Wild Wild WestUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:7 034

Máme tu režiséra na vrcholu kariéry, největší hvězdu na světě a scénář s originální zápletkou, kteří dohromady stvořili filmovou verzi kupy hnoje...

Poznámky:

  • V roce 2002 v sekci otázek a odpovědí v pořadu "An Evening with Kevin Smith" se režisér zmínil, že měli s Jonem Petersem pracovat na potenciálním filmu Superman v roce 1997. Jon údajně po Kevinovi chtěl, aby Superman neměl svůj oblek, nelétal a bojoval s obřím pavoukem. Film nakonec kvůli komplikacím nikdy nevznikl. 
  • Inspect her gadgets – narážka na inspektora Gadgeta, který využívá různá udělátka ke špionáži, podobně jako James Bond (ve filmové verzi ho hrál Matthew Broderick).
  • A damsel out of this dress – hříčka na "damsel in distress" =  dáma v nesnázích
  • Když ty ses bavil, já studoval umění meče. – internetový mem; hláška, která zazněla z úst silnějšího chlapce, který natočil náhodně virální video se světelným mečem.
  • Ne moc dobrý, špatný a ještě horší – narážka na western Hodný, zlý a ošklivý

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Máme tu režiséra na vrcholu kariéry, největší hvězdu na světě a scénář s originální zápletkou, kteří dohromady stvořili filmovou verzi kupy hnoje. - Will Smith kvůli tomu odmítl Matrix! - Pardon. Je to nejlepší film o otrokovi kovbojem, který se spojí s bílým vynálezcem pistole v rukávu, a společně bojují s šarmantním rasistickým jižanským boháčem.

Tak jo, druhý nejlepší. Ale je to nejlepší sci-fi komedie 90. let o šíleném vědci ze Západu, který má hi-tech vláček. Aha, na ten jsem zapomněl. Tak je to nejlepší parťácká sci-fi komedie Barryho Sonnenfelda, kde Will Smith a starší herec hrají vládní agenty, na konci bojují s obřím hmyzem a premiéru to mělo na Den nezávislosti! Ale no tak! Tohle jsou Jim West a Artemus Gordon, vážný drsňák a ujetý parťák, akorát nevíme, který je který.

Will Smith září jako striptérský kovboj, který ztratí přízvuk v půlce filmu. To by bylo špatný kariérní rozhodnutí, bejby. O chvíli později... Bez té věci bychom tam byli rychleji. A Kevin Klein září jako "ten chlap vedle Willa Smithe". Tady je. A tady znovu! Kevine, tobě to ale jde! Proti nim stojí doktor Bezláska: rasista, fašista a šílený vědec, co chce svrhnout vládu.

A proto mu naši hrdinové vmetou do tváře, že... je invalida? Pro muže vaší velikosti je těžké držet krok s aspoň půlkou lidí, co znáte. Ujetý fousy, asi vaší výšky, neviděl jste ho? Přemýšlel jsem, že se akorát tak vejdete do toho kanónu, že bych s váma pohnojil. To je všechna sranda? Když někdo vstane z mrtvých, já bych taky povstal. - Máme pro vás poloviční celu. - Tobě nějak ublížil vozíček, nebo...? Když na věc přijde, dobrým nohám se nic nevyrovná.

Chce zpátky otroctví!!! Za to si do něj nerýpnete?! Znáte ženy. Napřed vám lichotí, a vzápětí vám podrazí nohy. - Ne. Jen narážky na nohy. Supr. - Jsem z toho taky na půlky... na větvi. A taky je tam ženská! - Je tak prudký! - To vyznělo trapně, ale ona je trapná! Je tak odvážný! Ach, jak je vznešený! Vraťme se do časů, kdy Amerika čelila své nejhanebnější historii: erekcím! Protože ten film je tak nadržený, že když neukazuje své sexy hračky, tak se snaží ukázat svoje pé...

svoje pé... - pékelně trapné sexistické vtípky. - Sáhni si. Dneska máš prsa pěkně v pozoru. - Je závanem čerstvého prsu. - Kdo to napsal? Úchylnej strejda? - Nespustím z nich zrak, pane. - Já taky ne, Municie. Zakřivení jejích půlek a to úžasné poprsí. Tak plné! Tak přepychové! - Kdo by se v tom rád šťoural?

- Je závanem čerstvého zadku. Proč je ten film tak nadržený?! Tak zhlédněme film tak špatný, že jeho odkazem je pět Zlatých malin, skvělý vtip Kevina Smithe... Sejdu se s Jonem Petersem a on povídá: ve třetím aktu musí bojovat s obřím pavoukem. ...a vzkříšená kariéra Keanu Reevese! Ale aspoň je to nejlepší film, kde je Kevin Klein dvojník prezidenta. Ne? Tak nejlepší sci-fi western s anachronickou písní? Děláte si srandu?

Tak nejlepší film, kde Will Smith zmlátí vidláka ve strojovně mecha-pavouka? To jsem se naučil od Číňana. Fakt? To nebylo ve Štěstí na dosah ani u orků policajtů? Ne? Konečně! Hrají: Zkoumej její hračky. Dáma ven z šatů. Neměl to být padouch ze Spider-Mana?

DJ Uchoroh Když ty ses bavil, já studoval umění meče. A "Will Smith se snaží udělat repliku vtipnou tím, že ji zařve"... Takhle se výbušniny nepřepravují! Zastav ten vlak! Nesměj se! Gordone! Gordone! Gordone! Gordoneee!!! Takhle vtipy nefungují!!! Ne moc dobrý, špatný a ještě horší Jon Peters nemusel toho pavouka nacpat do tohohle filmu, ale schovat si ho na jindy...

Třeba do "Zrodila se hvězda"!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nieje to najlepší film ale fanúšikovia steampunku si nemôžu veľmi vyberať :/

110

Odpovědět

Tady je ten rozhovor s Kevinem Smithem: Neuvěřitelné vyprávění Kevina Smithe

100

Odpovědět

Ale co, mně to bavilo.

191