Con AirUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:6 857

Vypusťte Cage z klece a poletíme do oblak na křídlech vězeňského speciálu Con Air! Devadesátkový biják jak se patří!

Poznámky:

  • Touchstone Pictures, dnes již neexistující odnož studia Disney zaměřovaná na dospělé diváky
  • Simon West režíroval videoklip k písni "Never Gonna Give You Up" Ricka Astleyho, ze které se v roce 2007 na fóru 4chan stal později veleúspěšný mem zvaný Rickroll.
  • Unboxing videa jsou populární především na YouTube, ale i streamovacích kanálech. Youtubeři a streameři vybalují z krabic své nakoupené zboží, dárky od sponzorů, merchandising, mystery shoppingy...
  • Poe Dameron je postava ze sequelů Star Wars (Epizody VII a VIII).
  • Americké a britské školství používá ke známkování nikoliv číselnou, ale písmennou stupnici (A–F).
  • Herec Mykelti Williamson (jeho postava má v Con Air cukrovku), hrál také Bubbu ve Forrestu Gumpovi, který dlouze vyjmenovával možné úpravy krevet.
  • P.S. Kdo ví, odkud je poslední hláška s pískem, má malé bezvýznamné plus. :D

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od Disneyho... a režiséra videoklipu Rickrollu? Divný... Přichází film, který vyšel rok po Skále a jen tři týdny před Tváří v tvář. Chtěl bych mu sebrat tvář... Nicka Cage v dobách slávy jsme přežili jen zázrakem. Hlavně on sám, teda. Nastupte do speciálu Con Air plného strašných zločinců, neozbrojených strážných, agenta v utajení a amerického hrdiny s příšerným právníkem.

- Přiznej se. - Odsuzuje se k sedmi až deseti letům. S letovou výškou stoupá i akce, která vrcholí skvělými kulisami, ujetým humorem a nejhustším unboxing videem! Vjať toho kjálíčka do kjabice. Je to kýč, ale oscarových nominací má stejně jako Vertigo.

Tak mi řekněte, který je lepší. Nick Cage jako Poe Dameron, teda Poe Cameron, vlastně Cameron Poe. Bývalý elitní voják s minulostí. - Vražda prvního stupně. - A jeho minulost má vlastní minulost. Na chvíli byl ten malý kluk zpět. A já doufala, že v armádě dospěješ. Ale ani ta minulá minulost nevysvětlí jeho přízvuk. Taťka je hjozně pyšnej. "Ale tjhá mi sjdce, když pomyslím, že neuvidím, jak se naše dítě najodí."

Musím stihnout jednu najozeninovou oslavu. Má hřívu jak kříženec Mufasy a Fabia a dceru, o které furt žvaní... - Popjvé uvidím taťku. - Aha. - Dcera má najozeniny. - Chápu. - Dcera má najozeniny. - Popojedem. - Kde je fotka mojí dcery?! - Jasně. - Bojím se, že dcera nepochopí... - Atd. - Co to kurva je? - Má dcera. On má dceru?! A jeho krutopřísná úžasnost vyplodí kytarové sólíčko jen tak odnikud.

Jdem na to! Ukážu vám, že Bůh existuje. Hej, taky chci fanfáru při vstupu do místnosti. Jednoho dne snad... Mezi Poem a jeho dcerou stojí grupa chlapů tak zlých, že všichni mají přezdívky. - Je tu Bill... - William Bedford aka Billy Bedlam. - A Nath... - Nathan Jones aka Diamond Dog. - A Pin... - Pinball Parker. Ozbrojenej lupič, žhář, prostě zloduch... - Hej!

Chci říct aspoň Johna Malk... - To je Cyrus Grissom aka Cyrus Virus. Drž hubu, Cusacku! Nahráváš tím Suicide Squad! To je Slipknot, chlap, co všude vyleze. Tak se vraťme do devadesátek a prvotřídního bijáku, protože má Áčkové herce, Béčkového producenta, hraje tam Nick C. a je pořádně Drsnej. - Víš, kdo já jsem? - Pěknej hnusák. Prostě Frajeřina. - Co uděláš ty pro mě?

- Vyžehlím tvůj průser. To je ku*evsky dobrý vysvědčení! Hrají: Vím, proč ptáček v kleci zpívá. Zachráním cokoliv. V kůži Cona Malkoviche. Jsem placka, voe! Cukrovky je hodně druhů... Prvního typu, druhýho typu... Vraťte svého Treja do výchozí polohy. Mission: Impossible – Darebné letectví. A vítěz ceny Emmy pro Hostujícího herce v komediálním seriálu: Steve Buscemi.

Pitomý hodný a štědrý americký hrdina... nám krade naše ceny! Letadla, řetězy a borec z auta. Snad má rád písek. Nikdo nemá rád písek, Cyrusi. Je drsný, špinavý a dostane se všude.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

docela to upadá

52

Odpovědět

Mně se to líbilo. Hlavně to s tím kytarovým solíčkem byla super zmínka..Zaznít fanfára když někam přijdu, procedím krutopřísnou hlášku a fanfára zakvílí ještě o oktávu vejš, no proč ne:D..

20

Odpovědět

Forest Gump - cukrovek je několik druhů...

20

Odpovědět

Hláška s pískem by mohla být ... Srach a hnus v LV. Ale prvně mě napadla Hvězdná brána (film).

06

Odpovědět

nebolo to v star wars?

30

Odpovědět

+lokomucoAsi hej... Teda aspoň podle Kuliho pod náma a podle palečků. :)

00

Odpovědět

Odpověď na P.S., kdo by nevěděl. Anakin :D

92

Odpovědět

Řekl bych, že poslední hláška odkazuje na známou scénu s Anakinem, kde vysvětluje, že nesnáší Písek. Star Wars Episode II - I dont like Sand

92