Thor: RagnarokUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:15 446

V dnešním dílu rozebere hlas Upřímných trailerů jeden z nejnovějších filmu MCU.

Pozn.: Vesmírným paprskem odkazují na skutečnost, že v téměř každém superhrdinském filmu je nějaký vesmírný paprsek.

Přepis titulků

Od Marvel Studios... To nové logo ještě jede? Fajn, počkám. Od... Ještě pořád? Už to přichází. Od Marv... Ty jo, jak je to dlouhý? Už to vypněte, nikdo na to nemá čas.

Super, teď máme zpoždění. Je to Thor, Thor: Ragnarok. Po Temném světě se Marvel vrací s novým, radikálním receptem pro filmy s Thorem. - Neudělat je na nic. - Ano! V části, která odstřihla všechnu přítěž z této série. Od milostné zápletky... Mrzí mě, že tě Jane odkopla. ...po jeho domov, jeho přátele, které byste nedokázali vyjmenovat ani s pistolí u hlavy, jeho pravé oko, jeho otce, jeho vlasy, ty jo...

dokonce i jeho kladivo? Prostě to nechali jen nakrátko. Jako by celá série začla Hemsworthovu dietu dušeného kuřete. Břišáky. Seznamte se s Thorem, bohem hromu, který i když vystřeluje blesky z rukou, stráví většinu času paralyzovaný elektřinou. Když se Thorův otec od-Luke-Skywalkeruje do posmrtného života, jeho sestra Hela, bohyně špičatých věcí, se vrátí, aby obsadila trůn v úžasném rodinném sporu, kvůli kterému budeme uvažovat: Jsme si jistí, že Thor není adoptovaný?

Když ho porovnáme s Helou, Lokim a mladým Anthony Hopkinsem, tak vyčnívá. Buďte nadšení, když režisér indie komedií, Taika Waititi, popadne otěže velkého superhrdinského filmu, protože když jsi součástí světové frančízy za 14 miliard, proč sakra ne? Teď je to "pryč se starým a sem s vtípky". Pohleďte, moje věci.

Kde jsou nudné úvodní scénky doprovázeny vtipy? - Budu se tyčit nad horami a pohřbím svůj meč hluboko do Asgardu. - Počkej vteřinku. Drsný momenty jsou doprovázené vtipy. Chtěla jsi vědět, kdo jsem? A dokonce i emocionální části jsou doprovázené vtipy. Běž do háje, duchu! Občas to přeženou, ale je to film, ve kterém loď na orgie střílí ohňostroj nad duhový most, kde bojují Hulk a zombie vlk.

Pokud vás štve, že se vás pokouší rozesmát, děláte to blbě. Následujte Thorův exil na Sakaaru, sbírku nejpestřejších gladiátorů galaxie, odpadků a Goldblumů. Kdo to schytá první? A užívejte si, jak se změní na nejbližší věc k filmu Planeta Hulk, kde se Bruce Banner probudí a zjistí, že strávil poslední dva roky jako zotročená mašina na zabíjení. Byl jsem Hulkem dva roky?

Co se sakra stalo? A trvalo mu celých devět minut, než to překonal. - Chceš se pomstít? - Já jsem... nerozhodnutý. Spojí se s dalšími přídavky k Thorsmíru, jako depresivní, alkoholická Valkyrie... Pití. ..Taika Waititi z kamene... ...a němý hmyzák s noži místo rukou. A pořád mají více charakteru než Warriors Three. Tomu jsi se vyhla, Lady Sif, ale neboj se, pořád to na tebe čeká.

Užijte si první film od Marvelu, kde to vážně vypadá jako v komiksu od Marvelu, který nám všem připomíná, že Thor je vesmírný viking vytvořený nerdama na LSD v 60. letech. Mělo by to vypadat šíleně. S nejlepší scénou na mostě od Deadpoola, nejlepší bitkou dvou chlapů s lasery od Hvězdné pěchoty a nejlepší honičkou vozidel, kde hrdina vyskočí, aby se zbavil zlounů ručně, od všech ostatních.

No tak! Zemři, vesmírná lodi! Našli jsme nový vesmírný paprsek Marvelu, jupí. Připravte se na nejlepší film s Thorem, nejlepší film s Hulkem, asi nejlepší film s Doktorem Strangem, druhý nejlepší film se Strážci a asi nejlepší film s Hemsworthem, který kdy vznikne. Snad se Marvel naučil důležitou lekci: nevyhazujte podivína. Přijměte ho, přijměte toho podivína!

Hrají: ŠťastnýThor.gif, Já jsem Lord, Skutečný Jeff Goldblum, Za Hordu! Ben Dimm, Někdo té ženské sežeňte samostatný film bez názvu, Heimdall na tak dlouho, jak zvládli dostat Idrise Elbu, Je tak nadrnčená, George R.

R. Martin, Sher-smluvně-locková ve štěku, Zorak, Současný stav DCEU, Mohl by to být... Satan? A Thor: 4-D zážitek, v létě roku 2020 v Disneyho Kalifornském dobrodružství, Flash Thordon Podívej se na ty lži.

Poznámka pro mě: než objednám propagandistickou fresku o pokojném vzestupu k moci, neobjednávat jinou fresku s příšernou pravdou.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Film to neni spatny, ale uplne zbytecny. Kdyz uz se Marvel rozhodnul delat serialo-filmy, mohl by lepe vybirat napln.
Spoiler--------
Thor ztrati silu kvuli sve sestre - dopadne na skladku i s bratrem - potka Hulka - vrati se na Asgard jako buh hromu - Asgard je znicen i s jeho sestrou Ragnarokem - odlita v lodi najit nove misto pro svuj lid.
Spoiler--------
Jako napln filmu vlastne nic moc. To neznamena ze je to spatny film, ale tak nejak proste zbytecny.

00

Odpovědět

If you facing the problem in the downloading this movie then you can download this movie from https://tubemate.zone/. I also download this from there

02

Odpovědět

I love This Movie and I have download it from https://mp3xd.world

02

Odpovědět

Tak veľmi sa uprimný trailer nepodarilo na tento film spraviť. Snažilo sa to akotak zosmiešniť niektorými vecami z filmu, ale popravde na tomto komixovom filme nie je čo až tak vytknúť (snáď len to skackanie po stíhačkách) v Asgarde. Ten film je proste pre každého. Je tam akcia, suboje , pompeznosť (valkýri), humor ako pre deti tak aj pre dospelákov, laserové prestrelky, naháňačky v stíhačkách, super blesky z Thora ako z dajakej počítačovej gamesi z nejakej plošinovky (to na moste), dokonca keď mal Thor na chrbte tu korunu tak vyzeral ako postava (tuším Valkýra) z hry Sacred kde má identické "krídla-ostne" na chrbte a ja verím, že to bol skrytý odkaz na túto gamesu, výborný Hulk v zbroji a bitka s ním v aréne ako s nejakej fantasy, proste furt sa tam niečo deje a je načo pozerať, hoc aj na pekné ženské či pekné efekty a jedine Goldbluma by som vytkol, skôr by som si tam predstavil nejakého otrokára vizážou Thanosa a nie ako duhového panáka bez charizmi ale tak čo už. Suma sumárom film na 80percent, ale tí ktorí Marvel nemusia nech si odrátajú 50 percent. Niečo na tom filme zosmiešňovať uprimným trailerom je ťažke aj preto, lebo v istých momentoch sa sam film neberie vážne a robí si zo scény p***l. Už som len čakal, kedy sa nejaký herec pozrie priamo do kamery s oslovením na diváka, ale k tomu našťastie nedošlo a z humorom je tam síce málo ale ak tam je tak sa drží tak-tak na hranici únosnosti.Niektoré veci som ale fakt nečakal, to ako vyšla Valkýra z lode po mostíku a jeb, prípadne uplne zábavný bol na začiatku točiaci sa Thor v reťaziach pri majestátnom prejave demona, skazy Asgardu.A vzhľadom na to, koľké kvantum komixoviek teraz vychádza je to jeden z najlepších filmov vôbec a také DC s prehľadom skryje Marvel do topánky. A to som ešte nevidel Black Pantera.

212

Odpovědět

sorry to sa neda citat, pises ako ked najebany ide hore schodmi

90

Odpovědět

Řekl bych, že tenhle typ komedie k Marvelu prostě patří, na druhou stranu si myslím, že Deadpool byl ještě o jeden level dále :-). I v Marvel ale existují výjimky a komu se nelíbí tenhle humor, může zkusit druhou šanci u Black Panther, který je proti ostatním asi nejvážnější. Mně osobně sice přišel nudnější, ale to bude tím, že se řadím do té první skupiny :D

132

Odpovědět

Film to není až tak špatnej, ale někoho může odradit, že se vtipy hodně tlačí na pilu, jako fakt dost. Každýho ale baví něco jinýho, tak pokud má někdo rád filmy od Marvelu a ulítlý komedie, tohle by ho mělo bavit :)

193

Odpovědět

Podľa to bol jeden z najretardovanejších marveloviek. Až príliš často sa tam striedali super scény ako súboj Thora s Hulkom s obrovskou hromadou trápnych vtipov, ktoré to všetko úplne prijebávali až som to chcel vypnúť.

1125