tyhle rýmy předpřipravené a možná je ani nepsali sami oni a tisíckrát vyzkoušené, než šli před kamery).

Mě se to líbí, jak celkově formátem, kde jdou "nerepující" lidé do battlu, tak narážkama a urážkama, ze kterých se dozvíte i něco nového

154

Odpovědět

Je to SHOW a rap a mají se urážet. Ti co jsou v battlu uraženi nejsou, tak nevím proč vy jo. Jestli stojíte o inteligentní debaty, koukejte na zprávy.

22

Odpovědět

Je to SHOW a rap a mají se urážet. Ti co jsou v battlu uraženi nejsou, tak nevím proč vy jo. Jestli stojíte o inteligentní debaty, koukejte na zprávy.

41

Odpovědět

A mně se to líbí :-)

51

Odpovědět

Jen skoda ze je to do predu vymysleny..

54

Odpovědět

Tak to bys musel být takřka génius, abys ze sebe dokázal pět minut chrlit chytře znějící urážky a ještě ke všemu zrýmované.

331

Odpovědět

To je opravdu potřeba ztrácet čas překládáním trapného urážení?

319

Odpovědět

Miesto kvalitných stand-up, ktorých tu kedysi bývalo viac - tak americká sedlicka komerčná s****a na pozeranie, ak už fakt nevieš čo s časom :-D Ja si ten ad-block asi zase zapnem.

717

Odpovědět

Tak toto se ani nedá dokoukat, jak je to trapné. Tak trapné, že se i člověk sám před sebou musí stydět za to, na co to kua zrovna kouká. ;)

1325

Odpovědět

Co je tohle za sr*čku?

1323

Odpovědět

Teď sem si všimnul, že v kontaktech je jako majitel uvedena mlada fronta místo toho net cosi, co tam bylo předtím. Tím jako chcete říct, že jste web zase prodali?

41

Odpovědět

Tak ať je.
Dokud budou tvořit kvalitní překlady na kvalitní obsah, je mi naprosto jedno, jestli spadá web pod Mladou Frontu.

51

Odpovědět

+No OneProblém je v tom, že kvalitní obsah tady není ani za hov.. :)

65

Odpovědět

+:-)tak na čo sem sezieš?

00

Odpovědět

+ehm*lezieš

00

Odpovědět

tak Edna patří taky pod Mladou frontu

40