Statečné srdceUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:11 217
Melovi zabili ženu, a tak zešílel. Pak mu zabili ženu, a byl smrtonosný. Teď mu zabili ženu, a je... statečný? 

Poznámky:
  • Kiltič – hříčka na "kydlič" – v originále Killmonger = zabiják.
  • Něco na té Murron je – narážka na film "Něco na té Mary je".
  • "Užijte si přepadení hradu!" – hláška z kultovního filmu "Princezna nevěsta".
  • Tormund Obrozhouba je postava ze Hry o trůny.
  • Byl jsem dobrodruh jako ty... – narážka na nehratelné postavy ze série Skyrim.
  • White clansman – narážka na film BlacKkKlansman (2018)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Melovi zabili ženu, a tak zešílel. Pak mu zabili ženu, a byl smrtonosný. Teď mu zabijou ženu, a bude statečný ve Statečném srdci! Pojeďte do středověkého Skotska, kde jsou muži hluční, ženy tiché a všichni mají hnusný vlasy. Když je přepadnou snobští dobyvatelé, Skotští rebelové rozprášili jednu z mých posádek. William Wallace se pomstí, protože jemu se nikdo neubrání.

Uřve vás do boje. Uzírá do postele. - Díval ses na mě a já tě neznala. - Kvůli tomu, jak se teď na mě díváš. A taky... vás... ukamenuje! Připravte se na film o svobodě, který si svobodně upravil historii, páč kdyby byl přesný, nebyly by kilty, dudy ani barvy na ksicht. Žádná žena, princezna a násilné paroháčství.

Posvětím toto manželství tím, že si nevěstu vezmu do postele. A Wallacova řeč před bojem zněla: "Hleďte, přivedl jsem vás do kola, tak zpívejte a tančete, jak nejlíp umíte." Ale nejste tu kvůli učení, nýbrž hrubé upocené akci! Ať je to muž proti muži, muž proti koni, nebo šíp do zadku. Braveheart má víc násilí než holých šuldů na bojišti.

To je ono! Máte rádi mučení? Jo? Tak dík za upřímnost, magoři. Tady si ho užijete, protože Mel si přidá do životopisu další bolest. V předlouhém mučivém konci, který ho na příběhu upoutal. Natáhnout! Víte, jak se to říká: následuj svou vášeň. Hm? Tak zkoukněte "300 vašeho táty" alias film, jaký se dnes už netočí. Kde armády jsou skutečné, Skotové jsou Australané, a odpustíte mu chybky, protože vás vždycky nabudí.

Ale nikdy nám nevezmou naši svobodu! USA! USA! Vlastně... Skotsko! Skotsko! Hrají: Kiltič, Král zloun, Něco na té Murron je, Užijte si přepadení hradu!, Princ Adam, Le Padmé, Tormund Skorohouba, když naběhne stíha...

Byl jsem dobrodruh jako ty, než mě zasáhl šíp do hrudi... a sekera do ruky a další sekera do břicha. A... Hra o trůny? Já jsem pravý král! Přiznej se! Bílý klan Jasně že čtyřicetiletý Mel hrál dvacátníka, ale tehdy se stárlo rychle.

Hele, tomuhle je třicet pět!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebarvili se? Vždyť Piktové se barvili.

00

Odpovědět

Teď už Bruce budu mít navždy jako feťáka... :-D

30

Odpovědět

už mi z tý reklama na lego neboco docela mrdá

221

Odpovědět

white clansman moze byt aj narazka s klanmi ktore vladli v skotsku, take kombo

00

Odpovědět

"When drugs hit"... To zabil :)

130

Odpovědět

co je "kydlič" netuším, myslel jsem, že je to narážka na Krychliče...

20

Odpovědět

Když něco kydlíš, tak to zabíjíš, vyvražďuješ, likviduješ, a kydlič je ten, co kydlí. :D U nás se to prostě tak říká (bydlím na rozhraní Valašska a Slovácka) a spousta lidí to používá i v chatech v onlinovkách (vykydlit vesnici třeba) jsem si všimla. :)

91