Muži v černém: Globální hrozbaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 818
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na pravděpodobně nejhorší film z franšízy Mužů v černém.

Přepis titulků

Tento díl vám přináší Google Play s pomocí Lords Mobile. Viděli jste je ve vesmíru, tajných vězeních na Měsíci, dokonce cestovali i časem. Nyní následujte Muže v černém do jejich zatím nejexotičtější destinace jako z jiného světa, Evropy. Jupí. Muži v černém: Globální hrozba Připravte se na reboot franšízy postavené kolem Willa Smitha, který blbne u starých mrzutých bělochů.

Hej, stařečci. Ale vyhazují svůj osvědčený recept pro něco mnohem odvážnějšího, strčí spolu na obrazovku dva krásné lidi a doufají, že budou vtipní. - Svět se sám nezachrání. - Říkáš, že mě potřebuješ k jeho záchraně? - Uhuh. - Myslela jsem si to. O-ou, radši ať si navzájem ukazují palce nahoru.

Nevím, co bylo pro Taiku těžší, aby byli vtipní tihle dva, nebo Hitler. Tessa Thompson je M, krycí jméno, které bylo ještě naštěstí volné. Mohl bych být agent M. Zatímco Chris Hemsworth je agent H, chlápek, který zároveň ve své práci válí… Jen ten nejlepší agent v budově. …a líný břídil. Ups, promiň. Když se tento nejlepší agent / úplná nula dá dohromady s rekrutkou, která je úplně předpisová / totálně unáhlená, výsledky budou tak zmatené, že to je, jako by si každý herec najal svého scenáristu.

Protože to udělali, jejda, doufám, že vás to moc nestálo. Nic nemám, žádného psa ani kočku, rozhodně ne klid. Pamatujete si Muže v černém, nejhustší agenturu ICE se svým vlastním postupem k oddělení dětí… Chci jen vidět svoje děti. …přešli od ochrany galaxie k tomu, že nechávají ufounské studenty, ať si s námi dělají, co chtějí.

Ve zkratce si chce užívat. Ty mě dohazuješ Vungusovi? Ale když přiletí dva ufoni, kteří se umí přestrojit za lidi, však víte, jako každý druhý ufon, použijí své schopnosti, aby přetvarovali zemi kolem sebe, aby ukradli zbraň s mocí přetvarovat zemi kolem nich, protože Jababianové důvěřují MVČ s ozbrojenou hvězdou, aby ochránili jakety-smakety, bla bla, bla, Liam Neeson je na konci záporák.

Tak, zachránil jsem vám dvě hodiny, teď se běžte podívat na kozí twitter Tessy, je mnohem promyšlenější a vtipný. Ááá, Sony právě koupilo práva na tenhle film, že? Chcete vidět mimozemšťany? Tenhle film je má, a zatímco někteří jsou rasové karikatury a někteří jsou milovaní komici, kteří si oprašují materiál z 2012… Co to je?

Pokračování Zápisníku jedné lásky? …všichni jsou extrémně nadržení. Myslí si, že jsi sexy. On je prostě tak… mňam. - Lidské, nebo? - Na tom nezáleží. - Jen mě zajímá, jak to funguje mezi druhy. Tohle známe, že? Jsme si jistí, že to vážně režíroval F. Gary Gray? Protože to vypadá, že se někdo chce nechat vyhodit. Tak se oblečte jako vyhazovač country klubu s úchylkou na zbraně, jako by to nebylo z módy, protože když neuspěl crossover s 21 Jump Street a Will Smith odmítl Mizerové 3, zažijete minimální životaschopný produkt studia, který se technicky vzato bere jako film.

Něco je v Mužích v černém špatně. Blbci v černém, jestli se ptáte mě. Můžeš mě, prosím, blejsknout s tou zapomínací věcí?

Jo, můžete mi taky vymazat paměť, prosím? Wow, můj mozek, co se stalo? A proč jsem v nahrávací kabině? Óó, udělali nový film Muži v černém s Thorem a Valkýrou, to zní hustě. Hrají: Nehemstojí to za to, Promiň, že se obtěžuju, Dělal jsem to asi týden a doufal jsem, že z nějaké hospody vyleze Bastard v černém a pustí se do mě, víte?

Kumail se ani nesnaží být vtipný, Proč do toho taháte Rebeccu Ferguson? Nanny McFlee, James P. Sullivan a Dvojčata, která musela být i v Kočkách? Ty jo, 2019 nebyl jejich rok. Muži v černém: EU Toto je druhé pokračování filmu Willa Smitha, kde není, ale na jeho postavu odkazují malbou na stěně.

Ve skutečnosti zrovna teď někdo pracuje na malbě pro Sebevražedný oddíl 2. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Otřesný film, starší díly Mužů v černém se mi líbily, a přišli mi chvílemi i vtipné. Tenhle film jsem opravdu protrpěl, a byl bych opravdu raději aby mě někdo blísknul tím paprskem a vymazal mi vzpomínky na tenhle film. Ono takhle to dopadá když už nejsou schopni sehnat původní herce, sepsat aspoň obstojný příběh a snažit si vydřít až na kost franšízu značky... za mě ten film zaslouží maximálně 4/10.

70