BrightUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:4 603
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na film od Netflixu s Willem Smithem v hlavní roli.

Přepis titulků

Od režiséra Sebevražedného oddílu, scenáristy Victora Frankensteina a Trigger Warning Entertainment přichází alegorie o rasových vztazích od režiséra Sebevražedného oddílu, scenáristy Victora Frankensteina a Trigger Warning Entertainment. Na životech víl dneska nezáleží. Tohle bude hrbolatá cesta, že? Bright Přihlaste se na Netflix, první volbu při výběru televize a poslední při výběru filmů, abyste se podívali na film, který by zaválel v kinech, pokud by koupení vstupenky bylo to samé co autoplay, když usnete u Lovců myšlenek.

Nelži, Netflixe, jednou jsem se vzbudil u filmu se Sandlerem, to se nepočítá. Uvidíte Willa Smitha, jak jste ho ještě neviděli, není jako divoký polda se správňáckým parťákem z Mizerů nebo divoký polda se správňáckým parťákem z Mužů v černém nebo divoký polda se správňáckým parťákem z Já, robot nebo divoký voják se správňáckým parťákem ze Dne nezávislosti nebo divoký ex-voják se správňáckým parťákem z Wild Wild West nebo divoký žoldák se správňáckým parťákem ze Sebevražedného oddílu, ale divoký polda se správňáckým parťákem, který je ork, wow.

Zkoumejte film, který není jenom policejní drama, je to složitá společenská metafora, která prozkoumává, co to znamená být člověkem.

Zemřeme v přestřelce ve stripbaru. Omlouvám se, neudržel jsem se. Míchají otřepané fantasy tropy s otřepanými tropy poldy-kámoše, aby prozkoumali svět rasových alegorií, kde jsou orkové náhradníci historické křivdy vůči černochům, a to je vlastně všechno. Orkové jsou černoši a jeden je polda. Potřebuju vědět, jestli jsi hlavně ork, nebo hlavně polda.

Pokud ten film chce ještě něco říct, tak asi že Mexičani jsou děsiví? Jo, tohle není Uteč. Ještě nikdy jste neviděli tak zajímavou premisu takhle vyplýtvanou. Všechny tvůrčí možnosti fantasy světa, který je součástí toho našeho po 2000 let, a všechno dopadlo úplně stejně. Ne, vážně, naše historie je stejná… Mexičanům ještě furt nadávaj za zasr*ný Alamo. …firmy jsou stejné…

Jsme v ukradené Toyotě Corolle. …ani popkultura se nezměnila. Odnes si ten svůj tlustej shrekovskej zadek zpátky za Fionou. Jak může Shrek pořád existovat? Je to dokument? Kolem létají draci, ale naše budovy se nezměnily? Co ten kentaurskej polda dělá? To ani nezmínili. Nemůžete přidat slovo kouzla a tvrdit, že jsou jiné než normální filmy o poldech. - Kouzelná zásahová jednotka.

- Jasně. Kouzelní federálové. Takže se připravte na film, který byl kritiky setřený buď za to, že je moc woke, nebo nedostatečně woke, ale promarnil hustou premisu moderního fantasy světa, ale to Netflix vůbec nezajímá, protože s nekonečnými penězi můžete rozjet nekonečně mnoho hloupých nápadů, abyste zabránili nekonečnému množství lidí jít znovu do kina. Bylo to fajn, filmy, teď už nikdy neopustíme dům. Hrají: Will Smithelvír, Polda Ork, Špinavý element a Orlando Zkáza a také hrají následovné pokračování Bright, které bychom napsali za o hodně méně než 3 miliony dolarů: Dva reportéři jdou po příběhu, ale jedna z nich je Balrog, takže je Filipínka, Mírný upír zdědí kavárnu, ale je tu zvrat, upíři jsou Guatemalci a Ledový obr, ale je to Žid, tohle, to by mohlo být moje Star Wars.

Pán prstenů na hraně Je v pořádku, je v pohodě, no tak, všichni zatleskejte, pokud tomu věříte. A ne, je mrtvá. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak sem kvuli traileru shlidnul i film, a musim rict, ze je pekne spatne udelanej.. ten napad super, ale ta slatanina je proste spatne natocena.

11

Odpovědět

Jak jsem psal níže, překlad se mi moc nezdá. Jako fanoušek tohoto filmu se mi ani moc nezdálo video, přišlo mi uspěchané... a né moc vtipné. Bright je super koncept a rozhodně bych takových viděl vícero.

21

Odpovědět

Proč jsou orkové přeložení jako skřeti? Goblini jsou skřeti. Tyhle nabuffované k***y s kly místo dolních špičáků jsou dost očividně ispirované orky z Warcraftu nebo Warhammeru... I v Netflixovém popisu se píše o "orkském parťákovi".

51

Odpovědět

Přesně to jsem si taky říkal. Zřejmě to pojali jako "skřeti" z Pána prstenu, přitom i v Česku máme rozdělní mezi skřety, skřítky, Orky... a Orkové jsou i v dabingu, titulcích od tvůrců, tady je bohužel špatný překlad. Ve filmu jsou Orkové, ne skřeti.

01

Odpovědět

Opraveno, díky za upozornění

11